Dobré správy | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 17. júl 2018. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Dobré správy

Každá rodina má tragédie, ale len niektoré sú smrteľné: Toto bude chcieť každý!

pred hodinou

BRATISLAVA - Keď zomrie najstaršia členka rodiny Grahamových, začína sa peklo. Rodina jej dcéry začne postupne objavovať stále desivejšie tajomstvá, ktoré stará mama pred nimi ukrývala. viac »

FOTO Sloboda zvierat má 25 rokov: Počas nich zachránila takmer 40-tisíc zvierat

FOTO Sloboda zvierat má
Foto

02.07.2018 15:00

BRATISLAVA – Organizácia Sloboda zvierat oslavuje štvrťstoročie svojej existencie. Slobodu zvierat zaregistrovali v roku 1993 ako prvé občianske združenie na Slovensku na priamu záchranu zvierat, vzdelávanie detí formou výučbových programov v školách ako aj na vedenie kampaní za zmenu legislatívy. viac »


ROZHOVOR Slovenská modelka Diana: V Miláne mi raz polhodinu rozprávali, aká som tučná

ROZHOVOR Slovenská modelka Diana:

02.07.2018 13:00

BRATISLAVA - #Diana Klamová žije život, ktorý jej môže závidieť množstvo dievčat. Pracuje ako modelka, pričom to je pre ňu aj zábava a koníček zároveň. V rozhovore sme ju poriadne vyspovedali a prezradila nám aj také zaujímavosti, s akými svetovými celebritami sa stretla. Nazrite do sveta modelingu. viac »


VIDEO 8 typov susedov, ktorých pozná každý obyvateľ paneláku: Dokážu poriadne znepríjemniť život

VIDEO 8 typov susedov,

01.07.2018 13:00

BRATISLAVA - Existujú iba dve skupiny ľudí, ktorých si človek jednoducho nevyberie – rodina a susedia. Práve tí druhí často znepríjemňujú život nielen nám, ale aj ostatným v bytovke, napríklad fajčením či svojou večnou nespokojnosťou. V každom paneláku tak nájdeme smradiča, stalkera, ranné vtáča, lenivca a ešte mnohých ďalších. viac »


Smiať sa alebo plakať? Tieto profesionálne fotografie z fotobánk sa stali terčom internetových vtipov

Smiať sa alebo plakať?

30.06.2018 10:00

BRATISLAVA - Takto to dopadne, keď sa silou-mocou snažíte pôsobiť profesionálne. Niekedy sa práve prílišná snaha úplne minie účinku. Tak to je aj v prípade fotografií z fotobánk, pri ktorých fotografovia trafili tesne veľa. A práve preto sa tieto zábery snažiace zachytiť profesionálov v akcii stali terčom vydarených internetových vtipov. viac »


Obdivuhodný skutok malého chlapca: Predával limonádu a dosiahol niečo neuveriteľné

Obdivuhodný skutok malého chlapca:

29.06.2018 22:26

WASHINGTON - Keď Američanka Shannon Gaggerová povedala svojmu šesťročnému synovi o tom, ako na hraniciach s USA oddeľujú deti migrantov od ich rodičov, jeho prvé slová zneli "Deti vo väzení?" Následne mu vysvetlila, čo sa vlastne deje a ako sa ľudia po celých Spojených štátoch snažia pomôcť, aby mohli byť rozdelené rodiny opäť spolu. viac »


FOTO Zanedbaná dominanta Bratislavy dostala novú tvár: Vzniklo najväčšie streetart dielo v strednej Európe

FOTO Zanedbaná dominanta Bratislavy

29.06.2018 10:00

BRATISLAVA - #Hotel Kyjev je jednou zo zanedbaných dominánt nášho hlavného mesta. Tak, ako to už občas v Bratislave býva zvykom, je v kritickom stave. Ako hotel sa už nevyužíva niekoľko rokov a budova jedného z najdôležitejších slovenských architektov – Ivana Matušíka – chátra. Po rokoch sa však oživila aspoň navonok. viac »


Tohto psa budete milovať: VIDEO, ako poskytuje svojmu pánovi prvú pomoc

Tohto psa budete milovať:
Video

29.06.2018 08:41

MADRID - Policajný pes v Španielsku sa stal hviezdou internetu po tom, ako predviedol svoje záchranárske schopnosti. Dojímavé zábery psíka, ktorý robí masáž srdca svojmu pánovi a kontroluje jeho tep, obleteli celý svet a chlpáč sa teraz teší obrovskej popularite. viac »


KVÍZ Despacito, Dragostea Din Tei, či Asereje: Pamätáte si ešte na tieto letné hity?

KVÍZ Despacito, Dragostea Din

28.06.2018 11:00

BRATISLAVA - Leto je tu a s ním aj nové letné hity. Nesmieme však zabúdať ani na tie staršie hity. Poďte si s nami pospomínať na pesničky, ktoré vám spríjemňovali (alebo znepríjemňovali) celé leto rok po roku. Spomeniete si na roky, kedy vyšli? viac »


Keď to nie je iba o športe: FOTO najzaujímavejších štadiónov z celého sveta

Keď to nie je

27.06.2018 12:00

BRATISLAVA - #Takmer každý svetovo uznávaný športový klub sa môže pochváliť svojim svätostánkom, kde desiatky tisícok fanúšikov poháňajú svoj milovaný tím k víťazstvu. Betónové kolosy však vždy stavali s túžbou zaujať už hneď na prvý pohľad, respektíve vyraziť dych ešte predtým, než sa vôbec začne zápas. Ktoré štadióny to teda sú? Pozrite sa s nami na náš výber. viac »


Hrozivé hlásenie na linku 112: FOTO Slovák chcel skočiť z mosta, okamžitý zásah polície!

