Zaujímavosti, pikošky, rekordy | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Zaujímavosti

Zberateľa v noci straší bruchovravecká bábka z koncentračného tábora: VIDEO ho vydesilo na smrť

Video
pred 24 minútami

LIVERPOOL - Pán Fritz, bruchovravecká bábka, sa dostal do rúk zberateľa podivuhodných predmetov. Ten si všimol, že každú noc sa dvierka na vitríne s bábkou nevysvetliteľne otvoria. Pred sklenenú vitrínu preto namontoval GoPro kameru. Po dvoch večeroch zistil, že bábka pohybuje ústami a očami vo chvíli, keď sa dvierka otvárajú, čo ho poriadne vydesilo. viac »

Archeológovia mali rozlúštiť záhadu zániku prvej európskej civilizácie: Veď oni vôbec nezanikli!

Archeológovia mali rozlúštiť záhadu

20.10.2019 13:01

KNOSSOS - Vedci rozlúskli záhadu zániku prvej európskej civilizácie. Minojci žili na ostrove Kréta medzi rokmi 2700 a 1450 pred naším letopočtom. Experti doposiaľ netušili, kam sa táto civilizácia stratila. Domnievali sa len, že ich vyhubil výbuch sopky. Vďaka starovekým tabuliam však konečne odhalili jej osud. viac »


Pozri si zvnútra opustený Kočnerov dom, v ktorom nikto nikdy nebýval: Marcelito sa dostal do kontroverznej novostavby

Pozri si zvnútra opustený

20.10.2019 11:20

BRATISLAVA - Marián Kočner nie je práve človek, o ktorom by sme chceli na Hashtagu písať. Tentoraz však urobíme výnimku, keďže slovenský urban explorer Marcelito Rečinský, s ktorým sme pred časom robili aj rozhovor, sa dostal na výnimočné miesto. Ide o opustenú bytovku Glance House, ktorej príbeh je skutočne zložitý. viac »


Hriešne sexi herečka učaruje samotnému Batmanovi: Zoë Kravitz v novom filme stvárni Catwoman

Hriešne sexi herečka učaruje

20.10.2019 11:10

BRATISLAVA - Americká herečka, speváčka a modelka Zoë Kravitz stvárni antihrdinku Catwoman v novom pripravovanom filme The Batman. V snímke sa predstaví po boku Roberta Pattinsona, ktorý sa ujme role titulného superhrdinu, či Jeffreyho Wrighta v úlohe komisára Gordona. viac »


VIDEO GTA San Andreas či Windows XP: Toto sú zvuky a melódie, ktoré pozná každý, kto sa narodil pred rokom 2000

VIDEO GTA San Andreas

20.10.2019 09:20

BRATISLAVA - Je priam fascinujúce, ako sa ti niektoré zvuky a melódie dokážu vryť do pamäte. Je pritom úplne jedno, koľko máš rokov. Pamätáš si ich, aj keby sa dialo čokoľvek. A tento článok vznikol práve preto, aby si na chvíľku spomalil a všetky si ich pripomenul. viac »


Recesia na obzore: Nemal by som už prestať investovať?

Recesia na obzore: Nemal

20.10.2019 08:20

BRATISLAVA - Náznaky hroziacej recesie vyvolávajú otázku: nie je čas prestať dávať svoje peniaze na trh? Je pochopiteľné, že nikto nechce investovať v najvyššom bode trhu, ak by malo dôjsť k prepadom a stratám. Čakanie však môže vyjsť celkom draho. viac »


Užívate tieto vitamíny? Zlá správa, kvôli ktorej s tým zrejme prestanete

Užívate tieto vitamíny? Zlá

20.10.2019 08:10

BRATISLAVA - Aby sme boli zdraví, naše telo potrebuje vitamíny a minerály. Získavame ich najmä z potravy, ktorú prijímame. Ak ich máme nedostatok, môžeme siahnuť po doplnkoch stravy. Nič však netreba preháňať a aj vitamíny je potrebné dávkovať s mierou. viac »


Projekt Fragile Queen opäť ožije. So špičkovou kapelou vystúpi v Edison Parku

Projekt Fragile Queen opäť

19.10.2019 19:03

BRATISLAVA - Hity skupiny Queen sú nesmrteľné a hoci fenomenálny spevák Freddie Mercury zomrel už pred takmer 28 rokmi, stále ich môžete počuť naživo v rôznych podobách - či už v podaní samotných Queen s Adamom Lambertom alebo v prevedení rôznych revivalových kapiel, medzi ktorými z našich končín vyčnieva najmä česká skupina Queenie. viac »


Tínedžerka (19) mala mimoriadne bolestivú menštruáciu: Keď chcela mať prvý sex, zistila prečo

Tínedžerka (19) mala mimoriadne

19.10.2019 19:02

GILLINGHAM - Devätnásťročná Britka celé roky trpela bolestivými menštruáciami. Nedávno, keď sa prvýkrát pokúsila mať sex, zistila príčinu svojej agónie. Gynekológ totiž zistil, že tínedžerka má dve vagíny, dva krčky maternice a rovnako dve maternice. Bolesť spôsobujú maternice, ktoré menštruujú súčasne. viac »


FOTO Londýnska Temža ukrýva množstvo pravých pokladov: Toto všetko už z nej ľudia vylovili

FOTO Londýnska Temža ukrýva
Foto

19.10.2019 19:01

LONDÝN - Lara Maiklemová prehrabáva bahnité brehy londýnskej rieky Temža a v blate nachádza ozdobný špendlík zo šestnásteho storočia. Zoberie ho, usuší a potom ho pridá do svojej zbierky. Temža ukrýva menšie či väčšie poklady a mnohí ľudia sa ich snažia nájsť. viac »


