Prieskumy prezidentských volieb 2019 na Slovensku | Topky.sk
Pondelok, 2. august 2021. Meniny má Gustáv, zajtra Jerguš.

Prieskumy prezidentských volieb

Čaputovej preferencie bleskovo rastú, Šefčovič na druhom mieste: Veľké POROVNANIE posledných prieskumov

Najväčšími favoritmi prezidentských volieb sú momentálne Zuzana Čaputová a Maroš Šefčovič.

Najväčšími favoritmi prezidentských volieb sú momentálne Zuzana Čaputová a Maroš Šefčovič.

Foto
01.03.2019 12:00

BRATISLAVA - Od dnešnej polnoci platí moratórium na prezidentské prieskumy. Posledný týždeň bol preto prieskumami nabitý. Po odstúpení Roberta Mistríka začali preferencie Zuzany Čaputovej prudko stúpať. Do druhého kola by sa kandidátka za Progresívne Slovensko dostala spolu s nezávislým kandidátom Marošom Šefčovičom, ktorého podporuje strana Smer. ... viac »

Ďalší prezidentský prieskum: Čaputová by vyhrala s obrovským náskokom

Zuzana Čaputová, Maroš Šefčovič

28.02.2019 20:08

BRATISLAVA – V prvom kole prezidentských volieb by koncom februára viedla Zuzana Čaputová so ziskom 44,8 percenta, nasledovaná Marošom Šefčovičom s 22,1 percenta. Stretli by sa tak v druhom kole. viac »


Ďalší prezidentský PRIESKUM: V prvom kole by jasne viedla Zuzana Čaputová

Ďalší prezidentský PRIESKUM: V

28.02.2019 10:50

BRATISLAVA - Ak by sa prezidentské voľby konali koncom februára, ľudia by najviac volili Zuzanu Čaputovú (27,50 percenta). Na druhom mieste by skončil Maroš Šefčovič s 17,10 percenta hlasov. Roberta Mistríka, ktorý sa v utorok (26. 2.) vzdal kandidatúry, by volilo 16,80 percenta opýtaných, čo by znamenalo tretie miesto. Vyplýva to z prieskumu, ktorý... viac »


Prelomový PRIESKUM: Čaputová na prvom mieste s obrovským náskokom, Šefčoviča nechala za sebou

Zuzana Čaputová, Maroš Šefčovič

27.02.2019 17:44

BRATISLAVA - Najnovší prieskum agentúry Focus poriadne zamiešal prezidentskými kartami. Kým doteraz bol jasným favoritom Maroš Šefčovič a hneď za ním Robert Mistrík, Zuzana Čaputová výrazne zaostávala. V posledných dňoch sa to však zmenilo a Čaputová sa dostala na prvé priečky. Robert Mistrík sa dokonca rozhodol odstúpiť v jej prospech. Dnes je podľa... viac »


Šefčovič a Čaputová v prieskumoch vedú: Rozdiely medzi nimi sú markantné, odborníci vysvetľujú

Najväčšími favoritmi prezidentských volieb
Foto

27.02.2019 11:28

BRATISLAVA - Prvé kolo prezidentských volieb je za dverami. Včera z prezidentského boja odstúpil Robert Mistrík a svoju podporu jasne vyjadril Zuzane Čaputovej. Preferencie kandidátky stúpajú čoraz viac. V posledných dvoch prieskumoch boli výsledky odlišné, podľa odborníka je to však normálne. Závisí to od viacerých faktorov. Politológ dodal, že sú... viac »


EXKLUZÍVNY prieskum: Šefčovič a Čaputová majú stále základne, Harabina podporujú voliči Smeru

Štefan Harabin, Zuzana Čaputová

26.02.2019 14:00

BRATISLAVA - Agentúra MVK uskutočnila v dňoch 13. až 19. februára 2019 výskum verejnej mienky na vzorke 1 083 respondentov, ktorá bola reprezentatívna pre dospelú populáciu SR. Prieskum je zameraný na štruktúru voličov jednotlivých kandidátov z rôznych uhlov pohľadu. Zadávateľom prieskumu bol internetový portál Zoznam.sk. viac »


VOLEBNÝ PRIESKUM Voliči Mistríka by dali svoj hlas Čaputovej, v hre je aj Šefčovič

Zuzana Čaputová a Robert

26.02.2019 11:27

BRATISLAVA - Kandidát na prezidenta Robert Mistrík oznámil pred malou chvíľou, že sa vzdáva kandidatúry v prospech Zuzany Čaputovej. Z druhej časti prieskumu, ktorý agentúra MVK vyhotovila pre internetový portál zoznam.sk, vyplýva, že voliči by v prípade odstúpenia Mistríka volili Zuzanu Čaputovú. Oveľa menšie percento by svoj hlas dalo aj Marošovi Šefčovičovi. viac »


EXKLUZÍVNY prieskum kandidátov na prezidenta: Šefčovič má jasný náskok, boj o druhé miesto

