Zaujímavosti, pikošky, rekordy | Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 25. máj 2019. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Zaujímavosti

FOTO Dievčine zomrela v priebehu ôsmich mesiacov mama aj sestra: Nepodľahnite rovnakému peklu!

Obe prepadli drogám

Obe prepadli drogám

pred 4 minútami

BRISTOL - Stacey Jordanová sa podelila so srdcervúcim príbehom o tom, ako kvôli drogovej závislosti prišla o matku aj sestru Lucy Whiteovú. Stalo sa tak v priebehu len ôsmich mesiacov. Ani jedna zo žien totiž nedokázala čeliť silnej závislosti a úplne jej podľahla. viac »

Orgazmus pre milovníkov kávy: Takto vyzerajú najkrajšie kaviarne sveta, sú medzi nimi aj slovenské

Orgazmus pre milovníkov kávy:

20.05.2019 12:02

BRATISLAVA - Dať si horúcu kávu, ktorá vôňou opantá myseľ a zároveň nás nakopne, patrí k rituálom, na ktoré sa veľmi ľahko zvyká. Aj keď sa môže niekomu zdať, že je káva škodlivá alebo návyková, nič to nemení na fakte, že sa kaviarne neustále tešia veľkej obľube. S čistým svedomím môžeme povedať, že tak to bude už zrejme navždy. viac »


FOTO: Opel Combo Van dostal pohon 4x4: Dodávka do skutočného terénu

FOTO: Opel Combo Van

20.05.2019 12:01

BRATISLAVA - Opel predstavil svoje úžitkové Combo Van s pohonom všetkých kolies. Pri pohone však úpravy nekončia. viac »


Ostrov Ischia - top destinácia pre milovníkov mora, dobrého jedla a turistiky

Castello Aragonese

20.05.2019 12:00

Taliansko je snom dovolenkárov. Táto krajina ponúka všetko od horských oblastí s lyžovačkou, cez zaujímavú kultúru, až po dovolenku pri mori a na ostrovoch. Ischia je určená najmä pre tých turistov, ktorí obľubujú aj aktívny oddych. Maškrtenie na dobrých jedlách kompenzujú spoznávaním zaujímavého regiónu bohatého na krásne prírodné oblasti. viac »


Crohnova choroba a ulcerózna kolitída: Príznaky, ktoré okamžite upozornia na črevný zápal

Crohnova choroba a ulcerózna

20.05.2019 09:46

BRATISLAVA - V minulosti im v záchvate ochorenia hrozila smrť, dnes môžu viesť normálny život. Pacienti s črevným zápalovým ochorením to však napriek modernej liečbe nemajú jednoduché a potrebujú podporu okolia. Spýtali sme sa pacienta s ulceróznou kolitídou, z čoho má najväčší strach. viac »


Sociálne škodlivé špekulácie

Sociálne škodlivé špekulácie

20.05.2019 09:45

BRATISLAVA - Finančné trhy sú priestorom na špekulácie. Neraz zástancovia tejto myšlienky spochybňujú sociálnu hodnotu nejakého finančného nástroja alebo žiadajú, aby boli zrušené celé kategórie aktív. Ako by existovali „dobré“ druhy finančných produktov a tie sa môžu zodpovedne používať, a „zlé“ druhy, ktoré by sa mali zakázať alebo prísne regulovať. viac »


Žena chcela spraviť obed a otvorila plechovku s paradajkami: Takmer ju vystrelo od hnusu

Žena chcela spraviť obed

19.05.2019 19:28

PORT AUGUSTA - Plechovka paradajok, ktorú si kúpila istá Austrálčanka v meste Port Augusta, obsahovala dávku nechcených a hlavne nechutných proteínov. Ťahanice s reklamovaním výrobku trvali viac ako sedem týždňov a zákazníčku znechutili ešte viac ako svrček poľný prevaľujúci sa v balení pasterizovaných paradajok. viac »


Chcete vedieť, či vás partner podvádza? Sledujte tieto ZMENY v jeho správaní

Chcete vedieť, či vás

19.05.2019 19:27

LONDÝN - Jeden z najhorších pocitov vo vzťahu je ten, keď máte podozrenie, že vás partner podvádza. Podľa niektorých výskumov existuje istý rebríček zmien, ktoré môžete na partnerovi spozorovať, ak vám skutočne zahýba. Niektoré z varovných signálov vás prekvapia. Ak ich vykazuje aj vaša polovička, mali by ste spozornieť. viac »


Mužovi sa prisnil neuveriteľný sen: Vďaka tomu sa z neho stal milionár

Mužovi sa prisnil neuveriteľný

19.05.2019 16:56

DAVENPORT - V prípade Austrálčana, ktorý pred niekoľkými dňami vyhral v miestnej lotérii, sa doslova jeho sen stal skutočnosťou. Výherné čísla sa mu totiž prisnili. Síce to bolo už dávno, ale spoľahol sa na ne a urobil dobre. Vďaka tomu je teraz bohatší o jeden milión austrálskych dolárov (615-tisíc eur). viac »


Trestankyňa (26) otehotnela v prísne stráženom väzení: Nikto netuší, s kým mala sex

Trestankyňa (26) otehotnela v
Foto

19.05.2019 16:55

ROCKFORD - Vo väzení v americkom štáte Alabama riešia tehotenstvo väzenkyne, ktorá je už sedemnásť mesiacov za mrežami, kde si odpykáva trest za spoluúčasť na vražde. A kým mladá žena zaryto tvrdí, že si nepamätá na to, že by s niekým mala sex, jej právnik sa usiluje o to, aby bol nanovo otvorený jej prípad. viac »


