Zaujímavosti, pikošky, rekordy | Topky.sk
Piatok, 28. január 2022. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Zaujímavosti

Študent (15) prišiel v škole o obe svoje bradavky: Nikdy neskúšajte trik, ktorý ho o ne pripravil!

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 4 hodinami

LIVERPOOL - Študent prišiel o svoje bradavky po tom, čo si na ne vystriekal dva telové spreje. Niekto mu následne pichol do oboch bradaviek, čo spôsobilo, že odpadli. Aj napriek zjavnej nepríjemnosti dodal, že svoj skutok neľutuje a keby mohol, urobil by to znova. viac »

VIDEO Pes by za svoj previnilý výraz mohol dostať Oscara: Hádajte, čo vyviedol svojmu majiteľovi

VIDEO Pes by za
Video

19.01.2022 17:00

NEWCASTLE UPON TYNE - Užívateľov TikToku rozosmialo video zachytávajúce border kóliu pri drancovaní odpadu. Bola si dobre vedomá toho, že urobila niečo zlé, preto na svojho majiteľa použila psie oči. Ten uviedol, že svojho psa nakoniec nepotrestal, pretože podľa výrazu jeho tváre to ani nebolo potrebné. viac »


KORONAVÍRUS Po očkovaní treťou dávkou pacienti hlásia nezvyčajný vedľajší účinok

Ilustračné foto
Foto

19.01.2022 13:00

SYDNEY - V Austrálii, podobne ako v iných krajinách, sa už rozbehlo očkovanie treťou dávkou proti koronavírusu. Obyvatelia sú však viac ako opatrní a váhajú. U tých, ktorí absolvovali tretie kolo, sa zvykne objavovať nový symptóm. viac »


Vyšetrovatelia odhalili, kto zradil Annu Frankovú! Táto osoba vraj prezradila tajný úkryt rodiny

Vyšetrovatelia odhalili, kto zradil
FotoVideo

19.01.2022 10:00

AMSTERDAM - Šesť rokov dlhé vyšetrovanie odloženého prípadu prezradenia úkrytu Anny Frankovej, ktorej denník sa stal symbolom tragického osudu miliónov ľudí židovského pôvodu počas druhej svetovej vojny, odhalilo prekvapivého podozrivého. viac »


FOTO Trojnásobná matka dostala COVID: Keď zbadala, čo to urobilo s jej mliekom, ostala v šoku

FOTO Trojnásobná matka dostala
Foto

19.01.2022 05:00

SYDNEY - Ochorenie COVID-19 môže v tele človeka spôsobiť rôzne zmeny. Nejde pritom len o infekciu pľúc alebo príznaky podobné tým pri chrípke. Jednej mamičke na materskej dovolenke ovplyvnila nákaza aj hustotu a farbu materského mlieka. viac »


VIDEO Domová kamera zachytila záhadný prízrak, keď otec vynášal smeti: Ľudia majú jasno, čo to je

VIDEO Domová kamera zachytila
Video

18.01.2022 19:30

BRISTOL - Tento muž z anglického Bristolu vraj zachytil paranormálne aktivity v blízkosti svojho domova. Všetko zaznamenala kamera na zvončeku pri vchodových dverách. Zábery následne zverejnil na sociálnych sieťach, kde uchvátili množstvo užívateľov. Niektorí z nich ale upozornili na detaily, ktoré spochybňujú paranormálny charakter videa. viac »


VIDEO Psychológ radí: Ak váš partner robí toto, buďte v strehu! Zrejme vás podvádza

VIDEO Psychológ radí: Ak

18.01.2022 17:30

SYDNEY - Takmer nič nezraní človeka vo vzťahu tak, ako zistenie, že bol podvedený. Podvádzanie dokáže do značnej miery narušiť vašu sebadôveru, kedy ešte veľmi dlho nebudete môcť nikomu veriť. viac »


Pasažierka si prečítala správu, ktorú dostala žena sediaca pred ňou v lietadle: Jej obsah ju šokoval

