Dobré správy | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 21. júl 2019. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Dobré správy

Čo sa stane, keď absolútne prestaneš jesť cukor a piť alkohol? To ti prezradí toto šokujúce video

https://hashtag.zoznam.sk

https://hashtag.zoznam.sk

pred hodinou

BRATISLAVA - Veľa sladkostí škodí. To nám je presa jasné. A predsa len s radosťou siahame po rôznych čokoládach, bonboniérach, zákuskoch či keksoch. Bohato nás nimi zásobuje nielen každá návšteva, ale sami ich poctivo hádžeme do nákupného košíka, a to najmä v časoch nervového vypätia. Dôvodom ich nadmernej konzumácie môže byť čokoľvek. Rozchod s frajerom ... viac »

Hľadáš počas leta únik z betónovej Bratislavy? Inšpiruj sa výletmi na miesta, kde si autom do hodiny

Hľadáš počas leta únik

27.06.2019 17:00

BRATISLAVA - Slnečné počasie nás začína čoraz viac vyťahovať z bytov a domov. Ak aj ty premýšľaš o tom, ako stráviš svoj víkend, si na správnej adrese. V tomto článku ti ponúkame 8 tipov na výlet a najlepšie je, že všetky možnosti sú len na skok od hlavného mesta. viac »


Trefné vysvetlenie jednotlivých slov: Vodičák? To je preukaz, ktorý z teba robí osobného šoféra tvojim kamarátom

Trefné vysvetlenie jednotlivých slov:

27.06.2019 08:00

BRATISLAVA - Slovník súčasných slov vznikol iba v apríli minulého roka, no za krátku chvíľu si dokázal skvelým obsahom vybudovať jednu z najsilnejších komunít na slovenskom Instagrame. Slovník je tu na to, aby mali aj bežné slová svoje špecifické definície, ktoré sedia práve na dnešnú dobu. Ver či nie, spoznáš sa v každej jednej z nich. viac »


Zídu sa vám ešte staré veci? Odpovedzte na tieto otázky a zistite čoho sa zbaviť

Zídu sa vám ešte

27.06.2019 06:00

BRATISLAVA - Počas celého nášho života sa v domácnosti hromadia veci, ktoré používame zriedkavo, alebo vôbec. Výsledkom je menej priestoru v dome, malá prehľadnosť a komplikácie pri upratovaní. Máte aj vy plné skrine starých vecí, ktoré budú sotva na niečo dobré? Tieto tipy vám pomôžu rozhodnúť sa, či ich vyhodiť alebo nie. viac »


Nikto v hokejbale nedominuje viac, ako práve my: Slováci by si po rekordnom zlate zaslúžili omnoho viac pozornosti

https://hashtag.zoznam.sk

26.06.2019 13:00

BRATISLAVA - #Hokejbal je už na prvý pohľad veľmi úzko spätý s hokejom. Aj napriek veľkej popularite, ktorú si v srdciach fanúšikov získavajú rok čo rok nové tváre svetového hokeja, jeho „mladší brat“ hokejbal sa len ticho prizerá a snaží sa vybudovať si priestor a uznanie z celosvetového hľadiska. Zmení sa to vďaka skvelým úspechom slovenských mužov, ... viac »


Čo vo vyššom veku prináša nová láska? Zahoďte predsudky, no buďte opatrní

https://plnielanu.zoznam.sk/

26.06.2019 10:00

BRATISLAVA - Je skutočne také ťažké nanovo sa zaľúbiť aj vo vyššom veku? Pre rôzne príčiny je mnoho ľudí po päťdesiatke opustených, smutných, no pritom túžiacich po úprimnom vzťahu a citoch. Keďže toho veľa prežili, skúsenosti im bránia byť otvorení novým možnostiam. Pri zoznamovaní sú veľmi opatrní, sprevádzajú ich pochybnosti a obavy. Chýba im odvaha ... viac »


ROZHOVOR Tibor organizuje zážitkové ochutnávky v úplnej tme: Keď nevidíme, zmysly pracujú na maximum