Čachtický hrad a podzemie - krásy v tieni desivých legiend

Čachtický hrad

19.05.2019 13:48

Legendami opradený Čachtický hrad poznáme najmä vďaka krvavej grófke Alžbete Báthoryovej. Svojim návštevníkom však vie ponúknuť oveľa viac ako krvilačné historky z dávnej minulosti. viac »


VIDEO V rezervácii našli zbedačené osamotené sloníča: Takýto bude jeho ďalší osud

VIDEO V rezervácii našli
Video

19.05.2019 09:53

MAPUTO - V Mozambiku sa podarilo udržať pri živote trojmesačnú sloniu samičku, ktorú našli miestni ľudia osamotenú v rezervácii. Obyvatelia obce Muvucuza zavolali k dehydrovanému sloníkovi strážcov parku a tí potom zohnali veterinára. viac »


Maximálna bezpečnosť pre vynovený Škoda Superb – LED Matrix

Maximálna bezpečnosť pre vynovený

19.05.2019 09:45

BRATISLAVA - Škoda použije pri modernizácii svojej vlajkovej lode po prvý raz sériovo full-LED-matrixové svetlomety. viac »


Nenápadný kráľ medzi orechami: Stavte na čierny orech, ktorý vám vyrazí dych svojimi účinkami!

Nenápadný kráľ medzi orechami:

19.05.2019 09:44

BRATISLAVA - Kým na Slovensku je známe pestovanie a konzumácia vlašských orechov, menej známe sú čierne orechy! Hoci využitie nájdu hlavne pre drevársky priemysel, vynikajú nutričnými hodnotami a stávajú sa tak plnohodnotnou potravinou, ktorú by bolo škoda nemať na tanieri! viac »


Podvodník jedol celý rok zadarmo: Presvedčil zamestnancov reštaurácie, že je kontrolór

Podvodník jedol celý rok

19.05.2019 09:43

JOHANNESBURG - Naozaj husársky kúsok sa podaril mladému, len 27-ročnému študentovi z Juhoafrickej republiky, ktorý sa dokázal stravovať v sieti rýchleho občerstvenia KFC celý rok úplne zadarmo. Vydával sa totiž za kontrolóra a údajne bol taký presvedčivý, že ho poznali zamestnanci z viacerých prevádzok. Celý jeden rok dokázal predstierať, že na prevádzkach ... viac »


Takto môžu deti posilniť váš vzťah

Takto môžu deti posilniť

19.05.2019 09:42

BRATISLAVA - Ste s partnerom už dlhšie a máte pocit, že sa začínate vo vzťahu nudiť alebo ide kamsi do stratena? Tak hor sa do plodenia detí! Pri tých na význam slova nuda zabudnete. viac »


VIDEO Posvietili sme si na to, ako Slováci ovládajú svoj materinský jazyk: Máme byť na čo hrdí?

VIDEO Posvietili sme si
Video

19.05.2019 09:41

BRATISLAVA - Už o pár dní čaká stredoškolákov maturita zo slovenského jazyka a literatúry. Aj preto sme sa s kamerou vybrali do bratislavských ulíc zisťovať, ako sú na tom Slováci v tejto oblasti. viac »


Vysoký tlak je tichý zabijak: Vyskúšajte prírodné prostriedky, ktoré ho znížia

Vysoký tlak je tichý

19.05.2019 09:40

BRATISLAVA - Problémy s vysokým krvným tlakom má čoraz viac ľudí. Nenadarmo sa nazýva aj tichým zabijakom ľudstva. Nebolí, no pre náš organizmus môže mať fatálne dôsledky. Ak zanedbávame preventívne prehliadky, neraz prídeme na to, že máme problémy s krvným tlakom, až vtedy, keď je neskoro. Vysoký tlak postihuje približne 30 percent dospelej populácie. ... viac »


Štátne vlastníctvo: Bola to cesta k záchrane, ale skončila úpadkom

Štátne vlastníctvo: Bola to

19.05.2019 09:30

BRATISLAVA - Dva rozdielne príbehy leteckých spoločností, ktoré sa dostali do problémov. Odlišné prístupy k záchrane aerolínií v Británii a v Taliansku ukazujú, že štát nie je dobrý vlastník. viac »


Fyzik predpovedá, čo sa v budúcnosti stane so Slnkom: Zlá správa pre našu Zem

Fyzik predpovedá, čo sa

18.05.2019 22:08

LONDÝN - Profesor fyziky Brian Cox vo svojom programe pre BBC uviedol nie príliš optimistické fakty týkajúce sa budúcnosti Slnka. Jeho životnosť je podľa vedca obmedzená, ku svojim zisteniam sa astronómovia dopracovali výpočtom po použití presného vzorca. A pokiaľ plánujete žiť ďalších päť miliárd rokov, pravdepodobne sa dožijete zániku najjasnejšej hviezdy Slnečnej sústavy. viac »


FOTO Tínedžerka (18) počas tréningu začala mať veľké bolesti: Ich príčina ju úplne dorazila

FOTO Tínedžerka (18) počas
Foto

18.05.2019 22:07

BLACKPOOL - Osemnásťročná Angličanka porodila dievčatko, hoci vôbec nevedela o tom, že je tehotná. Bábätko sa vypýtalo na svet v čase, keď jej matka končila fyzicky náročný tréning pre pohraničnú stráž. Nič netušiaca dievčina pripisovala prichádzajúce kontrakcie syndrómu dráždivého čreva a ktovie, ako by všetko dopadlo, keby nezatelefonovala na linku lekárskej služby. viac »


Najčítanejšie články