Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Šokujúca teória: Za apokalypsou je americká tajná zbraň!

Lietadlo zhadzuje neznámu hmotu
Lietadlo zhadzuje neznámu hmotu
14.03.2011 19:58

BRATISLAVA – Prírodná katastrofa alebo cielený útok na ekonomiku? Položiť si túto otázku vás donúti video, ktoré sa stalo po nešťastí v Japonsku hitom na internete. Kanadský novinár žijúci v Japonsku v ňom totiž tvrdí, že zemetrasenie vyvoláva americká geofyzická zbraň HAARP. Dokonca prezradil, že japonský minister financií mu v rozhovore priznal, že Spojené štáty sa jeho krajine vyhrážali zemetrasením s cieľom ovládnuť tamojší finančný systém.


Novinár Benjamin Fulford, ktorý sa niekoľko rokov venuje téme tajne zbrane schopnej meniť počasie, bol sedem rokov šéfom ázijskej redakcie časopisu Forbes. Rezignoval v roku 2005, ako sám tvrdí, kvôli nadmernej cenzúre. Pred dvomi rokmi uverejnil na internete krátky dokument o tom, ako Američania zastrašujú a zneužívajú technológiu HAARP. Ide o vyslanie miliónov Watov mikrovĺn do ionosféry, ktorá sa zahreje a energetické odrazy vyvolajú zemetrasenie.


Ako dôkaz uvádza aj zemetrasenie v Číne. Získal zábery, ako lietadlá zhadzujú neidentifikovateľnú hmotu. Navyše ukázal aj fotografie pripomínajúce polárnu žiaru na oblohe, čo má byť predzvesť zemetrasenia. Asi tridsať minút od pozorovaného miesta ho úrady aj naozaj zaznamenali.

Fulford tvrdí, že aj zemetrasenie v Japonsku bolo vyvolané umelo. V roku 2004 robil rozhovor s Heinzom Takenakom, bývalým japonským ministrom financií. Konfrontoval ho aj s témou, že japonský finančný systém nechal napospas americkým oligarchom. Video o HAARPE je so slovenskými titulkami.

 

 {{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Galéria

Kanadský novinár žije dlhé Tzv. polárna žiara, má

Nástroje k článkuFOTO: video.google.com;
ZDROJ: video.google.com

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články