Kandidáti – komunálne voľby 2014 | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Kandidáti na starostov, primátorov a poslancov

Vo voľbách sa darilo aj nominantom rómskych strán: V týchto obciach budú pôsobiť

Komunálne voľby

Komunálne voľby

16.11.2014 17:16

BRATISLAVA - Aj Rómske strany budú mať svojich starostov. Ako uvádza Štatistický úrad SR pri prehľade výsledkov sobotňajších komunálnych volieb, najviac, šesť starostov, ktorí boli nominantmi rómskych politických strán, bude pôsobiť v obciach Košického kraja. viac »

Veľký predvolebný prehľad: Komunálky sú už tento víkend, zoznam kandidátov v jednotlivých mestách!

Alena Bašistová a bývalý
Foto

14.11.2014 15:30

KOŠICE - Samosprávne orgány – starostov a primátorov ako aj poslancov zastupiteľstiev budú v Košickom kraji v sobotu voliť v 440 obciach a mestách. viac »


Jozef Augustín: Petržalka už nesmie byť viac nocľaháreň, urobme z nej lepšie miesto pre život

Jozef Augustín

13.11.2014 00:04

BRATISLAVA - Problémy Petržalky sa nezjavili cez noc. Už od jej prerodu z obce na mestskú časť sa nevytvorila jasné vízia. I preto sa dnes sídlisko nedokáže vymaniť z povesti nocľahárne Bratislavy. „Chcem byť tým, kto zmenu naštartuje a z nocľahárne spraví miesto stvorené na život,“ hovorí Jozef Augustín, kandidát na starostu Petržalky. viac »


Kňažko sa ohradzuje: Nie som bielým koňom Ivana Kmotríka

Milan Kňažko

11.11.2014 14:20

BRATISLAVA – Voliť za primátora ho Bratislavčania budú práve v období 25. výročia udalostí, ktoré ho preslávili. Milan Kňažko, herec, bývalý politik a tribún Nežnej revolúcie, sa bude po svojom neúspechu v prezidentských voľbách tento rok ešte raz pokúšať o návrat do politiky. Vraví, že chce riešiť kauzu PKO, parkovanie i vypovedať nevýhodné zmluvy. ... viac »


Alena Bašistová sa vzdala kandidatúry na primátora Košíc, podporí Bauera

Alena Bašistová

09.11.2014 12:32

KOŠICE - Kandidátka na funkciu košického primátora Alena Bašistová (Sieť) sa vzdala kandidatúry v prospech nominanta pravicových strán (KDH, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SMK, KDS, OKS, DS a OĽaNO) Rudolfa Bauera. Vyhlásenie o podpore jediného pravicového kandidáta na primátora v Košiciach predniesla v rámci diskusnej relácie televízie TA3 V politike. viac »


Primátorské prekvapenie v Bratislave? Ftáčnik s Kňažkom vraj majú vážnu konkurenciu!

Ivo Nesrovnal

08.11.2014 09:10

BRATISLAVA - Blížiace sa komunálne voľby by mohli podľa prieskumu agentúry Focus priniesť zaujímavé výsledky aj v našom hlavnom meste. Získané údaje naznačujú, že kandidát na primátora Bratislavy Ivo Nesrovnal dokáže ešte zamiešať karty a dobehnúť aj horúcich favoritov, ktorými sú Milan Ftáčnik a Milan Kňažko. viac »


Otca rozhnevalo propagačné VIDEO primátora: Na predvolebnú kampaň zneužil moje dieťa!

Marián Michalec
Video

05.11.2014 10:57

PÚCHOV – Púchovčanovi Pavlovi Hrobárikovi sa nepáči, že úradujúci primátor mesta Marián Michalec použil vo svojom predvolebnom videoklipe zábery, kde vidieť jeho šesťročného syna. viac »


Procházka o komunálnych voľbách: Prezradil, čo bude pre Sieť úspechom

Radoslav Procházka

01.11.2014 15:48

BRATISLAVA – Bol by to zázračný výsledok, ak by primátorský kandidát, nominovaný či podporovaný stranou Sieť, uspel v tretine z dvadsiatky najväčších slovenských miest. viac »


Nesrovnal: Ponuku od Kňažka som dostal, ale odmietol som a odmietnem

Ivo Nesrovnal

28.10.2014 16:01

BRATISLAVA – Kandidát na bratislavského primátora, mestský poslanec Ivo Nesrovnal (nezávislý, vystúpil z SDKÚ-DS), chce aj naďalej bojovať o túto stoličku. Po tom, čo strana Sieť stiahla svoju kandidátku Tatianu Kratochvílovú v prospech Milana Kňažka, on toto urobiť nemieni. Ponuku ale od Kňažka dostal. viac »


Primátorom Bratislavy by sa stal Kňažko, Ftáčnik v tesnom závese

Milan Kňažko

22.10.2014 14:12

BRATISLAVA – Ak by sa voľby primátora Bratislavy konali už dnes, ich víťazom by sa so ziskom 34,4 percenta stal Milan Kňažko. Druhý by skončil v tesnom závese so ziskom 33 percent voličských hlasov Milan Ftáčnik a tretí by bol Ivo Nesrovnal, ktorého by podporilo 17,6 percenta voličov. viac »


Galko nie je s Kňažkom spokojný: Na primátora hlavného mesta sa nehodí!

Galko nie je s

17.10.2014 14:45

BRATISLAVA – Pri hľadaní kandidáta na primátora Bratislavy, ktorý by získal podporu Slobody a Solidarity (SaS), postupovala strana aj vylučovacou metódou a dospela k menu kandidátky Siete Tatiany Kratochvílovej. „Zvyšní dvaja pravicoví kandidáti na post bratislavského primátora pre nás nie sú priechodní. Milanovi Kňažkovi nechceme uberať zásluhy z minulosti, ... viac »


Nespokojní kandidáti z Púchova vracajú úder: Chceme spravodlivosť a pomoc nášmu mestu!

Nespokojní kandidáti z Púchova
Foto

15.10.2014 01:00

PÚCHOV - Po tom, čo sa nám ozvali nahnevaní ľudia, ktorí kritizovali kandidátov za poslancov v Púchove, je opäť rušno. Dotknutí kandidáti sa ozvali, pretože ich pobúrili reakcie na ich kandidatúru. Cítia sa urazení a nespokojným občanom odkazujú, že pre Púchov chcú len dobre. viac »


Frešovi sa nepáčia kandidáti pravice na primátorov: Niektorí by mali zvážiť odstúpenie

Pavol Frešo

14.10.2014 14:52

BRATISLAVA – Voľby primátorov, na rozdiel od volieb predsedov VÚC, sú jednokolové. Ak v niektorom meste kandiduje na post primátora viac pravicových osobností, tie, ktorých šance na zvolenie sú nízke, by mali zvážiť odstúpenie z volieb. „Považujem to za škodlivý model. Naozaj to zvyšuje šance ľavicových kandidátov,“ povedal v diskusnej relácii na portáli ... viac »


Nesrovnal by chcel z Bratislavy urobiť modernú metropolu

Ivo Nesrovnal

13.10.2014 19:17

BRATISLAVA – Kandidát na primátora Bratislavy Ivo Nesrovnal (nezávislý) je pripravený spraviť z Bratislavy modernú európsku metropolu. Jeho hlavnými prioritami je vybudovať mestskú železnicu, ktorú nazýva Bratislavská S-bahn, vyčistiť ulice a stanoviť presné pravidlá pre developerov. viac »


Hrčka by ako primátor využil pre Banskú Bystricu svoje kontakty

Hrčka by ako primátor

13.10.2014 12:17

BANSKÁ BYSTRICA - Využiť svoje mnohoročné skúsenosti z podnikania a obchodovania a najmä kontakty v zahraničí v prospech rozvoja Banskej Bystrice by chcel v prípade svojho zvolenia využiť nezávislý kandidát na primátora Banskej Bystrice Štefan Hrčka, ktorý je posledných 10 rokov riaditeľom Kúpeľov Brusno. viac »


V Bratislave kandiduje zabávač z prominentných večierkov: Fešácke je*ačky, VIDEO ako balí baby!

Fedor Šrobár kandiduje na
FotoVideo

08.10.2014 15:59

BRATISLAVA – Fedora Šrobára (48), vnuka legendárnej slovenskej osobnosti Vavra Šrobára, pozná nejeden fanúšik slovenského šoubiznisu. Väčšinou nežiadúci návštevník slávnostných akcii smotánky prenikol medzi „elitu“ už počas socializmu, no teraz sa snaží o dosiahnutie nového postavenia v spoločnosti. Kandiduje totiž v komunálnych voľbách. viac »


VIDEO Nachytali kandidáta na primátora Bratislavy: Týmto ich dokonale zaskočil!

VIDEO Nachytali kandidáta na
FotoVideo

08.10.2014 00:01

BRATISLAVA - Chceli skúšať Bratislavčanov, nachytali kandidáta na primátora! Ivo Nesrovnal sa nechal nachytať dvomi mladíkmi, ktorí skúšali ľudí z ohľaduplnosti. Neuspel nikto okrem neznámeho bicyklistu, ktorého dovtedy nepoznali. Naozaj to bolo v skutočnosti tak? viac »


V Púchove kandiduje výkvet okolia: Sú to primitívni bitkári a grázli, sťažujú sa domáci!

V Púchove kandiduje výkvet
Foto

07.10.2014 20:00

PÚCHOV – Vykopneme starých politikov, voľte mladých! To sú slová nahnevaných kandidátov do púchovského mestského zastupiteľstva. Domáci sa pohoršujú, že ide o extrémistov, ktorí sú nebezpeční a nič nevyriešia. Presne toto si myslí náš čitateľ Jozef, ktorý na nich upozornil. viac »


Antikampaň začala: Borguľa podal trestné oznámenie na Kratochvílovú od Procházku!

Koláž. Pavol Frešo a

07.10.2014 17:19

BRATISLAVA - Poslanec za Staré Mesto Martin Borguľa podal dnes trestné oznámenie na kandidátku na primátorku Tatianu Kratochvílovú. Podľa Martina Borguľu ho nominantka strany Sieť ohovára na facebooku. Borguľu totiž obvinila zo zneužívania jeho postavenia v kampani, čo on odmieta. viac »


V Podunajských Biskupiciach zaregistrovali dvoch kandidátov na starostu

V Podunajských Biskupiciach zaregistrovali

02.10.2014 15:30

BRATISLAVA – V bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice zabojujú o stoličku starostu dvaja kandidáti. O miesto poslanca v 15-člennom miestnom zastupiteľstve má záujem 31 uchádzačov. Vyplýva to z vyhlásenia miestnej volebnej komisie o zaregistrovaných kandidátoch do komunálnych volieb, zverejneného na webovej stránke Miestneho úradu Bratislava-Podunajské Biskupice. viac »


Kandidát na primátora Banskej Bystrice vyzval súperov: Odkryte karty!

Kandidát na primátora Banskej

30.09.2014 19:19

BANSKÁ BYSTRICA - Nezávislý kandidát na primátora Banskej Bystrice Pavol Bielik vyzval všetkých kandidátov, ktorí sa uchádzajú o tento post v novembrových komunálnych voľbách, aby zverejnili finančné prostriedky na predvolebnú kampaň prostredníctvom transparentných účtov. viac »


Najčítanejšie články