Zaujímavosti, pikošky, rekordy | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 17. júl 2018. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Zaujímavosti

Neviete v týchto letných horúčavách zaspať? TIPY, vďaka ktorým sa vám to rýchlo podarí

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Letné horúčavy neprestávajú ani v noci, a preto sa nám zaspáva oveľa ťažšie než v zime. Tento fakt patrí medzi hlavné negatíva leta. Máme pre vás zoznam tipov a trikov, ako si užiť sladký spánok aj počas dusných letných nocí. viac »

Opaľovacie prípravky - toto by ste o nich mali vedieť

Opaľovacie prípravky - toto

14.07.2018 16:00

BRATISLAVA - Vyznáte sa v údajoch na obaloch opaľovacích prostriedkov? Je to dôležitejšie ako si myslíte. Možno zbytočne platíte za značku, i keď kvalita nie je prvotriedna. viac »


Nepríjemné bolesti kolien: Vyskúšajte prírodné zázraky, pomôžu vám

Nepríjemné bolesti kolien: Vyskúšajte

14.07.2018 15:00

BRATISLAVA - Pichľavá, alebo tupá bolesť kolien dokáže potrápiť nielen športovcov a skôr narodené ročníky. Nech je príčina akákoľvek, pohyblivosť kĺbov je obmedzená pri každodenných činnostiach. Nedovoľte, aby vám bolesť bránila užívať si život naplno. Použite proti nej prírodné „zbrane“. viac »


KVÍZ: Ovocie alebo zelenina? Tento test vás presvedčí, ako dokonale (ne)poznáte všetko, čo máte na tanieri

KVÍZ: Ovocie alebo zelenina?

14.07.2018 14:30

BRATISLAVA - #Podľa čoho rozlišujete, či to, čo jete je zelenina alebo ovocie? V detstve sme mali na to jednoduchý kľúč. To, čo nám chutilo, patrilo do kategórie ovocia. To, čo vyzeralo príšerne a bolo väčšinou zelené, sme automaticky zaradili medzi zeleninu. viac »


Hana (30) na zoznamke zverejnila svoju SELFIE: Chlapov najviac vytočil toaletný papier v pozadí

Hana (30) na zoznamke
Foto

14.07.2018 11:55

LONDÝN - Hana Michelsová určite pred zverejnením svojej fotografie na sociálnej sieti netušila, akú diskusiu rozvíri. A to na tému, ktorú naozaj nečakala. Užívateľov najviac zaujímalo, akým spôsobom je uložený toaletný papier na držiaku. Je šokujúce, ako mohla taká malichernosť tak veľmi zaujať a spustiť divokú rozpravu. viac »


Medzinárodná hudobná úderka N.O.H.A. sa na jeseň opäť ukáže v Bratislave

Medzinárodná hudobná úderka N.O.H.A.

14.07.2018 11:47

BRATISLAVA - Multižánrová formácia N.O.H.A. (Noise Of Human Art) aj tento rok zavíta do Bratislavy. Po vlaňajšom "comebackovom" koncerte v KC Dunaj sa tentoraz ukáže v priestrannejšom Majestic Music Clube (MMC), ktorý už v minulosti párkrát zaplnila. Skvelou správou je dátum koncertu - piatok 9. novembra, takže väčšina fanúšikov nemusí myslieť na ranné vstávanie do práce. viac »


Každý mesiac dostanú 420 eur: Ďalší pokus so základným príjmom

Každý mesiac dostanú 420

14.07.2018 11:46

BRATISLAVA - Myšlienka nepodmieneného príjmu nie je nová. Pre tento experiment sa rozhodlo už niekoľko krajín. Tento raz ho vyskúšajú v kalifornskom meste Stockton. Vybraná stovka obyvateľov bude každý mesiac po dobu 18 mesiacov dostávať viac ako 420 eur, bez ohľadu na to, či majú prácu alebo sú nezamestnaní. Stockton sa tak pravdepodobne stane prvým ... viac »


Prečo by mali ženy prehĺtať spermie? Horká biela tekutina ako elixír!

