Prieskumy prezidentských volieb 2019 na Slovensku | Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 23. február 2019. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Prieskumy prezidentských volieb

Nový prezidentský prieskum: Na druhé kolo so Šefčovičom má šance Mistrík aj Čaputová

Robert Mistrík a Zuzana Čaputová

Robert Mistrík a Zuzana Čaputová

17.02.2019 11:51

BRATISLAVA - Ak by sa prezidentské voľby konali v polovici februára, najviac hlasov v prvom kole by dostal Maroš Šefčovič. So stratou 1,5 percenta by za ním skončil Robert Mistrík, tretiu Zuzanu Čaputovú delí od výsledku Mistríka necelé percento. Vyplýva to z prieskumu volebných preferencií, ktorý u agentúry AKO nechala zrealizovať prezidentská kandidátka Zuzana Čaputová. viac »

VIDEO Najnovší prieskum: Súboj Šefčovič a Mistrík v druhom kole, Matovič vyzval Čaputovú k rezignácii

Maroš Šefčovič a Robert
Video

13.02.2019 14:23

BRATISLAVA - V prvom kole prezidentských volieb by vyhral Maroš Šefčovič so ziskom 20,1 percenta hlasov opýtaných, druhý by bol Robert Mistrík so 17,1 percentami a tretia by skončila Zuzana Čaputová, ktorú by volilo 14,4 percenta opýtaných. Do druhého kola by postúpili Šefčovič s Mistríkom. Vyplýva to z prieskumu, ktorý si dalo urobiť opozičné hnutie ... viac »


Najnovší prieskum prináša zmenu: Šefčovič by vyhral prvé kolo s náskokom

Maroš Šefčovič

12.02.2019 17:29

BRATISLAVA - Ak by sa prezidentské voľby konali začiatkom februára, ľudia by najviac volili Maroša Šefčoviča (18,2 percenta). Na druhom mieste by skončil Robert Mistrík s 15,8 percenta a trojicu uzatvára Zuzana Čaputová so 14,7 percenta. Vyplýva to z prieskumu verejnej mienky, ktorý na vzorke 1000 respondentov uskutočnila agentúra AKO 8. až 12. februára. viac »


Bleskový prezidentský prieskum bez Danka: FOTO Výsledok vás poriadne prekvapí

Štefan Harabin, Robert Mistrík
Foto

30.01.2019 08:00

BRATISLAVA - Ďalší prezidentský prieskum je na svete. Prieskum zrealizovali v pondelok po vyhlásení lídra Andreja Danka. Ten poprel špekulácie a uviedol, že kandidovať nebude. SNS nepostaví ani vlastného kandidáta. V prieskume sa na prvom mieste umiestnil Robert Mistrík. Za ním nasleduje Štefan Harabin a na treťom mieste skončil Maroš Šefčovič. viac »


Prvý prieskum zatriasol politickou scénou: Kandidáti reagujú, odborník varuje pred Harabinom

Prvý prieskum zatriasol politickou

29.01.2019 08:01

BRATISLAVA - Boj o prezidentské kreslo je v plnom prúde a definitívny zoznam kandidátov sa pomaly uzatvára. Podľa prvého relevantného prieskumu sa na prvých dvoch priečkach s rovnakým percentuálnym počtom umiestnili Robert Mistrík a Maroš Šefčovič. Zuzana Čaputová za Mistríkom výrazne zaostáva, zatiaľ však neuvažuje, že odstúpi. Podľa nej sa kampaň ... viac »


Prvý reálny prezidentský PRIESKUM má prekvapivý výsledok: O prvú priečku súperia dvaja kandidáti

Andrej Kiska

27.01.2019 13:57

BRATISLAVA – Ak by sa prezidentské voľby konali teraz, na prvom mieste by skončili dvaja kandidáti - Maroš Šefčovič a Robert Mistrík. Za oboch by hlasovalo 16,5 percenta voličov. V prípade, že by sa do druhého kola dostali Šefčovič a Mistrík, víťazom by bol Šefčovič. Prieskum je podľa analytika pre potreby marcových volieb nepoužiteľný. viac »


Najčítanejšie články