Dobrá voľba | Topky.sk - Bleskovky

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Dobrá voľba - parlamentné voľby 2020

Druckerovci vyťahujú predvolebné eso: VIDEO Známa celebrita po boku Dobrej voľby

Druckerovci zlákali na svoju stranu slávnu

Druckerovci zlákali na svoju stranu slávnu "svokru" Gizku Oňovú

Video
pred 9 hodinami

BRATISLAVA - Na politickej scéne chcú zažiariť aj nováčikovia a medzi staronových politikov určite patrí aj Tomáš Drucker, ktorý síce nebol členom strany Smer, no v minulosti pod jej vedením viedol ministerstvo zdravotníctva a chvíľu aj ministerstvo vnútra. V kampani začali zarezávať a zdá sa, že najväčšie esá ešte len prídu. Tu je prvé z nich - je ... viac »

VOĽBY 2020 Druckerova Dobrá voľba predstavila program - sedem veľkých úloh

Líder strany Dobrá voľba

17.01.2020 14:27

BRATISLAVA - Podpora mladých rodín, seniorov, znevýhodnených skupín, či spravodlivé zdravotníctvo pre všetkých a fungujúci štát. Práve to sú základné piliere programu Dobrej voľby s názvom Štát, na ktorý sa dá spoľahnúť, ktorý predstavil jej líder Tomáš Drucker s tímom odborníkov. viac »


Kurilovská podala trestné oznámenie za komentár popierajúci holokaust

Lucia Kurilovská
FotoVideo

12.12.2019 12:15

BRATISLAVA - Podpredsedníčka mimoparlamentnej strany Dobrá voľba Lucia Kurilovská podala vo štvrtok na Generálnej prokuratúre (GP) SR trestné oznámenie v súvislosti s fašistickým komentárom k jej statusu na sociálnej sieti. viac »


Kandidátna listina hnutia Dobrá voľba

Kandidátna listina hnutia Dobrá

03.12.2019 10:04

BRATISLAVA - Kandidátna listina politického hnutia Dobrá voľba. Subjekt je vo voľbách zaregistrovaný pod číslom 2. viac »


Druckerova strana predstavila kandidátku: Je na nej aj bývalý poradca premiéra Pellegriniho

Líder strany Dobrá voľba

01.12.2019 09:45

BRATISLAVA - Strana bývalého ministra zdravotníctva a vnútra Tomáša Druckera Dobrá voľba predstavila kandidačnú listinu pre februárové voľby do Národnej rady SR. Je na nej aj bývalý poradca premiéra Petra Pellegriniho (Smer-SD) Tomáš Kuča. Spolu s novou stranou kandidujú aj nezaradení poslanci Národnej rady SR, ako napríklad Katarína Cséfalvayová, Martin ... viac »


Druckerova strana Dobrá voľba pôjde do parlamentných volieb samostatne

Líder strany Dobrá voľba

19.11.2019 16:00

BRATISLAVA - Mimoparlamentná strana Dobrá voľba pôjde do nadchádzajúcich parlamentných volieb samostatne. Povedal to v utorok exminister zdravotníctva a vnútra a predseda Dobrej voľby Tomáš Drucker s tým, že rokovania s Mostom-Híd ukončili. viac »


Most ponúkol Dobrej voľbe spoločnú kandidátku: Drucker to odmietol! Spolupráci sa nebránime

Most ponúkol Dobrej voľbe
Foto

12.11.2019 17:00

BRATISLAVA - Vládny Most-Híd ponúkal neparlamentnej Dobrej voľbe spoluprácu pred budúcoročnými voľbami. Malo ísť o ponuku kandidovať spoločne na jednej kandidačnej listine pod názvom jednej strany. Most-Híd mal ponúkať svoje premenovanie. Dobrá voľba to odmietla, ale spolupráci pred ani po voľbách sa nebráni. viac »


Koalícia prišla definitívne o ďalšieho poslanca: Kresák ide k Druckerovi! Dobrá voľba nie je klon Smeru

Peter Kresák
Foto

12.11.2019 09:50

BRATISLAVA - Vstup Petra Kresáka do strany Dobrá voľba bol na spadnutie už niekoľko dní. Koncom októbra informoval, že opúšťa poslanecký klub Mosta-Híd. Dnes je isté, že Kresák sa stane novou posilou Tomáša Druckera. Odmieta, že Dobrá voľba je klon Smeru. viac »


Drucker v tom má jasno: Zmena sama osebe nestačí, hovorí líder Dobrej voľby

Líder strany Dobrá voľba
Foto

07.11.2019 17:15

BRATISLAVA – Presadzovať vo februárových parlamentných voľbách zmenu samo osebe nestačí, podľa lídra strany Dobrá voľba Tomáša Druckera je dôležité ponúknuť konkrétne expertne pripravené riešenia, ktoré ľuďom zlepšia život. viac »


Dobrá voľba má po dnešku nového predsedu strany: Kandidátku predstavia do začiatku decembra

Tomáš Drucker

26.10.2019 17:20

TRNAVA - Predsedom strany Dobrá voľba sa stal jej zakladateľ, exminister zdravotníctva a vnútra Tomáš Drucker. Strana bude mať piatich podpredsedov - poslankyňu NR SR Katarínu Cséfalvayovú, Luciu Kurilovskú, Branislava Becíka, Radomíra Šalitroša a Michala Sýkoru. Delegáti o tom rozhodli na dnešnom ustanovujúcom sneme strany v Trnave. Rovnako dnes zvolili ... viac »


Ministerstvo vnútra zaregistrovalo stranu exministra Druckera Dobrá voľba

Ministerstvo vnútra zaregistrovalo stranu

07.10.2019 11:20

BRATISLAVA - Ministerstvo vnútra dnes zaregistrovalo stranu exministra zdravotníctva Tomáša Druckera Dobrá voľba. Informuje o tom ministerstvo na svojej webovej stránke. Drucker 12. septembra na ministerstve vnútra odovzdal takmer 30-tisíc podpisov na registráciu strany. viac »


Veľký ROZHOVOR s Tomášom Druckerom: Fico ma dôrazne žiadal, aby som Gašpara neodvolal

Veľký ROZHOVOR s Tomášom
FotoVideo

19.08.2019 09:29

BRATISLAVA - Exminister zdravotníctva a vnútra Tomáš Drucker sa rozhodol, že založí stranu. Aj on chce priniesť zmenu. V rozhovore pre Topky sa rozhovoril o jeho krátkom pôsobení na ministerstve vnútra. Robert Fico ho dôrazne žiadal, aby neodvolal vtedajšieho policajného prezidenta Tibora Gašpara. To bol dôvod, prečo nakoniec z ministerstva odišiel. ... viac »


Najčítanejšie články