Figeľ spája budúcnosť Slovenska s nádejou | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Figeľ spája budúcnosť Slovenska s nádejou

Ján Figeľ odvolil so synom Adamom
Ján Figeľ odvolil so synom Adamom
10.03.2012 10:01

BRATISLAVA – Predseda KDH Ján Figeľ dnes vstal s nádejou. Ako povedal novinárom po tom, čo krátko po deviatej spolu s manželkou a synom Adamom odvolil v dnešných parlamentných voľbách, aj najbližšiu aj vzdialenú budúcnosť Slovenska spája s nádejou.


„Tento deň strávim hlavne s rodinou doma a potom večer na ústredí KDH. Budeme očakávať výsledky a diskutovať ako ďalej,“ povedal.

Figeľova manželka charakterizovala šéfa kresťanských demokratov ako pokojného človeka. „Až ho obdivujem, ako dokáže byť vyrovnaný pri všetkých napätiach a tom všetkom, čo sa deje,“ povedala Mária Figeľová. Figeľov syn Adam je prvovolič. „Je to nová skúsenosť. Je to zaujímavé. Rád ocka podporím aspoň takto,“ uviedol novinárom.

Demokracia si podľa Figeľa vyžaduje zodpovednosť. Je v rukách všetkých občanov. „Hlasovať znamená podporiť slobodu, vlastnú krajinu a správu vecí verejných. Slovensko potrebuje čestnú vládu, ktorá bude pracovať pre občanov, silnú ekonomiku, nové pracovné miesta a dôslednú spravodlivosť. Som presvedčený, že práve účasť vo voľbách znamená odmietnutie nezodpovednosti alebo korupcie, respektíve populizmu,“ vyhlásil Figeľ. Verí, že väčšina aj tých sklamaných a nerozhodnutých sa nakoniec rozhodne zahlasovať za Slovensko.


Galéria

Ján Figeľ vo volebnej Ján Figeľ odvolil so Ján Figeľ vo volebnej Ján Figeľ vo volebnej Ako volia politici

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články