ROZHOVOR Tibor organizuje zážitkové

26.06.2019 06:00

BRATISLAVA - Vyrastal v rodine vinárov, viac ako k vinohradom ho to však ťahalo k prezentácii vína. Najmä kvalitného slovenského, o ktorom mnohí netušia, hoci by si zaslúžilo stáť na piedestáli. Keď raz omylom vyrazil poistky v pivničnom pube, všetko do seba dokonale zapadlo. Tibor Kiss vytvoril koncept Tmavej degustácie – zážitkových vínnych ochutnávok ... viac »


KVÍZ Ako dobre poznáš našu planétu? Otestuj sa, čo vieš o siedmich novodobých divoch sveta

KVÍZ Ako dobre poznáš

25.06.2019 17:00

BRATISLAVA - Určite si už aj ty čo-to počul o 7 divoch sveta. Tie sa podľa časového obdobia delia na viacero kategórií. Staroveké, stredoveké, novodobé či moderné. Dnešný kvíz je zameraný práve na novodobé divy sveta. Čo všetko o nich vieš? viac »


Ešte chvíľku si pospím: Toto je 7 dôvodov, ktoré ti ráno nedovolia vytrepať sa z postele

Ešte chvíľku si pospím:

25.06.2019 12:00

BRATISLAVA - „Ešte chvíľu si pospím.“ To je veta, ktorú notoricky pozná každý spáč. Ak si aj ty každých päť minút odkladáš budík na neskôr a z postele sa vyhrabeš až vtedy, keď už vážne meškáš, treba sa zamyslieť nad tým, prečo je to tak. Ak si ráno v strese, s najväčšou pravdepodobnosťou budeš pod stresom celý deň. viac »


Ako správne používať parfum: Na rôznych ľuďoch vonia inak, ako nájsť ten svoj?

Ako správne používať parfum:

25.06.2019 11:00

BRATISLAVA - Jeden a ten istý parfum vonia na dvoch ľuďoch odlišne. Môže za to naša prirodzená vôňa, teplota tela, pot, vlhkosť pokožky, strava, ale aj hormonálne hladiny. A preto, ak považujete vôňu na kolegyni za očarujúcu, najskôr si ju vyskúšajte na vlastnej koži. Po pár hodinách presne zistíte, či rovnaké pocity vyvoláva aj u vás. viac »


Kráľovná medzi zeleninou posilní telo i ducha: Čím je brokolica taká výnimočná?

Brokolica

24.06.2019 10:00

BRATISLAVA - Brokolica sa považuje za jeden z najzdravších druhov zeleniny. Čím častejšie si zelené ružičky naložíme na tanier, tým lepšie. Jednou ranou „zabijú sedem múch“: chránia pred infekciami, rakovinou, osteoporózou, črevnými a srdcovo-cievnymi ťažkosťami, psychickou skleslosťou i stresom. viac »


Ako nebyť za hlupáka: Toto je TOP 5 činností, ktorých by si sa mal v novej práci určite vyvarovať

5 činností, ktorých by

24.06.2019 09:00

BRATISLAVA - Našiel si si nový džob? Tak si môžeš smelo zablahoželať. Pred tebou sa otvára nová životná etapa. Určite chceš dobre zapôsobiť nielen na šéfa, ale aj kolegov, s ktorými si budete vzájomne spríjemňovať pracovný čas. Je dôležité si uvedomiť, že šancu spraviť si dobrý dojem máš iba raz. Ak sa už v prvý týždeň vykľuje z teba namyslený egoista, ... viac »


Veľký prehľad: Koľko musí Slovák pracovať na vybavenie domácnosti?

Veľký prehľad: Koľko musí
Foto

24.06.2019 08:50

BRATISLAVA – Domáce spotrebiče boli kedysi luxusom, dnes sú bežnou súčasťou našich príbytkov. A hoci sú oveľa dostupnejšie ako v minulosti, stále na ne musíme vynaložiť pomerne vysoké sumy. Tipnite si, koľko hodín pracujeme na televízor či práčku! viac »


Šetrite elektrinu aj pri bežných veciach: Päť prekvapivých spôsobov ako na to

Slovenská obchodná inšpekcia upozorňuje

23.06.2019 15:00

BRATISLAVA - Život bez elektriny si nedokážeme predstaviť. Jej nadmerná spotreba ale nezaťažuje iba životné prostredie, no aj naše peňaženky. Pritom stačí vykonať len pár maličkých krokov a všetko môže byť inak. Na základe týchto rád zistíte, ako môžete ušetriť elektrickú energiu v domácnosti. viac »


VIDEO Jún je PRIDE mesiac: Prečo heterosexuáli nemajú svoj vlastný pochod?

