Župné voľby 2017 v Banskobystrickom kraji - prehľad | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Banskobystrický kraj - župné voľby 2017

Prezident Kiska osobne zablahoželal víťazovi volieb v Banskej Bystrici Jánovi Lunterovi

Andrej Kiska zablahoželal Jánovi Lunterovi.

Andrej Kiska zablahoželal Jánovi Lunterovi.

Foto
06.11.2017 18:33

BANSKÁ BYSTRICA - Prezident Andrej Kiska sa po dnešnej návšteve v Námestove, kde sa vyjadril k víkendovým voľbám, zastavil aj v Banskej Bystrici, aby zablahoželal k víťazstvu kandidátovi na post predsedu banskobystrickej župy Jánovi Lunterovi. viac »

Smer ohlásil podporu kandidáta proti Kotlebovi, začali sa diať veci: Jeho reakciu nikto nečakal

Ján Lunter
Foto

25.08.2017 13:32

BANSKÁ BYSTRICA - Súboj o post župana v Banskobystrickom samosprávnom kraji naberá na obrátkach. Ani Ficov Smer, ktorý vlastného kandidáta na túto pozíciu nemá, nechce, aby sa predsedom kraja opäť stal Marian Kotleba - a tak sa rozhodol podporiť Jána Luntera, podľa nich najsilnejšieho kandidáta. viac »


Veľké prekvapenie v boji o župana! Smer podporil "bystrického Kisku"

Ján Lunter

24.08.2017 15:19

BANSKÁ BYSTRICA – Smer-SD v novembrových voľbách do vyšších územných celkov podporí na post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) občianskeho kandidáta a majiteľa rodinnej firmy Jána Luntera. Oznámil to dnes na mimoriadnom brífingu v krajskej centrále Smer-SD v Banskej Bystrici podpredseda vlády a strany Peter Pellegrini. viac »


Predvolebný prieskum prináša zvrat, v Bystrici bude boj o župana tesný! Kotleba už nie je prvý

Predvolebný prieskum prináša zvrat,
Foto

22.08.2017 15:29

BANSKÁ BYSTRICA - Bude to tesné. V banskobystrickej župe sa schyľuje k neľútostnému súboju. Súčasného predsedu samosprávneho kraja Mariana Kotlebu vyzvú hneď niekoľkí kandidáti. Najnovší prieskum ukázal, kto ho môže zosadiť z kresla. viac »


Drsná kampaň v Bystrici: Boj o župu sa priostruje, Saskár Klus obviňuje z manipulácie!

Martin Klus

17.08.2017 00:01

BANSKÁ BYSTRICA - Martin Klus rozpútal na Facebooku poriadnu búrku. Kandidát na banskobystrického župana obvinil agentúru Focus z manipulovania prieskumu v prospech jeho oponenta Jána Luntera, to mu však zabezpečilo iba vlnu kritizujúcich komentárov. viac »


Ďalší kandidát na župana Banskobystrického kraja: Chce spájať ľudí, nie ich rozdeľovať

Marek Mališ

16.08.2017 13:30

BANSKÁ BYSTRICA – Víziu lepšieho životného prostredia chce občanom ponúknuť Marek Mališ, desiaty oficiálne potvrdený kandidát na post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK). viac »


Pre Luntera sú prioritou aj environmentálne záťaže: Kraj máme taký, aký si ho spravíme

Ján Lunter

03.08.2017 14:20

BANSKÁ BYSTRICA - Riešenie starých environmentálnych záťaží v Banskobystrickom samosprávnom kraji (BBSK) je jednou z priorít programu kandidáta na predsedu BBSK, miestneho podnikateľa Jána Luntera. Ako uviedol na dnešnej tlačovej besede v Banskej Bystrici, je našou zodpovednosťou, aby sme si vytvorili kraj taký, aký ho potrebujeme a chceme mať. viac »


Kotleba chce zmenou počtu poslancov meniť volebný systém vo svoj prospech, tvrdí Klus

Martin Klus

13.07.2017 11:44

BANSKÁ BYSTRICA - Poslanec Národnej rady SR za stranu Sloboda a Solidarita (SaS) a jeden z kandidátov na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Martin Klus, označil návrh predsedu BBSK Mariana Kotlebu meniť počet a rozdelenie mandátov pre poslancov v jednotlivých okresoch kraja v nasledujúcich krajských voľbách za diletantský. viac »


Prvý prieskum v Banskobystrickom kraji: Výsledky, toto by bol nový župan

Marian Kotleba

19.06.2017 12:23

BANSKÁ BYSTRICA - Ak by sa voľby predsedu vyššieho územného celku konali tento týždeň v Banskobystrickom samosprávnom kraji (BBSK), zvíťazil by Marian Kotleba (ĽSNS). Vyplýva to z júnového prieskumu verejnej mienky agentúry Focus. viac »


Analýza Kotlebovej práce ako župana: Veľké vytriezvenie aj pre najväčších obhajcov

Marian Kotleba

05.05.2017 17:20

BANSKÁ BYSTRICA - Do úradu župana Banskobystrického samosprávneho kraja nastupoval Marian Kotleba s veľkou pompou - po porážke smeráka Vladimíra Maňku sľuboval zastavenie korupcie či rozkrádania verejných financií. Nastali v kraji ale ozajstné zmeny? viac »


Koalícia Smer-SD a KDH obviňuje Kotlebu z porušenia zákonov

Marian Kotleba

14.01.2014 15:15

BANSKÁ BYSTRICA - Z niekoľkých porušení zákona obvinili dnes poslanci Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) za koalíciu Smer SD a KDH novozvoleného predsedu BBSK Mariana Kotlebu. Stanovisko potvrdil Krajský tajomník strany Smer SD Martin Magna. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!