Dobré správy | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 21. júl 2019. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Dobré správy

Čo sa stane, keď absolútne prestaneš jesť cukor a piť alkohol? To ti prezradí toto šokujúce video

https://hashtag.zoznam.sk

https://hashtag.zoznam.sk

pred hodinou

BRATISLAVA - Veľa sladkostí škodí. To nám je presa jasné. A predsa len s radosťou siahame po rôznych čokoládach, bonboniérach, zákuskoch či keksoch. Bohato nás nimi zásobuje nielen každá návšteva, ale sami ich poctivo hádžeme do nákupného košíka, a to najmä v časoch nervového vypätia. Dôvodom ich nadmernej konzumácie môže byť čokoľvek. Rozchod s frajerom ... viac »

Tipy, čo jesť vonku a nepriberať: Ako si vychutnať reštaurácie bez výčitiek?

https://plnielanu.zoznam.sk

20.06.2019 11:00

BRATISLAVA - Nie všetci môžu, majú čas, chcú alebo vedia variť. Títo ľudia sa zvyknú stravovať v reštauráciách alebo si kupujú jedlá rýchleho občerstvenia. Pokiaľ k nim patríte aj vy, chcete byť dobre najedení, ale pritom nepribrať, ste v miernej nevýhode. Vonku na vás totiž číha veľa nástrah. Ak chcete jesť skutočné potraviny, treba vedieť, ako na to. viac »


Ekologický boom na východe: Podnik chce zachrániť planétu, nový spôsob pitia kávy

Ekologický boom na východe:
Foto

19.06.2019 23:00

PREŠOV - Ekológovia v súčasnosti bijú na poplach kvôli kolabujúcej klíme a skleníkovým plynom. Netreba však podceňovať ani odpad z nerozložiteľných materiálov. To, že sa u nás tento problém neberie na ľahkú váhu, dokazuje aj jedna z prešovských kaviarní. viac »


Toto je osem najfotogenickejších miest Bratislavy: Objav obľúbené lokality slovenských Instagramerov

Toto je osem najfotogenickejších

19.06.2019 14:00

BRATISLAVA - #Zákutia na perfektnú fotku sa dajú nájsť takmer všade. Stačí iba zapojiť trochu kreativity a fantázie a výsledok môže byť očarujúci. Poď si urobiť top fotografiu do Bratislavy! Čo sa týka nášho hlavného mesta, odporúčame ti vyhnúť sa známym miestam ako je Bratislavský hrad alebo pešia zóna, ak teda nechceš mať v zábere za sebou dav turistov. ... viac »


3 kroky k chudším a pevnejším stehnám: Výsledky čoskoro uvidíte na vlastné oči

3 kroky k chudším

19.06.2019 13:45

BRATISLAVA - Po štíhlejších a pevnejších stehnách túžia mnohé z nás, no genetické dispozície sú v niektorých prípadoch silnejšie než akákoľvek snaha. viac »


KVÍZ Ako dobré poznáš osobnosti, ktoré sa (ne)slávne zapísali do dejín? Otestuj sa!

KVÍZ Ako dobré poznáš

18.06.2019 14:00

BRATISLAVA - #O mnohých z nich sme sa učili na školách. O tých ľuďoch, ktorí sa preslávili v dejinách, sme sa snažili zapamätať čo najviac. Niektorí z nich za sebou nechali pozitívnu stopu, zatiaľ čo druhí si kvôli svojmu egoizmu a krutosti nevážili život iného človeka. Dokážeš iba na základe jedinej fotografie zistiť, o kom je reč? Svoje znalosti si ... viac »


Čítanie kníh je viac ako len koníček: Zlepšuje logické myslenie a predlžuje život

Čítanie kníh je viac

18.06.2019 13:00

BRATISLAVA - Kedy ste naposledy zobrali do rúk dobrú knihu a so záujmom sa do nej zahryzli? Ak vám takéto trávenie voľného času príliš nevonia, je to škoda predovšetkým pre vás. Výskumy totiž preukázali, že je cestou k dlhovekosti. viac »