VIDEO Jún je PRIDE
Video

23.06.2019 11:00

BRATISLAVA - PRIDE mesiac je v plnom prúde. Každoročne príslušníci LGBTI+ komunity oslavujú svoju jedinečnosť prostredníctvom rôznych pochodov a akcií. Túto skvelú príležitosť podporiť dobrú vec a šíriť lásku rok-čo-rok využívajú stovky ľudí, mnohé firmy, ale aj známe osobnosti, ktoré prostredníctvom svojich sociálnych sietí a videoklipov dávajú celému ... viac »


Sexi cicuška, Cassanova aj parazit: Chystáš sa s kamošmi na chatu? Toto sú typy, ktoré tam stretneš

Sexi cicuška, Cassanova aj

22.06.2019 19:00

BRATISLAVA - Chata strávená s kamošmi je vždy dobrý nápad. Prehĺbiš vzťahy, zabavíš sa, niečo popiješ. A teraz, keď sa končia skúšky, školský rok a začínajú prázdniny, je na chatu ten najlepší čas. viac »


Trápia vás vrásky? Zatočte s nimi správnymi prostriedkami!

Trápia vás vrásky? Zatočte

22.06.2019 13:00

BRATISLAVA - Mimické vrásky sú jedným z prvých prejavov starnutia pokožky. Každý deň sa smejeme, rozprávame, prejavujeme hnev alebo smútok – to všetko vplýva na vzhľad našej tváre. Ako sa mimickým vráskam vyhnúť? viac »


Potraviny, kde sa zastavil čas alebo úplná legenda? Jednotu nájdeš takmer všade, funguje už od 19. storočia

Potraviny, kde sa zastavil

21.06.2019 16:30

BRATISLAVA - Veľmi rada píšem o veciach, ktoré sú jednoducho „naše.“ Jednota sú potraviny, ktoré pozná každý. Nachádzajú sa, dnes už pod rôznymi logami a značkami, takmer všade. A aj keď sa modernizujú, reklamujú v televízii a v letákoch, stále sú pre väčšinu z nás jednoducho potravinami, ktoré nájdeme rovnako v okresnom meste i v zabudnutej dedinke. viac »


Trend tohtoročného leta? Plavky, z ktorých vám príde nevoľno!

Trend tohtoročného leta? Plavky,

21.06.2019 13:15

BRATISLAVA - Podobne ako akýkoľvek iný kúsok, aj plavky podliehajú módnym trendom. Kedysi boli in jednofarebné celé, nasledovali bikiny šialených farebných kombinácií a každoročne prichádzajú módne reťazce s niečím novým, len aby zaujali. viac »


Voniate si navzájom? Takéto zázraky s našim sexuálnym životom robia feromóny

Voniate si navzájom? Takéto

21.06.2019 09:30

BRATISLAVA - Pamätáte si ešte na začiatky vášho vzťahu? Zaboriť si tvár do jej vlasov či položiť si hlavu na jeho rameno, to sú bežné prejavy lásky. Málokto si však uvedomuje, že sa za nimi skrýva aj "obyčajná" chémia. Vôňa tela na nás pôsobí ako afrodiziakum a v čase zamilovanosti sa ju snažíme podvedome vyhľadávať čo najčastejšie. Svoju úlohu však, ... viac »


Videli sme moderný Tel Aviv aj konzervatívny Jeruzalem: 12 vecí, ktoré musíš vedieť pred cestou do Izraela

https://hashtag.zoznam.sk

20.06.2019 12:00

JERUZALEM - Aj keď Izrael nepatrí u Slovákov medzi najobľúbenejšie turistické destinácie, je to jedna z krajín, ktorú sa oplatí navštíviť. Väčšina z nás dookola číta a počúva aký je nebezpečný, no opak je pritom pravdou. V nasledujúcom článku ti prezradím, prečo si vybrať práve túto exotickú krajinu plnú kontrastov a na čo si dať pri ceste pozor. viac »


Najčítanejšie články