Župné voľby 2017 v Banskobystrickom kraji - prehľad | Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Banskobystrický kraj - župné voľby 2017

Prezident Kiska osobne zablahoželal víťazovi volieb v Banskej Bystrici Jánovi Lunterovi

Andrej Kiska zablahoželal Jánovi Lunterovi.

Andrej Kiska zablahoželal Jánovi Lunterovi.

Foto
06.11.2017 18:33

BANSKÁ BYSTRICA - Prezident Andrej Kiska sa po dnešnej návšteve v Námestove, kde sa vyjadril k víkendovým voľbám, zastavil aj v Banskej Bystrici, aby zablahoželal k víťazstvu kandidátovi na post predsedu banskobystrickej župy Jánovi Lunterovi. viac »

Incident pri inaugurácii Kotlebu: Županova ochranka prvýkrát v akcii!

Incident pri inaugurácii Kotlebu:
Foto

20.12.2013 16:01

BANSKÁ BYSTRICA - Dnešnému ustanovujúcemu zasadnutiu Zastupiteľstva Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) predchádzal incident, keď traja muži v zelených mikinách s nápisom Ľudová strana Naše Slovensko nechceli vpustiť do rokovacej sály občana - aktivistu Radoslava Slobodu v kostýme Mikuláša. viac »


Smer kvôli Kotlebovi nevie, či bude chcieť post podpredsedu BBSK

Marian Kotleba

06.12.2013 14:56

BANSKÁ BYSTRICA – Strana Smer-SD ešte nevie, či bude mať záujem o funkciu podpredsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK). Krajská šéfka strany Jana Laššáková nevylúčila, že by Smer-SD mohol mať záujem o tento post, nikoho však nebude nútiť do toho, aby išiel robiť "dvojku" Marianovi Kotlebovi. viac »


Kotlebovi sa nepáči, že Maňka podpisuje dokumenty

Marian Kotleba

04.12.2013 19:14

BANSKÁ BYSTRICA - To, že končiaci predseda Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Vladimír Maňka nezabezpečuje v období po prehratých voľbách do nástupu novozvoleného župana Mariána Kotlebu iba bežnú prevádzku župného úradu a organizácií v pôsobnosti župy, ale podpisuje aj rôzne dôležité dokumenty a zmluvy, považuje Kotleba za podozrivé. viac »


Prekvapený Kotleba: NAKA sa už jeho trestným oznámením nezaoberá!

Marian Kotleba

01.12.2013 14:17

BRATISLAVA - Národná kriminálna agentúra (NAKA) sa už nezaoberá trestným oznámením víťaza volieb predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Mariana Kotlebu, podľa ktorého sa na banskobystrickom župnom úrade skartujú zmluvy, dokumenty a vymazávajú pevné disky na počítačoch. V dnešnej diskusnej relácii televízie TA3 V politike to povedal Kotleba. viac »


Rómovia prosia Kotlebu, aby nevyhadzoval ľudí na ulicu: Musíme sa stretnúť!

Marian Kotleba

26.11.2013 14:47

BRATISLAVA - Členovia Strany rómskej únie na Slovensku (SRÚS) vyzývajú nového predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja Mariana Kotlebu (ĽSNS), aby sa s nimi do Vianoc stretol a predstavil im svoje plány s Rómami v tomto kraji. Chcú mu ponúknuť aj vlastné návrhy, ako zlepšiť situáciu marginalizovaných komunít. Na tlačovej besede v Bratislave to ... viac »


Kotleba podal trestné oznámenie: Podozrenie zo skartácie dokumentov na úrade!

Marian Kotleba

26.11.2013 09:50

BANSKÁ BYSTRICA - Na úrade Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) má dochádzať ku skartácii citlivých dokumentov a k vymazávaniu pevných diskov na počítačoch. viac »


Šéf európskej pravice viní z víťazstva Kotlebu Smer: Fico sa musí zodpovedať!

Joseph Daul

25.11.2013 19:00

BRUSEL/ATÉNY - Výsledok krajských volieb v Banskobystrickom samosprávnom kraji (BBSK) je vážnou ranou pre demokraciu na Slovensku. Uviedol to dnes predseda Európskej ľudovej strany (EĽS) Joseph Daul. viac »


Rómska iniciatíva je zhrozená, že ľudia zvolili Kotlebu

Marian Kotleba

25.11.2013 18:30

BRATISLAVA - Rómska iniciatíva Slovenska (RIS) je zhrozená z toho, že si ľudia za predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) zvolili Mariana Kotlebu z Ľudovej strany Naše Slovensko. viac »


KDH: Smer prišiel v druhom kole o predsedu VÚC, tak chce zrušiť druhé kolo

Marian Kotleba

25.11.2013 17:38

BRATISLAVA - Nízka volebná účasť, ani konkrétne výsledky regionálnych volieb v Banskobystrickom samosprávnom kraji (BBSK) by nemali byť dôvodom na účelové zmeny volebného zákona, alebo zníženie počtu regiónov. V reakcii na úvahy o rušení druhého kola regionálnych volieb, prípadne znížení počtu VÚC na tri plus jedna, ktoré zaznievajú zo Smeru-SD, povedal ... viac »


Komunisti vinia z prehry Maňku, pretože ich nepožiadal o podporu

Vladimír Maňka

25.11.2013 15:20

BANSKÁ BYSTRICA - Podľa komunistov v Banskobystrickom kraji sú voľby na post predsedu samosprávneho kraja dôkazom toho, že sa SMER-SD sa nepoučil z výsledkov volieb na primátora v roku 2010. Vo svojom stanovisku označujú za chybu, že Vladimír Maňka nepožiadal o podporu ich voličov. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!