Proti kašľu a hlienom pomôže aj mrkva

Proti kašľu a hlienom

19.10.2019 19:00

BRATISLAVA - Tohtoročné októbrové počasie je nádherné, no rôzne ochorenia dýchacích ciest sa nám nevyhýbajú. Okrem medu, cesnaku a cibule skúste proti nim bojovať aj mrkvou! viac »


Nebezpečné schody Haiku priťahujú ľudí napriek vysokej pokute

Schody Haiku

19.10.2019 18:55

Adrenalín v žilách je často tým najlepším cestovateľským sprievodcom. Motivuje vás k hľadaniu nových výziev a dostane vás na ojedinelé miesta, ktoré by ste bez trochy odvahy istotne nenavštívili. Nie nadarmo sa hovorí, že zakázané ovocie chutí najlepšie. I preto stúpol záujem o nebezpečné schody Haiku na Havaji až potom, keď ich pre verejnosť uzavreli ... viac »


Ake sú najvtipnejšie slovenské Instagramové profily? Objav ich vďaka tomuto VIDEU

Ake sú najvtipnejšie slovenské

19.10.2019 18:00

BRATISLAVA - Všetci, čo sledujú Evžena musia uznať, že sa nás vždy snaží pobaviť svojimi „čudnými“ spôsobmi. Po tom, čo jeho brat Selassie vytvoril video s najlepšími inzerátmi na Instagrame, rozhodol sa pokračovať v tomto trende aj on. viac »


TOTO mužov a ženy najviac znechutí pred sexom: Keď nechcete byť odmietnutí, vyhnite sa tomu

TOTO mužov a ženy

19.10.2019 16:02

LONDÝN - Portál Perfect Home zverejnil výsledky prieskumu, v ktorom sa nezadaní muži a ženy vyjadrili k tomu, ako veľmi ovplyvňuje ich sexuálny apetít zariadenie spálne ich partnera či partnerky. Je prekvapujúce, že vplyv tohto prostredia je dôležitý pre obidve pohlavia, i keď názor na rušivé momenty sa trochu líši. viac »


Spokojný život sa skladá z maličkostí: Naučte sa ich vnímať a tešiť sa z nich

Spokojný život sa skladá

19.10.2019 16:00

BRATISLAVA - Mnoho ľudí je presvedčených, že radosť je limitovaná vekom. Dôvodov však máme okolo seba rovnako ako pred desiatimi či dvadsiatimi rokmi. Český kouč a psychoterapeut Jan Patrman tvrdí, že jediný rozdiel je v tom, že potešenie k nám už neprichádza tak prirodzene, a preto ho treba hľadať vedome. viac »


Mladá hviezda slovenského filmu otvorene priznáva: Zažívam veľmi mätúce obdobie

Mladá hviezda slovenského filmu

19.10.2019 15:00

BRATISLAVA - Slovenský herec František Beleš, ktorý sa prednedávnom objavil v jednej z hlavných úloh filmu Nech je svetlo Marka Škopa, zažíva podľa vlastných slov veľmi mätúce obdobie. viac »


Školák v autobuse hádzal odpadky: Krutá pomsta vodiča na VIDEU

Školák v autobuse hádzal
Video

19.10.2019 12:02

MESA - Vodič školského autobusu priznal, že stúpil na brzdy v hneve, v dôsledku čoho jeden zo školákov narazil do čelného skla. Celý incident zaznamenala predná kamera. K agresívnemu brzdeniu vodiča vyprovokoval chlapec, ktorý hádzal odpadky do prednej časti autobusu. viac »


FOTO Peter sa plavil po Karibiku, keď vtom zbadal... ona nie je normálna, totálny idiot!

FOTO Peter sa plavil
Foto

19.10.2019 12:01

KARIBIK - Pasažierka lode spoločnosti Royal Caribbean riskovala život len kvôli hlúpej fotografii. V plavkách sa postavila na okraj lode, aby si spravila selfie, no z diaľky sa podarilo ju odfotiť aj jednému pasažierovi. Okamžite upozornil palubný personál, ktorý mladej žene hneď po zakotvení na Jamajke kázal opustiť palubu. viac »


Tri vitamíny, ktoré chýbajú nášmu organizmu najčastejšie: Tento by ste počas zimy mali prijímať pravidelne

Tri vitamíny, ktoré chýbajú

19.10.2019 12:00

BRATISLAVA - Samozrejme, najviac vitamínov nájdeme v zdravých potravinách - v zelenine a ovocí. Ale netreba zabúdať i na to, že niektoré živiny treba prijímať počas tohto obdobia častejšie a aj inak, ako len stravou. viac »


Sedem ranných návykov, ktoré vám bránia v chudnutí: Odstráňte ich a uvidíte výsledky!

Sedem ranných návykov, ktoré

19.10.2019 12:00

BRATISLAVA - Ranné rituály majú na nás väčší vplyv, než by sa mohlo zdať. To, ako ráno začína, často určuje zvyšok dňa. Ak vstaneme príslovečnou zlou nohou, budeme sa cítiť zle po celý deň. S hmotnosťou je to rovnaké. Existuje niekoľko ranných návykov, ktoré prispievajú k jej zvyšovaniu. viac »


Prepady na trhu: Bez skúseností na nich nezarobíte

Prepady na trhu: Bez

19.10.2019 11:00

BRATISLAVA - Väčšina investorov chce lacno kúpiť, potom po určitý čas držať a v najlepšom prípade so ziskom predať. Tomu sa hovorí držanie dlhej pozície. Keď ale chcú investori využiť prepady na trhu vo svoj prospech, majú inú možnosť. Predaj nakrátko čiže short selling. viac »


Najčítanejšie články