Ako spoznáte v obchode čerstvé pečivo? Poradíme vám

https://hashtag.zoznam.sk

17.06.2019 14:00

BRATISLAVA - Stalo sa to už určite každému z nás. V obchode vyzeralo pečivo čerstvé, no na druhý deň bolo ako z kameňa. Dôvod je jednoduchý, pravdepodobne totiž išlo o rozmrazený chlieb, rožky či žemle. Proti takémuto predaju nedávno začalo bojovať aj Ministerstvo pôdohospodárstva SR. Ako však môžeme aj bez pomoci zákonov a nariadení priamo v predajni ... viac »


Vyskúšali sme bratislavský bikesharing po pár mesiacoch: Stále funguje a oplatili sa zmeny?

https://hashtag.zoznam.sk

17.06.2019 13:00

BRATISLAVA - Odkedy obsadili žlté Slovnaft BAjky bratislavské ulice, ubehlo už niekoľko mesiacov. Odvtedy nastalo niekoľko zmien, ktoré sme sa rozhodli zmapovať a priniesť ti v reportáži. viac »


Prvá pomoc pri úpale: Viete, ako si poradiť s letnou hrozbou?

Horúčavy

16.06.2019 13:00

BRATISLAVA - Dlhé letné dni nás vyzývajú k tomu, aby sme odložili hrubé svetre a trávili voľný čas v prírode, na kúpaliskách či v záhrade. Aj napriek tomu, že väčšina z nás miluje slnko a teplo, priveľké horúčavy môžu nášmu zdraviu ublížiť. viac »


KVÍZ Dokáž, že ti to skutočne páli! Tento vedomostný test ťa preverí v rôznych oblastiach

Kvíz

16.06.2019 12:00

BRATISLAVA - Kvízy sa tešia u nás veľkej obľube. Nielenže preveria informácie, ktoré máme v hlavách, ale zároveň nám umožnia zábavným spôsobom naučiť sa nové veci. Dnešný patrí do kategórie Z každého rožku trošku. I keď môže byť trošku náročný, veríme, že v ňom obstojíš. viac »


Pozitívne myslenie sa dá naučiť: Tieto rituály vám zlepšia každý deň

Pozitívne myslenie sa dá

15.06.2019 16:00

BRATISLAVA - Väčšina z nás robí denne množstvo činností v automatickom režime. Niektoré rituály síce majú v našom živote dôležitú úlohu, no nie všetko, čo máme zaužívané, slúži v náš prospech. viac »


ROZHOVOR s režisérom filmu Kto je ďalší? Nič podobné ešte na Slovensku nebolo, to, čo v kine uvidíte, sa môže stať každému

ROZHOVOR s režisérom filmu

15.06.2019 11:00

BRATISLAVA - Slovenská kinematografia má v posledných rokoch vždy čo ponúknuť. Už o niekoľko mesiacov nás však čaká premiéra projektu, ktorý môžeme bezpochyby označiť za prelomový a mimoriadne zaujímavý. Film je inšpirovaný tromi skutočnými príbehmi zo Slovenska, Ruska a Kanady. Osudy hlavných hrdinov zmenil internet a priviedol ich na hranicu života ... viac »


Zamestnankyňa začula zo záchodu vo vlaku krik: Keď zbadala čo, sa deje, uháňala po pomoc

Zamestnankyňa začula zo záchodu

14.06.2019 18:00

DUBLIN - Až do svojich 25 rokov bude môcť na írskych železniciach cestovať zadarmo dievčatko, ktoré jej matka v utorok priviedla na svet vo vlaku smerujúcom do Dublinu. S neplánovaným pôrodom pomohli praktický lekár a dve zdravotné sestry, ktorí vlakom išli tiež, a novorodenec i matka sú teraz v dobrom zdravotnom stave. viac »


Pochádza z Ruska, študovala vo Viedni, ale meno si spravila na Slovensku: Talentovaná Maria na fotkách zachytáva krásu žien

