Pondelok, 29. november 2021. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

Rošáda v Kramárovej posteli: Sympatickú brunetku strieda ešte mladšia!

Maroš Kramár
Maroš Kramár
Zdroj: Tv Prima
24.07.2020 17:59

PRAHA - Herec Maroš Kramár bol nedávno pranierovaný kvôli poštekleniu zadku maskérky počas nakrúcania. Chvíľu to vyzeralo, že by sa táto kauza mohla negatívne odraziť aj na jeho pracovnom živote, no nestalo sa tak.


Umelec je dokonca pracovne vyťažený aj u našich susedov. Tam aktuálne nakrúca seriál Slunečná, kde hrá bohatého podnikateľa, ktorý je pre svojho syna najprv vzorom, no neskôr pochopí, že nechce skončiť ako on. 

A ku Kramárovmu statusu v seriáli patrí aj mladá milenka – modelka a dídžejka. Tú stvárňovala 34-ročná Veronika Arichteva, ktorá je však aktuálne už vo vyššom štádiu tehotenstva.

Veronika Arichteva a Maroš
Zdroj: Tv Prima

Veronika Arichteva
Zdroj: Tv Prima

A tak sa scenáristi rozhodli pre celkom nečakané riešenie. Postavu proste preobsadia inou herečkou. Ide o 30-ročnú Evu Josefíkovú.  A výmena prebehne naozaj zaujímavým spôsobom – v posteli. Kramár sa proste ráno zobudí vedľa inej ženy. „Ľahne si tam taká oblá Denisa a vylezie úplne štíhla a nádherná Denisa. Bude to pekné a zdá sa mi to zábavné,” citoval Veroniku český Blesk!

Náhradníčka Eva Josefíková
Eva Josefíková
Zdroj: Tv Prima

Pôvodne mala Arichteva pracovať na celej novej sérii, lenže nakrúcanie pozdržala pandémia koronavírusu a teraz sa už jej bruško naozaj skryť nedá. Navyše, posledné týždne pred pôrodom sú už zvyčajne náročnejšie. A tak osud karty zamiešal tak, že Marošovi proste vymenia v posteli ženu za „mladší model”. 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články