Polícia zachránila muža pred
Foto

26.06.2018 21:00

ČADCA – Dvojici policajtov sa poradilo zachrániť život muža, ktorý sa vyhrážal, že skočí z mosta na železničnú trať. Nebyť ich komunikačných zručností a rýchleho zásahu, incident sa mohol skončiť tragicky. viac »


Prelomový objav slovenských výskumníkov: Vyvinuli špeciálnu metódu včasnej diagnózy rakoviny

Prelomový objav slovenských výskumníkov:

26.06.2018 11:00

BRATISLAVA – Slovenskí výskumníci vyvinuli špeciálnu metódu včasnej diagnózy rakoviny. V súčasnosti sa zamerali najmä na nádorové ochorenie prostaty, neskôr to bude rakovina prsníka. Rakovinu prostaty dnes lekári diagnostikujú v priemere každému ôsmemu mužovi. Ročne na ňu umiera 350.000 ľudí. Tieto čísla by mohli klesať v závislosti od včasnejšej diagnostiky. ... viac »


KVÍZ To naj zo Slovenska: Poznáte všetky slovenské rekordy?

KVÍZ To naj zo

26.06.2018 10:00

BRATISLAVA - #Ste presvedčení o tom, že dokonale poznáte svoju domovinu? Ak áno, môžete si dnes otestovať svoje schopnosti nielen z geografie. Pripravili sme pre vás druhú časť kvízu To naj zo Slovenska. Tu prvú môžete nájsť TU. viac »


VIDEO Mladík dodržal predsavzatie, ktoré si dal pred 12 rokmi: Prekvapenú mamu dojal k slzám

VIDEO Mladík dodržal predsavzatie,
Video

26.06.2018 08:54

LONDÝN - Vychovať deti, ktoré dokážu rodičom oplácať lásku a pozornosť, nie je v dnešnom svete až také bežné. Toto však nie je prípad 63-ročnej Angličanky a jej syna. Po dvanástich rokoch sa jej totiž zavďačil spôsobom, ktorý ju dojal k slzám. viac »


Slovenský unikát v kúpeľnej obci: Po omši rovno na pivo, výčap priamo z okna kostola

Pivo môže znížiť riziko

25.06.2018 19:00

SKLENÉ TEPLICE - V kúpeľnej obci Sklené Teplice majú novú atrakciu. Priamo z okna kostola si ľudia môžu načapovať pivo a nealko. Farár Vít Tužinský sa podĺa jeho slov nechal inšpirovať tradíciami z histórie. viac »


Najhlúpejšie odpovede študentov všetkých čias: Tromfne ich len málokto

Najhlúpejšie odpovede študentov všetkých

25.06.2018 13:00

BRATISLAVA - Všetci sme si prešli určitým stupňom vzdelania. A na hodinách sme neraz zažili veci, na ktoré budeme ešte dlho spomínať. I profesori, stojaci na druhej strane katedry, si za roky praxe vypočuli kadečo. Prinášame vám tie najväčšie hlúposti študentov, ktoré svedčia o tom, že učený z neba naozaj nikto nespadol. viac »


Skvelá správa pre Bratislavčanov: Kuchajda je opäť vhodná na kúpanie

Skvelá správa pre Bratislavčanov:

25.06.2018 10:55

BRATISLAVA - Prírodné kúpalisko Kuchajda v bratislavskom Novom Meste má vyhovujúcu kvalitu vody na kúpanie. Rozhodol o tom regionálny hygienik, prevádzku počas tohtoročnej kúpacej sezóny povolil do 31. augusta. viac »


VIDEO Youtuber PPPeter odhalil krutú pravdu o Slovákoch: Naším národným nápojom je skazené mlieko

VIDEO Youtuber PPPeter odhalil
Video

24.06.2018 19:59

BRATISLAVA - PPPeter, vlastným menom Peter Popluhár, je jedným z najvýnimočnejších youtubových komikov na Slovensku. Je to najmä preto, že na rozdiel od iných zabávačov, tvorí svoje videá výlučne v angličtine. viac »


Budú vás za ne neznášať: Toto je 5 najčastejších chýb, ktoré robíme pri písaní emailov

Budú vás za ne

24.06.2018 12:00

BRATISLAVA - Emailová komunikácia nám ušetrí celé hodiny. To, čo potrebujeme, vybavíme v okamihu, pričom na odpoveď nemusíme čakať niekoľko dní, ako to bolo v prípade klasických listov, s ktorými kedysi utekali na poštu naši rodičia. No či sa nám to páči, alebo nie, aj emailová komunikácia má určité pravidlá. Toto je 5 najčastejších chýb v emailoch, ... viac »


5 najlepších KVÍZOV tohto roka: Otestujte svoje vedomosti a predveďte sa!

5 najlepších KVÍZOV tohto

23.06.2018 10:00

BRATISLAVA - Kvízy patria bezosporu k najobľúbenejším častiam našej stránky. Každý týždeň zverejňujeme aspoň jeden nový, no ak ste niektorý z nich prepásli, prinášame vám dobrú možnosť otestovať sa v piatich najnavštevovanejších kvízoch prvého polroku. viac »


Ministerka školstva ocenila našich špičkových pedagógov: FOTO Príbehy, ktoré vás chytia za srdce

Ministerka školstva, Martina Lubyová
Foto

23.06.2018 00:00

BRATISLAVA – Vybraných 44 slovenských stredoškolských učiteľov, ktorí vychovali niekoľko generácií úspešných absolventov a podnecujú ich k mimoškolskej aktivite, si prevzali ceny na štyridsiatom jubilejnom ročníku oceňovania pedagógov stredných škôl. Prinášame vám niektoré príbehy ocenených pedagógov, ktorí na utorkovom podujatí získali medailóny. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!