Pochádza z Ruska, študovala

14.06.2019 16:00

BRATISLAVA - Pochádza z Moskvy, vyštudovala strednú školu vo Viedni, na Slovensko prišla študovať masmediálnu komunikáciu na Paneurópskej vysokej škole. Dnes pracuje ako freelance fotografka v Bratislave. Skvelá Maria Alkhimova spolupracuje s influencermi, no fotí aj reklamu a jej doménou je ženská portrétová fotografia. Túto šikovnú fotografku si teraz ... viac »


Koho majú komáre najradšej a ako ich poraziť? Vyrobte si pascu i domáci repelent

Koho majú komáre najradšej

14.06.2019 14:00

BRATISLAVA - Letná sezóna prirodzene motivuje, aby sme trávili čas na čerstvom vzduchu. Či už je to v záhrade, pri jazere alebo v parku, komárom a inému hmyzu sa vyhneme len ťažko. Mnohí z nás pritom klasický repelent využívajú s nevôľou. Častokrát pôsobí agresívne na pokožku, nepríjemne zapácha a je plný rôznej chémie. Repelent si však môžete vyrobiť ... viac »


Dovolenka s cestovkou alebo na vlastnú päsť? Pozrite si naše porovnanie!

Dovolenka s cestovkou alebo
Foto

13.06.2019 22:00

BRATISLAVA - Každý rok sa počas letných mesiacov vyberie na dovolenku k moru množstvo Slovákov. Po náročných pracovných mesiacoch mnohí z nás potrebujú zmeniť prostredie a vycestovať za zážitkom alebo odpočinkom. Využijete tento rok služby cestovnej kancelárie, alebo vyskúšate cestovať po svojom? Ktorý spôsob je výhodnejší a ako prísť na to, čo je pre ... viac »


Popularita kvízových večerov neustále rastie: Bratislavčania ich pripravili už 150, najnovší bude na pláži

Popularita kvízových večerov neustále

13.06.2019 15:00

BRATISLAVA - Keď si otvoríš Hashtag, jednou z najobľúbenejších rubrík sú kvízy. Je to logické, ľudia sa radi skúšajú zo svojich vedomostí. A to sa prejavuje nielen online, ale aj v reálnom živote. Aj na Slovensku stále rastie popularita pubových kvízov. Sériu vlastných kvízov tak štartuje aj Hashtag, akurát z kaviarní a krčiem ich presúva do letnej ... viac »


Zabudnite na párky: Vyskúšajte týchto šesť rýchlych a zdravých receptov

Kyslé mlieko môžeme použiť

13.06.2019 11:00

BRATISLAVA - Možno sa už aj vám zunovali monotónne jedlá, ktoré raňajkujete už celé roky. Pečivo s maslom a šunkou alebo párky sú bežným tipom raňajok, po ktorých siaha väčšina Slovákov. viac »


Ako vyzerá atómová elektráreň zvnútra? Kúsok od Bratislavy nájdeš miesto, ktoré je svetovým unikátom

Ako vyzerá atómová elektráreň

12.06.2019 12:00

ZWENTENDORF AN DER DONAU - Pokiaľ máš pocit, že chodenie do múzea je nudnou záležitosťou, pravdepodobne si v žiadnom nebol od školskej exkurzie na základnej škole. Súčasné moderné múzeá ponúkajú neuveriteľne veľkú paletu možností. Už to rozhodne nie je len o nudných prednáškach. Možno máš pocit, že teraz trošku odbočíme od témy, no nie je to tak. viac »


Chudnutie po 50-ke: Ide to ťažšie, ale s našimi radami to zvládnete!

Chudnutie po 50-ke: Ide

12.06.2019 11:50

BRATISLAVA - Nezáleží na tom, aký rýchly metabolizmus ste mali v mladých rokoch, po 50-ke väčšina z nás bojuje s postupným prírastkom hmotnosti. Prečo je tomu tak? viac »


Najčítanejšie články