Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

VOĽBY 2020 Kandidátka Dobrej voľby bez zábran: V kroji s Gizkou Oňovou a kritika Smeru!

Anna Ghannamová sa vystrojila na míting v kroji
Anna Ghannamová sa vystrojila na míting v kroji
Zdroj: Facebook/Anna Ghannamová
06.02.2020 14:25

ZLATÉ MORAVCE - Bývalá televízna moderátorka, ktorá sa už v dnešnej dobe prezentuje skôr ako kandidátka za mimoparlamentnú stranu Dobrá voľba Anna Ghannamová sa v týchto dňoch aktívne presúva medzi regiónmi v duchu kampane. Zašla aj do svojho rodiska v Zlatých Moravciach, no na toto stretnutie s voličmi sa vystrojila úplne inak. Prišla totiž v kroji!


Išlo o tekovský kroj. Ghannamová sa tak prihlásila k tradíciám svojho rodiska a do stretnutia s fanúšikmi strany v Zlatých Moravciach vniesla folklórnu náladu. Ako sama píše na sociálnej sieti: „bolo to splnenie jedného môjho malého sna.“ Tekovský kroj aj s vysokým a detailne zdobeným rohatým čepcom si nechala ušiť dokonca na mieru.

VOĽBY 2020 Kandidátka Dobrej
Zdroj: Facebook/Anna Ghannamová

Prekvapení diváci a dojatá kandidátka

„Rodákov bývalého hlavného mesta Tekovskej župy to dojalo rovnako ako mňa,“ povedala Ghannamová, ktorá je odborníčkou Dobrej voľby na sociálnu oblasť. Tú už dlhšie sprevádza na predvolebných mítingoch Gizka Oňová, známa ako televízna “svokra“. 

VOĽBY 2020 Kandidátka Dobrej
Zdroj: topky

Slogan Ideme, riešime! sa stal aj heslom mítingov Anny Ghannamovej s podtitulom Pre lepší život seniorov. Popri známych šlágroch v podaní Gizky Oňovej, Ghannamová diskutuje so seniormi o sociálnych otázkach – dlhodobej starostlivosti, nedostatku lekárov, sestier a opatrovateliek, o financovaní v sociálnych službách a ponúka riešenia zo svojho programu.

VOĽBY 2020 Kandidátka Dobrej
Zdroj: topky

Kritika na stranu Smer

Ghannamová dlhodobo kritizuje politiku Smeru, pretože „dlhodobo ignoruje problémy odkázaných seniorov a diskriminuje tých, ktorí si vyberú neverejného poskytovateľa sociálnej služby“. Anna Ghannamová, ktorá začínala ako známa moderátorka v Markíze či TA3.

VOĽBY 2020 Kandidátka Dobrej
Zdroj: topky


Galéria

Anna Ghannamová sa vystrojila

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články