Sobota2. marec 2024, meniny má Anežka, zajtra Bohumil, Bohumila

Opitý hudobník NAPADOL Michala Davida: Manželka ho obhajuje... Je vážne DUŠEVNE CHORÝ!

Michal Ondráček vyvádzal na krste nového albumu Michala Davida. Zobraziť galériu (2)
Michal Ondráček vyvádzal na krste nového albumu Michala Davida. (Zdroj: Profimedia)

PRAHA - Včera sme na Topkách informovali o konflikte, ktorý vznikol na krste nového albumu Michala Davida (63). Člen bývalej skupiny Těžkej Pokondr, Roman Ondráček (57), si zjavne doprial viac alkoholu a potom vyvádzal. Jeho manželka teraz jeho nevhodné správanie verejne obhajuje - trpí vraj vážnym duševných ochorením!

Správanie Romana Ondráčka na krste nového albumu Michala Davida včera obletelo českými médiami. Zdalo sa, že si doprial viac pohárikov alkoholu, ako dokázal ustáť a potom doslova vyvádzal. Najprv si na pódiu pustil ústa na špacír a keď sa ho snažili umlčať, zahnal sa vraj a chcel dať päsťou hudobníkovej manželke. Z podniku ho preto musela vyviesť ochranka. 

„Všetko bolo v poriadku dovtedy, než prevzal slovo Roman. Mal dlhý monológ, v ktorom blabotal nezmysly, napríklad, že ma rádiá nechcú, ale on ma do nich dokázať dostať, a tak ďalej. Bolo to trápne, že ho chceli umlčať, ale on odmietal zliesť z pódia. No a potom sme spolu zaspievali Rakeťákov, ako bolo v pláne. Keď bolo po všetkom, moja Marcela mu niečo ostrého povedala a on sa zahnal, že jej dá päsťou. A tak ho okamžite vyviedli, aj keď sa priečil,“ povedal Blesku David.

Po všetkom sa českému eXtra.cz ozvala Ondráčkova manželka, ktorá sa rozhodla uviesť veci na pravú mieru a manželovo správanie verejne obhájiť. „Manžel trpí závažným duševným ochorením, ktoré aktuálne riešime. Jeho správanie sa včera vymklo kontrole, čo pri jeho ochorení nie je bohužiaľ nič neobvyklé,“ vysvetlila. „S Michalom a jeho manželkou som hovorila a veľmi im ďakujem, že toto vysvetlenie prijali s pochopením. Pre rodinu je to veľmi ťažké,“ dodala a poprosila verejnosť o zhovievavosť.

Opitý hudobník NAPADOL Michala
Zobraziť galériu (2)
Michal David a Roman Ondráček  (Zdroj: Profimedia)

Viac o téme: Michal DavidRoman Ondráček
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu