Župné voľby 2017 v Banskobystrickom kraji - prehľad | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 17. júl 2018. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Banskobystrický kraj - župné voľby 2017

Prezident Kiska osobne zablahoželal víťazovi volieb v Banskej Bystrici Jánovi Lunterovi

Andrej Kiska zablahoželal Jánovi Lunterovi.

Andrej Kiska zablahoželal Jánovi Lunterovi.

Foto
06.11.2017 18:33

BANSKÁ BYSTRICA - Prezident Andrej Kiska sa po dnešnej návšteve v Námestove, kde sa vyjadril k víkendovým voľbám, zastavil aj v Banskej Bystrici, aby zablahoželal k víťazstvu kandidátovi na post predsedu banskobystrickej župy Jánovi Lunterovi. viac »

Boj proti Kotlebovi pokračuje: Dohoda kandidátov, takýto je postup bez Luntera

Boj proti Kotlebovi pokračuje:

16.09.2017 18:53

BANSKÁ BYSTRICA – Spoločný postup k nájdeniu kandidáta schopného zvíťaziť v novembrových voľbách do vyšších územných celkov (VÚC) a tvorba jednotného programu je cieľom dohody o spoločnom programe a prieskume, ktorú v piatok 15. septembra v rámci druhého okrúhleho stola kandidátov na post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) uzavreli ... viac »


Piati kandidáti na banskobystrického župana neprijímajú ponuku Luntera v súčasnej podobe

Ján Lunter

13.09.2017 14:56

BANSKÁ BYSTRICA - V podobe, v akej kandidát na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Ján Lunter (nezávislý) adresoval ponuku svojim súperom v novembrových voľbách do vyšších územných celkov, ju piati kandidáti na šéfa kraja Viliam Baňák (Jednota-ľavicová strana Slovenska), Pavel Greksa (nezávislý), Igor Kašper (nezávislý), Martin Klus ... viac »


Na šéfa Banskobystrického kraja ma podporuje vyše 230 primátorov a starostov kraja, tvrdí Kašper

Igor Kašper

05.09.2017 22:20

BANSKÁ BYSTRICA - Nezávislý kandidát na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK), konateľ súkromnej firmy a poslanec mestského parlamentu v Banskej Bystrici Igor Kašper zorganizoval dnes programovú konferenciu, na ktorú ho prišlo podporiť asi 70 primátorov miest a starostov obcí z celého kraja. Ako sám tvrdí, verejnú podporu mu dodnes vyjadrilo ... viac »


VIDEO Kandidát Strany zelených sa vzdal v prospech Kotlebu: Dočkal sa rýchleho konca!

Marek Mališ
FotoVideo

05.09.2017 16:00

BANSKÁ BYSTRICA - Krajský predseda Strany zelených (SZ), manažér Marek Mališ z Kriváňa v okrese Detva, dnes oficiálne oznámil, že sa vzdáva kandidatúry na post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) v novembrových voľbách do vyšších územných celkov v prospech Mariana Kotlebu. Tento krok ho však vyšiel poriadne draho - v Strane zelených ... viac »


Predseda BBSK Marian Kotleba bude opätovne kandidovať na šéfa kraja

Marián Kotleba

31.08.2017 16:20

BANSKÁ BYSTRICA – Súčasný predseda Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Marian Kotleba sa bude v novembrových voľbách do vyšších územných celkov opätovne uchádzať o post šéfa kraja. Informoval o tom dnes na tlačovej besede v banskobystrickom sídle Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS). viac »


Stanislav Mičev žiada od Milana Uhríka ospravedlnenie a symbolické jedno euro

Stanislav Mičev

31.08.2017 13:35

BANSKÁ BYSTRICA – Stanislav Mičev, ktorý kandiduje na post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK), na dnešnej tlačovej konferencii informoval, že pred týždňom podal žalobu v Nitre na podpredsedu Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) Milana Uhríka. viac »


Strana SKOK! podporuje v župných voľbách v Banskobystrickom kraji Jána Luntera

Ján Lunter

31.08.2017 11:15

BANSKÁ BYSTRICA – Politická strana SKOK – Európski liberálni demokrati (SKOK – ELD) rozhodla o podpore kandidáta Jána Luntera v novembrových voľbách predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK). viac »


FOTO Celosvetové šialenstvo, spôsobili to župné voľby: Zhoda náhod, stačil jeden nápad v kampani!

Stanislav Mičev
Foto

29.08.2017 08:58

BANSKÁ BYSTRICA - Kampaň, ktorá sa dostala až do Spojených štátov. Protikotlebovský postoj Stanislava Mičeva, jedného z kandidátov na post banskobystrického župana, mu zabezpečil pozornosť aj za morom. viac »


Rada rozhodla o kandidátoch na predsedov VÚC: Most-Híd proti Kotlebovi nasadí Luntera

Béla Bugár

26.08.2017 14:58

BRATISLAVA - Vládna strana Most-Híd ide do novembrových volieb do vyšších územných celkov aj s vlastným kandidátom. Súčasný štátny tajomník rezortu kultúry Konrád Rigó bude kandidovať na post predsedu Trnavského samosprávneho kraja. Okrem toho apeluje na nájdenie dohody v koalícii v čo najkratšom čase. viac »


Pre kandidáta na šéfa Banskobystrického kraja Saktora už Lunter nie je celkom nezávislý

Ján Lunter

25.08.2017 15:19

BANSKÁ BYSTRICA - Politická podpora strany Smer-SD Jánovi Lunterovi ešte pred podaním kandidátok môže byť potvrdením mojich negatívnych skúseností s takouto podporou ešte z obdobia, keď som sa stal primátorom Banskej Bystrice. Týmito slovami dnes reagoval nezávislý kandidát na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) a Lunterov súper v ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!