Pasažierka si prečítala správu,
Foto

18.01.2022 13:45

LONDÝN - Istá žena sa na Reddite podelila o svoju šokujúcu skúsenosť z lietadla. Podarilo sa jej totiž odfotografovať dôkaz o tom, že jedna zo spolucestujúcich mala covid a napriek tomu cestovala. Jej príbeh vzápätí rozdelil užívateľov do dvoch skupín. Kým niektorí sa domnievajú, že autorka príspevku je neslušne zvedavá, iní si myslia, že neurobila nič zlé. viac »


Vedci odhalili, koľkokrát môžete nosiť respirátor, aby bol ešte stále účinný: To by ste nečakali!

Koronavírus sa stále šíri

18.01.2022 10:00

BOSTON - V časopise American Journal of Infection Control boli zverejnené výsledky štúdie, ktorá sa zaoberala testovaním respirátorov N9. Práve tie patria k najčastejšie odporúčaným ochranným prostriedkom proti nákaze koronavírusom. Podľa najnovších zistení ide o správne odporúčanie, pretože účinnosť respirátorov s týmto označením neklesla počas experimentu... viac »


FOTO Návštevníkov zoo vystrašil pohľad do jazierka: Tajomné stvorenie, pracovníci odhalili pravdu

FOTO Návštevníkov zoo vystrašil
Foto

18.01.2022 05:00

BEGELLY - Pracovníci zoologickej záhrady vo Veľkej Británii zažili poriadny šok. V jednom z tamojších jazierok spozorovali tajomné stvorenie, ktoré pripomínalo veľmi malého krokodíla. Keď sa im ho ale podarilo vyloviť, zistili, že pravda je celkom iná. V skutočnosti išlo o obyčajnú detskú hračku. viac »


Dievča (11) z Rakúska sa nakazilo kvapavkou: Ale nie zo sexu! Pozor, aj takto sa dá ochorieť

Dievča (11) z Rakúska

17.01.2022 19:30

VIEDEŇ - Podľa novej prípadovej štúdie nemusí diagnóza kvapavky u dieťaťa znamenať, že bolo sexuálne zneužité. Experti totiž zistili, že jedno dievča z Rakúska dostalo kvapavku po kúpaní sa v horúcom prameni počas dovolenky. viac »


Brit uviazol v Poľsku: Imigračný úrad robí jeho rodine zo života peklo, hoci splnili všetky podmienky!

Brit uviazol v Poľsku:

17.01.2022 17:30

VARŠAVA - Cestovanie cez hranice môže byť v istých chvíľach oveľa náročnejšie, akoby ste si mysleli. Láska hory prenáša a vydrží, keď sú dvaja aj tisícky kilometrov od seba. V tomto prípade to platí doslova. Všetko bolo dokonalé, až kým sa nerozhodli spolu žiť vo Veľkej Británii. viac »


Pacienti hlásia podivné príznaky OMIKRONU: Trpíte nimi? Okamžite si spravte test

Pacienti hlásia podivné príznaky

17.01.2022 13:30

LONDÝN - S narastajúcim počtom infikovaných variantom omikron pribúdajú aj informácie o nových symptómoch, ktoré sa objavujú najčastejšie. Prostredníctvom aplikácií a lekárskych správ ich zhromažďujú viaceré zdravotnícke organizácie a poskytujú tak prehľad laickej aj odbornej verejnosti. viac »


FOTO Vedcov totálne zmiatol sneh v ruskej Arktíde: Keď uvidíte, ako vyzerá!