EXKLUZÍVNY prieskum kandidátov na

25.02.2019 16:15

BRATISLAVA - Agentúra MVK uskutočnila v dňoch 13. až 19. februára 2019 výskum verejnej mienky na vzorke 1.083 respondentov, ktorá bola reprezentatívna pre dospelú populáciu SR z hľadiska pohlavia, veku, vzdelania, národnosti, regiónov a veľkostných kategórií sídiel. Išlo o výskum realizovaný kvótnym výberom a technikou face-to-face interview (štandardizovaný... viac »


Ďalší prezidentský prieskum: Najvernejších voličov majú Šefčovič, Mistrík a Harabin

Ďalší prezidentský prieskum: Najvernejších
Foto

25.02.2019 00:00

BRATISLAVA - Boj o prezidentské kreslo sa pomaly a isto blíži do finále. Postupne vychádzajú prieskumy, v ktorých sa pozornosť sústredí najmä na Roberta Mistríka a Zuzanu Čaputovú. Kandidátka za stranu Progresívne Slovensko zatiaľ odmietla odstúpiť. Agentúra AKO zverejnila v nadväznosti na utorkový prieskum ďalšie výsledky, ktoré hovoria o istote volebného... viac »


Nový prezidentský prieskum: Na druhé kolo so Šefčovičom má šance Mistrík aj Čaputová

Nový prezidentský prieskum: Na

17.02.2019 11:51

BRATISLAVA - Ak by sa prezidentské voľby konali v polovici februára, najviac hlasov v prvom kole by dostal Maroš Šefčovič. So stratou 1,5 percenta by za ním skončil Robert Mistrík, tretiu Zuzanu Čaputovú delí od výsledku Mistríka necelé percento. Vyplýva to z prieskumu volebných preferencií, ktorý u agentúry AKO nechala zrealizovať prezidentská kandidátka Zuzana Čaputová. viac »


VIDEO Najnovší prieskum: Súboj Šefčovič a Mistrík v druhom kole, Matovič vyzval Čaputovú k rezignácii

Maroš Šefčovič a Robert
Video

13.02.2019 14:23

BRATISLAVA - V prvom kole prezidentských volieb by vyhral Maroš Šefčovič so ziskom 20,1 percenta hlasov opýtaných, druhý by bol Robert Mistrík so 17,1 percentami a tretia by skončila Zuzana Čaputová, ktorú by volilo 14,4 percenta opýtaných. Do druhého kola by postúpili Šefčovič s Mistríkom. Vyplýva to z prieskumu, ktorý si dalo urobiť opozičné hnutie... viac »


Najnovší prieskum prináša zmenu: Šefčovič by vyhral prvé kolo s náskokom

Maroš Šefčovič

12.02.2019 17:29

BRATISLAVA - Ak by sa prezidentské voľby konali začiatkom februára, ľudia by najviac volili Maroša Šefčoviča (18,2 percenta). Na druhom mieste by skončil Robert Mistrík s 15,8 percenta a trojicu uzatvára Zuzana Čaputová so 14,7 percenta. Vyplýva to z prieskumu verejnej mienky, ktorý na vzorke 1000 respondentov uskutočnila agentúra AKO 8. až 12. februára. viac »


Bleskový prezidentský prieskum bez Danka: FOTO Výsledok vás poriadne prekvapí

Štefan Harabin, Robert Mistrík
Foto

30.01.2019 08:00

BRATISLAVA - Ďalší prezidentský prieskum je na svete. Prieskum zrealizovali v pondelok po vyhlásení lídra Andreja Danka. Ten poprel špekulácie a uviedol, že kandidovať nebude. SNS nepostaví ani vlastného kandidáta. V prieskume sa na prvom mieste umiestnil Robert Mistrík. Za ním nasleduje Štefan Harabin a na treťom mieste skončil Maroš Šefčovič. viac »


Prvý prieskum zatriasol politickou scénou: Kandidáti reagujú, odborník varuje pred Harabinom

Prvý prieskum zatriasol politickou

29.01.2019 08:01

BRATISLAVA - Boj o prezidentské kreslo je v plnom prúde a definitívny zoznam kandidátov sa pomaly uzatvára. Podľa prvého relevantného prieskumu sa na prvých dvoch priečkach s rovnakým percentuálnym počtom umiestnili Robert Mistrík a Maroš Šefčovič. Zuzana Čaputová za Mistríkom výrazne zaostáva, zatiaľ však neuvažuje, že odstúpi. Podľa nej sa kampaň... viac »


Prvý reálny prezidentský PRIESKUM má prekvapivý výsledok: O prvú priečku súperia dvaja kandidáti

Andrej Kiska

27.01.2019 13:57

BRATISLAVA – Ak by sa prezidentské voľby konali teraz, na prvom mieste by skončili dvaja kandidáti - Maroš Šefčovič a Robert Mistrík. Za oboch by hlasovalo 16,5 percenta voličov. V prípade, že by sa do druhého kola dostali Šefčovič a Mistrík, víťazom by bol Šefčovič. Prieskum je podľa analytika pre potreby marcových volieb nepoužiteľný. viac »


Najčítanejšie články