Prečo by mali ženy

14.07.2018 11:45

BRATISLAVA - Je pre vás táto téma tabu? Myslíte si, že patrí výlučne len do spálne? Bola by to škoda. Sex ako taký je totiž veľmi zdravý a to už ani nehovoríme o mužských spermiách. Prečo by mali ženy prehĺtať horkú bielu tekutinu? viac »


Farmár roky tajil ohromný objav: Takmer mýtický tvor a on mlčal!

Farmár roky tajil ohromný

13.07.2018 22:19

PARÍŽ - Čírou náhodou objavil farmár na juhozápade Francúzska takmer neporušenú lebku pyrenejského mastodonta, vyhynutého chobotnatca, ktorý bol príbuzným dnešných slonov. O objave pozostatkov jediného známeho jedinca tohto druhu, ktorý si muž dlho nechával pre seba, teraz informovalo prírodovedné múzeum mesta Toulouse. viac »


Vedci už čoskoro rozlúštia jednu z najväčších záhad britskej histórie

Vedci už čoskoro rozlúštia

13.07.2018 22:18

LONDÝN - Nový vedecký výskum vraj dokáže vyriešiť jednu z najväčších historických záhad Británie. Novonájdená DNA má totiž preukázať, či bol Richard III. vinný z vraždy „Princov veží“. Skúmať sa budú kostrové pozostatky údajných dvojčiat princov, ktoré sa nachádzajú vo Westminsterskom opátstve. viac »


Žena zašla na rybiu pedikúru: Trpko to oľutovala, nechutná diagnóza ju zdrvila

Žena zašla na rybiu

13.07.2018 22:17

LONDÝN - Žena prišla o nechty na nohách po tom, ako absolvovala módnu rybiu pedikúru, informoval o tom odborný magazín JAMA Dermatology. Tá už dlhšiu dobu prináša množstvo pochybností, teraz prišlo ďalšie. Napriek tomu, že v USA bola zakázaná, v Číne, a nielen tam, sa stále teší veľkej popularite. Je skutočne bezpečná? viac »


Rekreanti relaxovali v kempe, boli to ich posledné chvíle života: Hotové peklo, vyše 200 mŕtvych

Rekreanti relaxovali v kempe,
Video

13.07.2018 15:38

TARRAGONA - Nápis In Memoriam a 215 zlatých hviezd - podľa počtu obetí - na jednom z apartmánov pripomína tragédiu, ktorá sa stala pred štyridsiatimi rokmi v kempe Los Alfagues na východe Španielska. Rekreantom v kempe, ktorý leží v katalánskej provincii Tarragona, sa stala osudnou blízka poloha pri diaľnici. Po výbuchu prechádzajúcej cisterny s propylénom ... viac »


Romantická žiadosť o ruku sa skončila pohromou: Kinderko žene uviazlo vo vagíne

Romantická žiadosť o ruku

13.07.2018 15:37

LONDÝN - O takmer neuveriteľný prípad sa podelil lekár Adam Kay vo svojej knihe. Bizarnosť niektorých situácií, s ktorými sa ako gynekológ stretáva vo svojej ambulancii, svedčí o tom, že ľudia majú stále chuť až príliš experimentovať. Často však pritom zabúdajú na to, ako veľmi môžu ohroziť svoje zdravie. viac »


Moosham - rakúsky hrad, kde strašia umučené čarodejnice

Hrad Moosham

13.07.2018 13:14

Veľa hradov a zámkov je opradených strašidelnými povesťami. Moosham je však výnimočný tým, že neustále pribúdajú nové svedectvá o tom, s akými divnými javmi sa v tejto pamiatke stretli turisti a zamestnanci. I kvôli tomu ho často vyhľadávajú fanúšikovia paranormálnych javov, ktorí sa môžu dokonca na jeho pozemku i ubytovať. viac »


