Kandidáti na prezidenta SR – Prezidentské voľby | Topky.sk - Bleskovky

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Kandidáti na prezidenta

Kisku volili pre nadstraníckosť, Fica pre skúsenosti

Andrej Kiska a Robert Fico

Andrej Kiska a Robert Fico

16.04.2014 16:02

BRATISLAVA - Na prezidentskom kandidátovi Andrejovi Kiskovi voliči najviac ocenili nadstraníckosť, jeho protikandidáta Roberta Fica volili pre jeho skúsenosti. viac »

Prezidentskí kandidáti musia náklady na kampaň vyčísliť ministerstvu financií

Prezidentskí kandidáti musia náklady

02.04.2014 09:05

BRATISLAVA - Prezidentskí kandidáti majú necelý mesiac na to, aby vyčíslili náklady na svoju predvolebnú kampaň. Podľa zákona musia výšku výdavkov oznámiť ministerstvu financií do 30 dní od vyhlásenia výsledkov druhého kola volieb. Za prekročenie finančného limitu na kampaň hrozí pokuta - desaťnásobok sumy, o ktorú by kandidát prekročil limit. Pokutu ... viac »


Fico sa po voľbách bude liečiť, výsledok plánuje analyzovať

Fico sa po voľbách

29.03.2014 23:46

BRATISLAVA – Neúspešný prezidentský kandidát Robert Fico chce niekoľko dní na analýzu volebného výsledku. Ako povedal novinárom po zrátaní hlasov z polovice volebných okrskov, zároveň si potrebuje doliečiť chorú nohu. viac »


Nervózny Fico: Pri čakaní na výsledky si obhrýza nechty

Robert Fico

29.03.2014 22:05

BRATISLAVA – Premiér Robert Fico si pri čakaní na výsledok prezidentských volieb obhrýza nechty. Ako povedal novinárom po príchode do straníckej centrály, má k týmto voľbám veľký rešpekt. viac »


Obavy Kisku: Celé východné Slovensko je zaplavené bilbordmi proti mne!

Andrej Kiska

26.03.2014 12:00

BRATISLAVA – Občiansky kandidát na prezidenta Andrej Kiska si netrúfa odhadnúť výsledok druhého kola prezidentských volieb, keďže ako povedal na tlačovej besede, je proti nemu vedená výrazná antikampaň. viac »


Kiska: Kampaň som si zaplatil sám, chcem byť nadstraníckym prezidentom

Andrej Kiska

26.03.2014 11:36

BRATISLAVA - Na rozdiel od kandidáta Smeru-SD Roberta Fica je Andrej Kiska občianskym kandidátom, ktorý má ambíciu stať sa nadstraníckym a nezávislým prezidentom. "Celú kampaň som si zaplatil z vlastných peňazí," pripomenul na dnešnej tlačovej konferencii venovanej záveru prezidentskej kampane Andrej Kiska. viac »


Procházka, Hrnčiar a Beblavý podporujú Kisku: Chcú založiť stranu?

Andrej Kiska

26.03.2014 11:07

BRATISLAVA - Poslanci Národnej rady SR Radoslav Procházka (nezaradený), Andrej Hrnčiar (Most-Híd) a Miroslav Beblavý (nezaradený) dnes opätovne vyslovili podporu prezidentskému kandidátovi Andrejovi Kiskovi. Podľa nich je to dobrý uchádzač o post hlavy štátu. viac »


Budem voliť Kisku, vyhlásil Kňažko

Milan Kňažko

26.03.2014 09:59

BRATISLAVA - Neúspešný uchádzač o post hlavy štátu Milan Kňažko bude v druhom kole prezidentských volieb voliť Andreja Kisku. Uviedol to vo vyhlásení, ktoré poskytol médiám. "Nie je treba pochybovať o tom, že znovu ide o veľa," tvrdí. viac »


Fico a Kiska v televíznom dueli: Na týchto otázkach sa nezhodli!

Andrej Kiska a Robert
Foto

26.03.2014 09:20

BRATISLAVA - Prezidentskí kandidáti Robert Fico a Andrej Kiska sa v utorkovom dueli televízie Markíza dostali do polemiky v otázkach nadstraníckosti, ako aj financovania kampaní. viac »


Ani Kňažko neradí, koho majú ľudia voliť v prezidentských voľbách

Milan Kňažko

26.03.2014 09:05

BRATISLAVA - Milan Kňažko sa pripojil k Radoslavovi Procházkovi a jednoznačne neodporučil svojim voličom, aby v druhom kole prezidentských volieb volili Andreja Kisku. Poprial im iba šťastnú ruku pri výbere prezidentského kandidáta. viac »


Pre KSS je prijateľnejší Fico: Radšej on ako kandidát neoliberálnych strán

Robert Fico

25.03.2014 10:59

BRATISLAVA - Komunistická strana Slovenska (KSS) vyzýva občanov k účasti na druhom kole prezidentských volieb a za prijateľnejšieho kandidáta považuje Roberta Fica. Informoval o tom dnes na tlačovej konferencii v Bratislave predseda strany Jozef Hrdlička. viac »


Najčítanejšie články