Markizáčka v panike: Zlomila gitaru Mekyho Žbirku... Takto zareagoval spevák! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Markizáčka v panike: Zlomila gitaru Mekyho Žbirku... Takto zareagoval spevák!

Markizácka redaktorka zlomila gitaru Mekyho Žbirku!
Markizácka redaktorka zlomila gitaru Mekyho Žbirku!
Zdroj: TV MARKÍZA
20.03.2019 09:00

BRATISLAVA - Tak tá musela takmer zinfarktovať! Keď sa markizácka redaktorka Lenka Perželová vybrala na rozhovor so spevákom Mirom Žbirkom, ešte netušila, že v priebehu pár minút jej po chrbte prejdú zimomriavky. Krátko po tom, ako jej spevák vložil do rúk gitaru podpísanú od Paula McCartneyho, to vzácny kúsok nevydržal a rovno v rukách sa jej zlomil...


„Aká bola vaša reakcia, keď ste gitaru dostali? Boli ste príjemne potešený alebo šokovaný?“ zaujímala sa v úvode rozhovoru Lenka. Tá pritom nemala ani poňatia, že v priebehu pár sekúnd bude šokovaná ona. Celý rozhovor sa totiž niesol v čudesnej atmosfére a Meky akoby vôbec nebol vo svojej koži.

To najhoršie však prišlo v momente, keď Žbirka spomínanú gitaru redaktorke podal, aby si s ňou spoločne zapózovali. Len niekoľko sekúnd po tom, čo ho chytila do rúk, sa hudobný nástroj zlomil. Na tvári sympatickej brunetky sa v priebehu pár momentov vystriedali výrazy paniky, strachu či zahanbenia.

„Toto neviem. Toto je teda nehoda. Toto má nevyčísliteľnú hodnotu,“ zareagoval Meky na Lenku, ktorá sa mu snažila vysvetliť, že s gitarou naozaj nič neurobila a celý incident sa stal úplnou náhodou. „Ja si myslím, že sa mi to len sníva,“ nechápala šokovaná redaktora. Ďaleko od pravdy však nebola.

Gitara sa v rukách Lenky Perželovej zlomila.
Markizáčka v panike: Zlomila
Zdroj: TV MARKÍZA

Počas celého rozhovoru mal totiž Žbirka v uchu slúchadlo a počúval pokyny Adely Vinczeovej a Dana Dangla, ktorí túto situáciu naplánovali, keďže spevák bol hosťom ich šou 2 na 1. Jej súčasťou je aj disciplína „uško“, v rámci ktorej celebrita musí plniť to, čo jej našepkávajú. No a ako to celé dopadlo, sa dozviete už dnes večer na Markíze!

Redaktorku napokon prišli upokojiť Adela s Danom, ktorí jej celú situáciu vysvetlili.
Markizáčka v panike: Zlomila
Zdroj: TV MARKÍZA

Dokázali by ste sa zmieriť s tým, ak by si z vás niekto takto vystrelil?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 924Galéria

Markizácka redaktorka zlomila gitaru Gitara sa v rukách Redaktorku napokon prišli upokojiť Adela Vinczeová a Dano

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza ;
VIDEO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články