Prezidentské voľby – voľby 2014 | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 17. júl 2019. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Prezidentské voľby 2014

Kiska prezradil, koho si berie do paláca: Sedem statočných, hovorcom redaktor Jojky!

Andrej Kiska

Andrej Kiska

29.05.2014 14:30

BRATISLAVA - Hovorcom zvoleného prezidenta Andreja Kisku bude novinár z Televízie JOJ Peter Petrus. Rozhovor s Kiskom odvysielali dnes v Rádiu Expres v relácii Braňo Závodský Naživo. Zvolený prezident predstavil aj tím svojich poradcov. viac »

Rozhorčená poslankyňa: Voliť chodia aj negramotní s hlasovacím hárkom hore nohami!

Rozhorčená poslankyňa: Voliť chodia

29.03.2014 19:32

PREŠOV – V obci Jarovnice v okrese Prešov, kde je početná rómska komunita, sú tri volebné okrsky. V dvoch z nich sedia aj poslanci Národnej rady SR za stranu SaS Lucia Nicholsonová a Martin Poliačik. V 2. kole prezidentských volieb už zaznamenali v obci aj niekoľko incidentov. Išlo o problémy s voličmi, ktorí nevedeli čítať ani písať a na pomoc si podľa ... viac »


Po príchode do volebnej miestnosti Bratislavčan zistil, že už odvolil!

Po príchode do volebnej

29.03.2014 16:50

BRATISLAVA – V bratislavskom Lamači sa dnes do volebnej miestnosti jedna z voličiek dobýjala ešte pred jej otvorením. Zmýlila si totiž deň, kedy sa prechádza na letný čas. V Devínskej Novej Vsi zase dvom občanom neprišiel voličský prekaz včas, dovolili im voliť aj bez neho. V Ružinove volič zistil, že už svoj hlas odovzdal. Aj takto dnes prebieha druhé ... viac »


Voliť idú aj hasiči: Bolo by dobré, keby nový prezident vedel hasiť problémy v štáte

Voliť idú aj hasiči:

29.03.2014 15:57

BRATISLAVA – Prostredníctvom voličského preukazu a prenosnej volebnej urny sa na prezidentských voľbách zúčastnili aj príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ), ktorí dnes slúžia na stanici v bratislavskej Dúbravke. viac »


Rómom na východe chýba motivácia voliť: Chceme prácu!

Rómom na východe chýba

29.03.2014 15:15

ZÁMUTOV - Rómski voliči z obce Zámutov majú dnes podobne ako aj v prípade prvého kola malý záujem o prebiehajúcu voľbu slovenskej hlavy štátu. V spomínanej dedine pod Slanskými vrchmi žije najpočetnejšia komunita Rómov v okrese Vranov nad Topľou. viac »


Správa, ktorá prekvapila rodičov: Volebný incident kvôli dieťaťu na rukách!

Správa, ktorá prekvapila rodičov:

29.03.2014 15:05

TRENČÍN - Priebeh volieb na strednom Považí a v kopaničiarskom regióne je zatiaľ pokojný, jediný podnet riešila Obvodná volebná komisia v Novom Meste nad Váhom. Volilo tam dieťa v náručí rodiča. viac »


Fico či Kiska? Vieme, kedy budú prvé priebežné výsledky!

Fico či Kiska? Vieme,

29.03.2014 14:50

BRATISLAVA - Prvé priebežné neoficiálne výsledky by sa mali na webstránkach www.volbysr.sk a www.statistics.sk objaviť približne o 22.30 h. Štatistický úrad SR začne so spracovávaním výsledkov prakticky hneď po zatvorení volebných miestností o 22.00 h. Informovala o tom dnes šéfka ŠÚ SR Ľudmila Benkovičová. viac »


Totálna zmena imidžu Kiskovcov: Dcéra s novým účesom, tato okuliare ako Terminátor!

Totálna zmena imidžu Kiskovcov:
Foto

29.03.2014 14:50

BRATISLAVA - Prezidentský kandidát Andrej Kiska bol voliť aj tento týždeň v rodnom Poprade. Spoločnosť mu robil otec s dcérou Natáliou. Tá stojí vo voľbách po jeho boku a takto zastupuje manželku. A treba povedať, že nerobí hanbu. Aj dnes sa pekne nahodila a takisto predviedla nový účes. viac »


Najväčšie volebné incidenty: Pokračovanie v kauze napadnutého webu Roberta Fica!

