Župné voľby 2017 v Trnavskom kraji - prehľad | Topky.sk
Pondelok, 18. október 2021. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Trnavský kraj - župné voľby 2017

Viskupič: Moje prvé kroky povedú k samosprávam

Jozef Viskupič

Jozef Viskupič

05.11.2017 01:49

TRNAVA - Prvé kroky Jozefa Viskupiča (OĽaNO, SaS, KDH, NOVA, OKS a Zmena zdola), ktorý by sa podľa predbežných neoficiálnych výsledkov mal stať novým trnavským županom, povedú k samosprávam, teda k starostom a primátorom. Povedal to novinárom vo svojej víťaznej reči, v ktorej načrtol prvé kroky v úrade. viac »

Tiborovi Mikušovi niekto v Trnave pokreslil bilbordy

Tibor Mikuš

06.10.2017 10:18

TRNAVA – Kandidátovi na predsedu Trnavského samosprávneho kraja Tiborovi Mikušovi (NEKA) niekto znehodnotil jeho reklamné plochy. Bilbordy v Trnave má pokreslené, pribudli na nich aj nelichotivé výrazy. viac »


Kandidát na predsedu Trnavského samosprávneho kraja Viskupič predstavil program Spolu tvoríme kraj

Poslanec NR SR za

26.09.2017 20:50

TRNAVA - Osem odhodlaní – priorít volebného programu predstavil dnes kandidát na predsedu Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) Jozef Viskupič (koalícia OĽaNO, SaS, KDH, NOVA, OKS a Zmena zdola). Má názov Spolu tvoríme kraj a sú v ňom zahrnuté najdôležitejšie body, ktorým sa chce v nasledujúcom volebnom období venovať. viac »


Na predsedu TTSK kandiduje nepočujúci Jaroslav Cehlárik: Dosť bolo takýchto politikov

Jaroslav Cehlárik

18.09.2017 12:35

TRNAVA - Zmeniť stereotypné riadenie Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) je jedným z cieľov nezávislého kandidáta na predsedu tohto vyššieho územného celku Jaroslava Cehlárika. Jeho mottom je odborné, prehľadné a systematické riadenie TTSK s použitím technológií, ktoré ľuďom uľahčujú prácu, šetria čas a peniaze. viac »


SNS podporí v župných voľbách v Trnavskom kraji Tibora Mikuša

Tibor Mikuš

11.09.2017 09:40

TRNAVA - Slovenská národná strana nemá vlastného kandidáta na predsedu Trnavského samosprávneho kraja, vo voľbách podporí terajšieho predsedu Tibora Mikuša. Národniari však posielajú do volieb 21 kandidátov na poslancov krajského zastupiteľstva. Krajské voľby budú v sobotu 4. novembra. viac »


Fico Trnavčanom: Spojte sa, aby sme v slovenskom meste nemali maďarského župana

Renáta Zmajkovičová a Robert

19.11.2013 19:20

TRNAVA - K mobilizácii voličov pred druhým kolom volieb predsedu Trnavského samosprávneho kraja vyzval dnes na mítingu kandidáta Tibora Mikuša v Trnave predseda vlády Robert Fico. viac »


KDH v Trnavskom kraji nepodporí Berényiho ani Mikuša

KDH v Trnavskom kraji

12.11.2013 19:00

TRNAVA - KDH pred druhým kolom volieb predsedu Trnavského samosprávneho kraja nepodporí ani jedného z dvojice kandidátov. Voliči a sympatizanti kresťanských demokratov tak dostali od strany voľnú ruku, či podporia Józsefa Berényiho (SMK, OKS), Tibora Mikuša (NEKA), alebo voliť nepôjdu. viac »


Krajskí poslanci v Trnave: Majú vrátiť notebooky, tlačiarne aj tablety

Krajskí poslanci v Trnave:

12.11.2013 16:07

TRNAVA - Poslanci Trnavského samosprávneho kraja majú v tomto volebnom období k dispozícii notebooky, tlačiarne a tablety, ktoré dostali len na obdobie výkonu funkcie. Notebooky a tlačiarne si preberali koncom roku 2010, tablety pred rokom. Podľa zmlúv majú technické vybavenie vrátiť do polovice decembra. viac »


Most podporí v druhom kole Maňku a Berényiho

József Berényi

11.11.2013 11:22

BRATISLAVA - Strana Most-Híd podporí v druhom kole volieb na posty predsedov samosprávnych krajov šéfa SMK Józsefa Berényiho v Trnavskom kraji a europoslanca Smeru-SD Vladimíra Maňku v Banskobystrickom kraji. viac »


Kandidáti vo voľbách do VÚC: Prehľad županov a poslancov v Trnavskom kraji!

Kandidáti vo voľbách do

08.11.2013 18:50

TRNAVA - V tohtoročných župných voľbách si budeme môcť vyberať z 6 kandidátov na predsedu VÚC a 190 kandidátov na poslancov do zastupiteľstva Trnavského kraja. viac »


Najviac okrskov majú v Prešovskom kraji, najmenej v Trnavskom

Najviac okrskov majú v

08.11.2013 07:39

BRATISLAVA - Najviac volebných okrskov pre sobotňajšie voľby do orgánov samosprávnych krajov majú v Prešovskom kraji. Voliči tam budú hlasovať v 1 003 okrskoch. Najmenší počet okrskov zriadili v Trnavskom kraji, a to 524. viac »


Najčítanejšie články