FOTO Vedcov totálne zmiatol
Foto

17.01.2022 10:00

ARKTÍDA - Syn molekulárneho biológa Michail Neretin zostal poriadne zmätený, keď zbadal pozdĺž pobrežia Bieleho mora v ruskej Arktíde záhadné modré svetielka žiariace v snehu. Spolu s biologičkou Verou Emelianenkovou a fotografom Alexandrom Semenovom vzápätí spustili pátranie po príčine záhadného javu, ktorý sa im podarilo identifikovať. viac »


KORONAVÍRUS Vedci upozorňujú na tieto možné zmeny u žien po očkovaní

KORONAVÍRUS Vedci upozorňujú na

17.01.2022 05:00

PORTLAND - Mnohé ženy zaznamenali po očkovaní proti covidu zmeny v menštruačnom cykle. Práve na túto problematiku sa zamerala štúdia, ktorej výsledky boli publikované v časopise Obstetrics & Gynecology. Jej autori uvádzajú, že ide o iba o mierny posun, ktorý nemá nepriaznivý vplyv na reprodukciu a použitie tejto témy v boji proti očkovaniu je iba dezinformačná kampaň. viac »


VIDEO Študentka našla v izbe svojho priateľa tampón: Geniálnym spôsobom odhalila, či ju podvádza

VIDEO Študentka našla v
Video

16.01.2022 19:30

LIVERPOOL - Sú rôzne spôsoby, ako zistiť, či je vám vaša polovička verná. Keď napríklad nájdete v partnerovej izbe tampón, myslíte, samozrejme, hneď na to najhoršie, pretože viete, že nie je váš. Presne to zažila istá Britka, ktorá takto otestovala svojho partnera. viac »


Lekári upozorňujú na pravidlo 60 sekúnd pri pôrode: Dokáže zachrániť životy detí

Lekári upozorňujú na pravidlo

16.01.2022 17:30

SYDNEY - Vedci na základe štúdie zistili, že čakanie v dĺžke jednej minúty na prestrihnutie pupočnej šnúry u predčasne narodených detí výrazne znižuje riziko úmrtia a invalidity v prvých dvoch rokoch ich života. V minulosti viacerí odborníci už poukázali na dôležitosť pupočnej šnúry pri resuscitácii novorodencov. viac »


Technologický guru pred 10 rokmi predpovedal, ako bude vyzerať svet v 2022: Takmer všetko sa splnilo!

Technologický guru pred 10
Video

16.01.2022 13:30

LONDÝN - Technologický guru pred desiatimi rokmi predpovedal, ako bude vyzerať svet v tomto roku. Teraz sa YouTuber pozrel na to, čo z toho sa splnilo a čo nie. Správne napríklad odhadol, že displeje Apple iPhone sa budú zväčšovať, aj keď to sa podľa jeho slov dalo čakať. Zároveň prezradil nové predpovede na rok 2032. viac »


Buďte v strehu! Lekári upozorňujú na bizarný varovný príznak nákazy OMIKRONU

Buďte v strehu! Lekári

16.01.2022 10:00

ATLANTA - Lekári najnovšie varujú pred ďalším symptómom omikronu, ktorý môže znieť trochu bizarne. Podľa nich by ste si mali dávať pozor na pocit zmätenosti. Pokiaľ sa u vás objaví, radšej zájdite na testy. Môže to znamenať, že máte COVID-19. viac »


Znepokojujúce VIDEO z národného parku: Zhrození ochranári, toto sme ešte nevideli!

Znepokojujúce VIDEO z národného
Video

16.01.2022 06:30

USA - Video z Yellowstonského národného parku ponúka mimoriadny pohľad na medveďa grizlyho, ktorý loví spolu so svorkou vlkov. Zábery na Facebooku zverejnili zamestnanci národného parku ešte v decembri. Podľa jeho predstaviteľov medvede grizly a vlky v Severnej Amerike spolu koexistujú. viac »


Žena (30) šla na krátke rande naslepo, v dome nápadníka zostala štyri dni! Toto ju k tomu donútilo

Žena (30) šla na
Foto

15.01.2022 19:30

ČENG-ČOU - Karanténa v Číne priniesla so sebou aj bizarnú situáciu. Jedna žena sa podelila o svoj neuveriteľný príbeh, ktorý sa začal tým, že prijala pozvanie na večeru. V tej dobe už ale tamojší zdravotníci hnali ľudí do karantény. Vtedy ešte netušila, že domov sa tak skoro nedostane. viac »


Najčítanejšie články