Najväčšie volebné incidenty: Pokračovanie

29.03.2014 13:55

BRATISLAVA - Ústredná volebná komisia (ÚVK) dnes na svojom prvom zasadnutí vo volebný deň prerokovala 10 podnetov, ktoré poukazovali na porušenie volebného moratória. Jeden z nich odstúpila Rade pre vysielanie a retransmisiu. Pri ostatných konštatovala, že nie je príslušná konať. Informovala o tom zapisovateľka ÚVK Eva Chmelová. viac »


Rómovia v Trebišove sa hrnú k urnám: Druhé kolo volieb ich prilákalo oveľa viac

Prenosná urna v osade

29.03.2014 13:47

TREBIŠOV - Zvýšenú účasť voličov v prezidentských voľbách oproti prvému kolu zaznamenali dnes v rómskej osade v Trebišove, kde svoj hlas od rána odovzdávajú mladí i starší voliči. viac »


Odvolil už aj exprezident Kováč: Očakáva zlomové voľby

Michal Kováč vhadzuje volebný

29.03.2014 12:33

BRATISLAVA – Prvý prezident Slovenskej republiky Michal Kováč očakáva, že dnešné voľby hlavy štátu budú pre Slovensko zlomové. Exprezident sa aj spolu s manželkou Emíliou zúčastnil na nich vo svojom domácom prostredí, kam za ním predpoludním prišli členovia okrskovej volebnej komisie s prenosnou volebnou urnou. viac »


Mladík z Michaloviec vyburcoval známe celebrity: Natočili VIDEO, chce to zmenu!

Mladík z Michaloviec vyburcoval
Video

29.03.2014 11:53

BRATISLAVA - Chce to zmenu! Poďte voliť, odkazuje mladý Slovák celému národu. Michalovčan Kristián Dufinec mobilizuje, nahral videoklip so známymi osobnosťami, aby zmobilizoval Slovákov k voľbám. Chcete zmenu? Poďte voliť! viac »


Gašparovič očakáva tesný výsledok, ale nepraje si ho

Ivan Gašparovič s manželkou

29.03.2014 11:51

BRATISLAVA – Prezident Ivan Gašparovič by bol rád, keby dnešné druhé kolo prezidentských volieb nebolo tesným súbojom dvojice kandidátov, ale myslí si, že napokon budú výsledky tesné. Konštatoval to potom, ako o 11:00 s manželkou Silviou hlasovali vo volebnom okrsku na základnej škole na Jelačičovej ulici v Bratislave. viac »


SaS rozšírila trestné oznámenie pre údajné kupovanie hlasov

Voľba prezidenta SR v

29.03.2014 10:01

BRATISLAVA - Strana SaS dnes rozšírila trestné oznámenie z piatka (28. marca) vo veci podozrenia z kupovania hlasov Rómov na východe Slovenska. viac »


Každý prezident by mal byť lepší ako jeho predchodca, tvrdí Schuster

Rudolf Schuster

29.03.2014 09:51

KOŠICE – Každý prezident by mal byť lepší ako jeho predchodca. Po vykonaní volebného aktu vo volebnom okrsku v priestoroch Univerzity veterinárneho lekárstva a farmácie to dnes pre TASR uviedol bývalý prezident SR Rudolf Schuster. viac »


ÚVK rieši 12 podnetov: Týkajú sa volebného moratória či kupovania hlasov

ÚVK rieši 12 podnetov:

29.03.2014 08:31

BRATISLAVA - Ústredná volebná komisia (ÚVK) sa na svojom zasadnutí, ktoré sa začalo o 8. hodine zaoberá 12 podnetmi. Potvrdila to jej zapisovateľka Eva Chmelová. viac »


Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia nového prezidenta

Volebné miestnosti sa otvorili,

29.03.2014 07:15

BRATISLAVA - Slováci si dnes v druhom kole volia nového prezidenta republiky. O ich priazeň sa uchádzajú dvaja najúspešnejší kandidáti z prvého kola - premiér Robert Fico (Smer-SD) a podnikateľ a filantrop Andrej Kiska. viac »


Fico sa sťažuje: Napadnutie webu je pokračovaním dlhotrvajúcej a hrubej antikampane!

Fico sa vraj vzdáva
Foto

28.03.2014 19:50

BRATISLAVA – Obrovský šok pár hodín pred voľbami! Premiér Robert Fico sa vzdáva kandidatúry! Presne túto informáciu hlási jeho oficiálna volebná stránka. Podľa hovorkyne Smeru im web napadli hackeri. Premiér Fico už podal sťažnosť na Ústrednú volebnú komisiu, hovorí o hrubého zásahu do kampane. viac »


SaS podala trestné oznámenie pre údajné kupovanie hlasov

Lucia Nicholsonová

28.03.2014 15:32

BRATISLAVA - Strana SaS dnes podala trestné oznámenie vo veci podozrenia z kupovania hlasov Rómov na východnom Slovensku. viac »


Zverejnil VIDEO podvodu vo voľbách: Obvinili ho a hrozí mu 5 rokov, hlasovanie zmenili!

Zverejnil VIDEO podvodu vo
Video

27.03.2014 14:30

BRATISLAVA - Martin Daňo, ktorý počas prvého kola prezidentských volieb hlasoval viackrát a zverejnil to na internete, je obvinený z prečinu poškodzovania cudzích práv a z marenia prípravy a priebehu volieb a referenda. Martina D. obvinil vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry (NAKA). viac »


Najčítanejšie články