Piatok19. júl 2024, meniny má Šarlota, Dušana, zajtra Eliáš, Iľja, Eliána

POLONAHÝ Patrik Švajda predviedol skrytý talent: Očarená Zlatica to hneď UKÁZALA svetu!

Zlatica Puškárová
Zlatica Puškárová (Zdroj: FB/Zlatica Puškárová)

BRATISLAVA – Svoj talent nezaprie! Objavila ho Zlatica Puškárová a neváhala hneď ukázať svetu. Patrik Švajda lámal vlastné rekordy v žonglovaní.

Len nedávno sa Zlatica Puškárová vrátila po dlhšej pauze na obrazovky, nie však do Televíznych novín, ale prišla s vlastným projektom. Ide o pravidelnú sériu reportáží s názvom „Zlaté talenty so Zlaticou“, v rámci ktorej bude skúsená novinárka cestovať po celom Slovensku a netradičným spôsobom predstavovať divákom talentovaných ľudí, ktorí si zaslúžia mediálnu pozornosť.

Teraz dala do pozornosti schopnosti svojho manžela Patrika. Ten už svoj talent predstavil v tanečných šou Let´s Dance či Bailando, to je však nič oproti tomu, čo na sociálnej sieti ukázala vo videu Zlatica – dokáže žonglovať s loptičkou. "MANŽEL horúci kandidát do Zlatých talentov so Zlaticou", pripísala Zlatica k videu. Či to je na postup do talentovej súťaže, posúďte sami. Každopádne je sympatické, že Patrik „vyliezol zo svojej škrupiny“ a vidíme ho aj v inom svetle, ako len v svetle reflektorov spravodajského štúdia.

POLONAHÝ Patrik Švajda predviedol skrytý talent: Očarená Zlatica to hneď UKÁZALA svetu! (Zdroj: FB/Zlatica Puuškárová)

Viac o téme: Zlatica PuškárováPatrik Švajda
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu