Prezidentské voľby – voľby 2014 | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 17. júl 2019. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Prezidentské voľby 2014

Kiska prezradil, koho si berie do paláca: Sedem statočných, hovorcom redaktor Jojky!

Andrej Kiska

Andrej Kiska

29.05.2014 14:30

BRATISLAVA - Hovorcom zvoleného prezidenta Andreja Kisku bude novinár z Televízie JOJ Peter Petrus. Rozhovor s Kiskom odvysielali dnes v Rádiu Expres v relácii Braňo Závodský Naživo. Zvolený prezident predstavil aj tím svojich poradcov. viac »

Opäť začalo platiť volebné moratórium

Opäť začalo platiť volebné

27.03.2014 07:38

BRATISLAVA - Dnes o 7:00 začalo platiť predvolebné informačné moratórium. Informačné moratórium podľa zákona o spôsobe voľby prezidenta trvá 48 hodín pred začiatkom hlasovania. Platí aj počas sobotňajšieho druhého kola voľby prezidenta Slovenskej republiky až do zatvorenia volebných miestností. viac »


Prezident Gašparovič sa v televízii prihovoril k voľbám: Prečítajte si celý jeho prejav!

Ivan Gašparovič počas novoročného

26.03.2014 19:50

BRATISLAVA - Prezident Ivan Gašparovič dnes predniesol vo verejnoprávnej Slovenskej televízii prejav k druhému kolu prezidentských volieb. Priestor dostal hneď po hlavných správach. Hlavnou úlohou bolo motivovať voličov prísť k urnám, pričom nemohol priamo podporiť ani jedného z kandidátov. V prejave vyzdvihol potrebné kvality dobrého prezidenta. viac »


Kiskova dcéra Natália prehovorila: Nechcela sa s otcom stretávať, potom nastal zvrat!

Kiskova dcéra Natália prehovorila:
Foto

26.03.2014 17:46

BRATISLAVA - Manželka Andreja Kisku nevystupuje v prezidentskej kampani po boku svojho muža. Nahradila ju však Kiskova dcéra Natália. Manažérka v počítačovej konzultačnej firme otvorene priznala, že po rozvode otca, to bolo pre ňu ťažké. Prezradila aj to, ako v súčasnosti spolu vychádzajú. viac »


Fico pár hodín pred moratóriom vytiahol na Kisku tromf: Na ulicu vysťahoval 48 rodín!

Fico pár hodín pred
Video

26.03.2014 17:45

BRATISLAVA - Robert Fico po prvom kole prezidentských volieb vyhlásil, že má v rukáve tromfy proti svojmu súperovi Andrejovi Kiskovi, ktoré vytiahne v ten správny čas. Stalo sa tak dnes, len niekoľko hodín pred začatím moratória. Prišiel s videom, ktoré tvrdí, že Kiska vysťahoval na ulicu desiatky rodín. viac »


Obavy Kisku: Celé východné Slovensko je zaplavené bilbordmi proti mne!

Andrej Kiska

26.03.2014 12:00

BRATISLAVA – Občiansky kandidát na prezidenta Andrej Kiska si netrúfa odhadnúť výsledok druhého kola prezidentských volieb, keďže ako povedal na tlačovej besede, je proti nemu vedená výrazná antikampaň. viac »


Kiska: Kampaň som si zaplatil sám, chcem byť nadstraníckym prezidentom

Andrej Kiska

26.03.2014 11:36

BRATISLAVA - Na rozdiel od kandidáta Smeru-SD Roberta Fica je Andrej Kiska občianskym kandidátom, ktorý má ambíciu stať sa nadstraníckym a nezávislým prezidentom. "Celú kampaň som si zaplatil z vlastných peňazí," pripomenul na dnešnej tlačovej konferencii venovanej záveru prezidentskej kampane Andrej Kiska. viac »


Procházka, Hrnčiar a Beblavý podporujú Kisku: Chcú založiť stranu?

Andrej Kiska

26.03.2014 11:07

BRATISLAVA - Poslanci Národnej rady SR Radoslav Procházka (nezaradený), Andrej Hrnčiar (Most-Híd) a Miroslav Beblavý (nezaradený) dnes opätovne vyslovili podporu prezidentskému kandidátovi Andrejovi Kiskovi. Podľa nich je to dobrý uchádzač o post hlavy štátu. viac »


Budem voliť Kisku, vyhlásil Kňažko

Milan Kňažko

26.03.2014 09:59

BRATISLAVA - Neúspešný uchádzač o post hlavy štátu Milan Kňažko bude v druhom kole prezidentských volieb voliť Andreja Kisku. Uviedol to vo vyhlásení, ktoré poskytol médiám. "Nie je treba pochybovať o tom, že znovu ide o veľa," tvrdí. viac »


Fico a Kiska v televíznom dueli: Na týchto otázkach sa nezhodli!

