Hrušovský odvolil a vracia sa späť do nemocnice | Topky.sk

Štvrtok, 17. október 2019. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Hrušovský odvolil a vracia sa späť do nemocnice

Pavol Hrušovský
Pavol Hrušovský
Zdroj: SITA
10.03.2012 09:57

NITRA - Predseda Národnej rady SR Pavol Hrušovský od dnešných parlamentných volieb očakáva pre Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) dvojmiestny percentuálny výsledok.


Želá si stabilnú vládu, ktorú budú všetci rešpektovať a prinesie Slovensku upokojenie situácie, ľuďom nádej a stabilitu. Povedal to po tom, čo spolu so svojou manželkou odvolil v mieste svojho bydliska na Čermáni v Nitre.

Hneď po volebnom akte sa vracia späť do Fakultnej nemocnice v Nitre, kde sa v stredu podrobil plánovanému operačnému zákroku. Na aký dlhý čas to bude, bude podľa neho záležať od lekárov. „Určite už nie nadlho,“ povedal. Po operácii sa podľa svojich slov cíti dobre a ďakuje nitrianskym lekárom za lekársku starostlivosť. Termín zákroku tesne pred voľbami bol podľa neho len zhodou okolností. „Musel som sa prispôsobiť možnostiam, ktoré nitrianska fakultná nemocnica mala,“ povedal.

Volebnú účasť ani predvolebné prieskumy Hrušovský nekomentuje. „Prieskumy sú len istým predpokladom, ale občania rozhodnú o výsledku,“ skonštatoval. Predvolebná kampaň bola podľa neho neštandardná. „Verím ale tomu, že ľudia dlhodobým pozorovaním strán a ľudí, ktorí v nich pôsobia, dokážu správne a dobre vybrať,“ uzavrel. 


Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články