FOTO Cestujúci si v lietadle vymenili miesta: Zasiahol osud, skončilo to prekvapivou romantikou

FOTO Cestujúci si v

13.07.2018 10:42

DALLAS - Začalo to otázkou: "Môžem si prisadnúť?" Cestujúca zdokumentovala dvojicu náhodných cudzincov, ktorí sa do seba zamilovali počas letu. Istý pár poprosil ženu, či by si s ňou nemohli vymeniť sedadlo a zažartovali, že jej nový spolusediaci sa stane láskou jej života. A možno neboli ďaleko od pravdy! viac »


Slovensko pre (ne)náročných turistov: Rozprávkový Bojnický zámok, zoo aj história baníctva

Slovensko pre (ne)náročných turistov:

13.07.2018 10:37

BOJNICE - Osou regiónu Horná Nitra je, podľa očakávaní, rieka Nitra. Tá tu aj pramení a priberá Handlovku a Nitricu. Územie hornej Nitry je súčasťou mohutného horstva Západných Karpát. Patria sem okresy ako Prievidza, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany. A ako všade na Slovensku, aj tu je čo objavovať. viac »


TEST kuracieho mäsa zo supermarketov prekvapil: Vyvrátil najbežnejší spotrebiteľský mýtus

TEST kuracieho mäsa zo

13.07.2018 10:36

BRATISLAVA - Kuracie mäso obľubuje väčšina z nás. Je výdatným zdrojom bielkovín, a pritom ľahko stráviteľné. Napriek tomu môže byť jeho častá konzumácia v určitom zmysle riziková. Prečítajte si, čo našli v bežne predávaných kuracích prsiach zo supermarketu českí experti. viac »


Investovanie a kulinárske rozhodnutia: Nie vždy sa oplatí nasledovať dav

Investovanie a kulinárske rozhodnutia:

13.07.2018 10:35

BRATISLAVA - V rámci mojej práce som často pozývaný na konferencie, kde rozprávam v rámci finančného biznisu aj o základoch finančného správania. Ako každý, kto cestuje na služobné cesty viem, že niekedy to je v cudzom meste zložité nájsť dobrú reštauráciu alebo ubytovanie. A pričom mnoho dobrých hotelov vyzerá pekne z vonku, je to len jeden z atribútov, ... viac »


Ste dehydrovaní a šoférujete? Najväčšia chyba, riskujete katastrofu

Ste dehydrovaní a šoférujete?

13.07.2018 08:33

LOUGHBOROUGH - Mnoho ľudí si neuvedomuje, aké riziko predstavuje dehydratácia za volantom. Zvyšuje totiž pravdepodobnosť dopravnej nehody. Podľa výskumníkov je dehydratácia počas šoférovania rovnako nebezpečná, ako jazda pod vplyvom alkoholu. viac »


Žena napísala šéfke, že nemôže prísť kvôli chorému synovi do práce: REAKCIA manažérky ju "zabila"

Žena napísala šéfke, že
Foto

13.07.2018 08:32

ALBION - Istá Američanka bola nútená po hospitalizácii svojho syna v nemocnici požiadať šéfku o mimoriadne voľno v práci. Avšak jej nadriadená nemala pre celú situáciu pochopenie a vyhrážala sa svojej zamestnankyni výpoveďou. Nešťastná matka sa nenechala zastrašiť, pustila sa do boja s arogantnou šéfkou a urobila veľmi dobre. viac »


TEST: Honda Goldwing GL 1800 - cestný krížnik s automatom

TEST: Honda Goldwing GL

13.07.2018 08:30

BRATISLAVA - Hneď na úvod testovacieho roku som dostal pod zadok asi ten najväčší stroj aký sa dalo – Hondu Goldwing s dvojspojkovou prevodovkou DCT. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.