°C

Štvrtok, 2. júl 2020. Meniny má Berta, zajtra Miloslav.

Druckerovci vyťahujú predvolebné eso: VIDEO Známa celebrita po boku Dobrej voľby

Druckerovci zlákali na svoju stranu slávnu
Druckerovci zlákali na svoju stranu slávnu "svokru" Gizku Oňovú
Zdroj: TASR/Martin Baumann, Topky/Ján Zemiar
22.01.2020 15:00

BRATISLAVA - Na politickej scéne chcú zažiariť aj nováčikovia a medzi staronových politikov určite patrí aj Tomáš Drucker, ktorý síce nebol členom strany Smer, no v minulosti pod jej vedením viedol ministerstvo zdravotníctva a chvíľu aj ministerstvo vnútra. V kampani začali zarezávať a zdá sa, že najväčšie esá ešte len prídu. Tu je prvé z nich - je ním známa "svokra" Gizela Oňová.


Gizka Oňová sa objavila na jednom z videí členky Dobre voľby Anny Ghannamovej a majú spolu veľké plány. Populárna televízna svokra sa nechala nahovoriť na politickú podporu Dobrej voľby. 

Spolu s Annou Ghannamovou robia predvolebnú kortešačku po Slovensku najmä pre tých skôr narodených. Známe pesničky a heslo ideme - riešime si Gizka spojila tentokrát s politikou. Ghannamová vo videu uvádza, že kandiduje za Dobrú voľbu a chce zmeniť nefungujúci sociálny systém.

Ideme - riešime

"Dnes sme v Kysuckom Novom Meste a," slovo prebrala slávna Gizka "A zajtra sme v Martine a ja Aničku podporujem, lebo jej verím, už nám pomáha pätnásť rokov," tvrdí Oňová vo videu. Obidve ženy vstup na facebooku zaklincovali známym heslom "Ideme - riešime".


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz
VIDEO: Facebook/Anna Ghannamová

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články