Andrej Kiska a Robert
Foto

26.03.2014 09:20

BRATISLAVA - Prezidentskí kandidáti Robert Fico a Andrej Kiska sa v utorkovom dueli televízie Markíza dostali do polemiky v otázkach nadstraníckosti, ako aj financovania kampaní. viac »


Psychológ radí: V debate o politike s blízkym sa neusilujte za každú cenu o víťazstvo

Pavol Hrušovský

26.03.2014 09:07

BRATISLAVA – Ak sa témou vašej debaty s blízkymi či priateľmi stane politika a napríklad prezidentskí kandidáti, je veľmi dôležité vycítiť, kedy ju ukončiť. Upozorňuje na to psychológ Miloš Poštek, ktorý zároveň pripomína, že pri debatách o politike iba málokto dokáže krotiť svoje emócie. viac »


Ani Kňažko neradí, koho majú ľudia voliť v prezidentských voľbách

Milan Kňažko

26.03.2014 09:05

BRATISLAVA - Milan Kňažko sa pripojil k Radoslavovi Procházkovi a jednoznačne neodporučil svojim voličom, aby v druhom kole prezidentských volieb volili Andreja Kisku. Poprial im iba šťastnú ruku pri výbere prezidentského kandidáta. viac »


Fico rozdával zo svojej rezervy: Obciam dal milióny, vo voľbách to aj tak nepomohlo!

Robert Fico počas podujatia
Foto

26.03.2014 06:31

BRATISLAVA – Vyplytvané milióny štátnych peňazí na kampaň a nulový efekt. To by mala byť bilancia kampane Roberta Fica z vládnej rezervy podľa Transparency International. Navyše drvivá väčšina dotácií bola udelené v decembri minulého roka, kedy premiér ohlásil kandidatúru na prezidenta. viac »


Fico na obede s osobnosťami II: Prišiel ďalší známy futbalista, pozrite si FOTO tej slávy!

Fico na obede s
Foto

25.03.2014 19:50

BRATISLAVA – Štyri dni pred druhým kolom prezidentských volieb zorganizoval Robert Fico ďalší obed s osobnosťami na svoju podporu. V reštaurácii Hradná Brána v Devíne dnes hostil 19 predstaviteľov politického, spoločenského, vedeckého a športového života. viac »


Kiska vyjadril podporu referendu o ochrane rodiny, Fico by ho neignoroval

Kiska vyjadril podporu referendu

25.03.2014 18:48

BRATISLAVA - Referendum o ochrane rodiny a manželstva, ktoré pripravuje Aliancia za rodinu, bolo témou stretnutia zástupcov aliancie s Andrejom Kiskom. Aliancia za rodinu v piatok 21. marca listom oslovila oboch kandidátov na prezidenta SR, ktorí postúpili do 2. kola voľby prezidenta. viac »


Cirkev nemá vo voľbách favorita, odsúdila scientológiu

Predseda Konferencie biskupov Slovenska

25.03.2014 15:44

ČIČMANY – Slovenskí biskupi odporúčania pre voličov v sobotňajších prezidentských voľbách nemajú, scientológiu však nepovažujú za pravdivú. Podľa predsedu Konferencie biskupov Slovenska Stanislava Zvolenského pre katolícku cirkev na Slovensku je dôležité, aby spolupracovala s každým legitímne zvoleným predstaviteľom štátu viac »


Fico: Za Kiskom je len zlepenec, podporujú ho iba preto, že sú proti mne

Robert Fico

25.03.2014 14:34

BRATISLAVA - Za prezidentským kandidátom Andrejom Kiskom sú len politické strany, ktoré niekedy tvorili "zlepenec" vlády Ivety Radičovej. Aj tie ho podporujú iba preto, že sú proti Robertovi Ficovi. Týmito slovami dnes reagoval premiér na neobvyklú tlačovú konferenciu Andreja Kisku, Radoslava Procházku a Milana Kňažka. viac »


Neúspešní kandidáti dali Kiskovi košom: Kňažko neprišiel, Procházka neporadil

Neúspešný kandidát na prezidenta
Foto

25.03.2014 13:38

BRATISLAVA – Na avizované spoločné vyhlásenie troch kandidátov z tohtoročných prezidentských volieb, Andreja Kisku, Radoslava Procházku a Milana Kňažka, dnes napokon Kňažko vôbec neprišiel a Procházka vyzval voličov, aby sa v druhom kole rozhodli sami. viac »


Ďalšia špinavosť v kampani: Matovič tvrdí, že bilbordy proti Kiskovi nepatria OĽaNO

Ďalšia špinavosť v kampani:
Foto

25.03.2014 11:58

BRATISLAVA - Politická strana Obyčajní ľudia rozvešala po Slovensku bilbordy proti Andrejovi Kiskovi. Ako povedal dnes na tlačovej besede Igor Matovič, nejde o Obyčajných ľudí a nezávislé osobnosti, teda jeho hnutie. viac »


Pre KSS je prijateľnejší Fico: Radšej on ako kandidát neoliberálnych strán

Robert Fico

25.03.2014 10:59

BRATISLAVA - Komunistická strana Slovenska (KSS) vyzýva občanov k účasti na druhom kole prezidentských volieb a za prijateľnejšieho kandidáta považuje Roberta Fica. Informoval o tom dnes na tlačovej konferencii v Bratislave predseda strany Jozef Hrdlička. viac »


Gašparovič nebude v STV hovoriťo Ficovi: Mika mu dal podmienky, on ich prijal!

Václav Mika

25.03.2014 10:05

BRATISLAVA – Vedenie RTVS potvrdilo žiadosť prezidenta vystúpiť ešte pred druhým kolom volieb v televízii s prejavom. List so žiadosťou dostal generálny riaditeľ RTVS Václav Mika z kancelárie prezidenta včera popoludní. V žiadosti sa uvádza, že hlava štátu chce vytvorenie priestoru k nadchádzajúcim prezidentským voľbám. Mika však prezidentovi nevyhovel ... viac »


Najčítanejšie články