Sloboda a solidarita SaS - Voľby 2012 | Topky.sk - Bleskovky

°C

Piatok, 3. apríl 2020. Meniny má Richard, zajtra Izidor.

Sloboda a Solidarita

Sulík: Pre Slovensko je 150 poslancov priveľa

Richard Sulík

Richard Sulík

16.05.2012 15:00

BRATISLAVA – Slovenská republika podľa predsedu SaS Richarda Sulíka nepotrebuje 150 poslancov, celkom jej postačí rovná stovka. Tvrdí, že Slovensko by nielen ušetrilo, ale zbavilo by sa aj ľudí, ktorí v parlamente nič nerobia. viac »

Šéf strany SaS Richard Sulík bol online: Kočnera som nevidel 15 mesiacov!

Šéf strany SaS Richard

02.03.2012 10:30

BRATISLAVA – Richard Sulík zažíva rozhodne turbulentný týždeň. Jeho stranou otriasla kauza Sasanka. Tá odhalila stretnutia a esemeskovanie šéfa SaS s kontroverzným podnikateľom Mariánom Kočnerom, ktorého dom navštívil viackrát, aby získal informácie o zradcoch v koalícii. Kvôli kauze dokonca uvažoval aj o odstúpení z kandidátky, nakoniec chce rozhodnutie ... viac »


Sulík sa ospravedlnil Kollárovi, že ho preveroval u Kočnera

Sulík sa ospravedlnil Kollárovi,

29.02.2012 16:51

BRATISLAVA – Predseda SaS Richard Sulík sa dnes predsedovi poslaneckého klubu strany Jozefovi Kollárovi ospravedlnil za to, že si ho pred parlamentnými voľbami preveroval u podnikateľa Mariána Kočnera. viac »


Minister Krajcer bol online: Sulík sa mohol miesto Kočnera radšej poradiť so mnou!

Minister Krajcer bol online:

29.02.2012 12:05

BRATISLAVA – Zmenil tlačový zákon, podarilo sa mu vybojovať peniaze z EÚ na obnovu slovenských hradov a jeho rezortu sa vyhýbali škandály. Materská strana však musí v posledných dňoch čeliť obvineniam podnikateľa Mariána Kočnera. Minister Daniel Krajcer odpovie na otázky čitateľov Topiek, už dnes od 11.hod. viac »


Sulík: Kočner na nás dve hodiny vylieval kýble špiny, podávame naňho trestné oznámenie

Sulík: Kočner na nás

28.02.2012 19:42

BRATISLAVA - Strana SaS podáva na podnikateľa Mariána Kočnera trestné oznámenie. Dôvodom sú jeho dnešné vyjadrenia na adresu liberálov. Na dnešnej tlačovej konferencii to vyhlásil líder SaS Richard Sulík s tým, že Kočner dnes na liberálov vylial kýble špiny, pričom v skutočnosti malo ísť len o domnienky a pocity. viac »


Sulík: Ak vo voľbách nezískam najviac krúžkov, vrátim mandát!

Sulík: Ak vo voľbách

27.02.2012 14:55

BRATISLAVA - Predseda SaS Richard Sulík neodíde kvôli videám s rozhovorom s Mariánom Kočnerom z pozície volebného lídra liberálov. Sulík ale dáva verejný prísľub, že ak v marcových voľbách nezíska najviac krúžkov z kandidátky SaS, vráti strane mandát poslanca Národnej rady SR. viac »


Sulík by mal zostať volebným lídrom SaS

Sulík by mal zostať

26.02.2012 17:23

BRATISLAVA - Predseda SaS Richard Sulík by mal podľa informácií zostať volebným lídrom liberálov. Sulík pre zverejnené videá, na ktorých je zachytený v rozhovore s podnikateľom Mariánom Kočnerom, pripustil aj možnosť odchodu z kandidátky. Všetci členovia vedenia strany však tvrdia, že na to nie je dôvod. viac »


Sulík cestuje domov, o videách už s niektorými ľuďmi v strane hovoril

Sulík cestuje domov, o

25.02.2012 15:36

BRATISLAVA - Predseda SaS Richard Sulík sa už podľa informácií vracia z Ameriky na Slovensko, kde sa bude musieť vysporiadať so zverejnenými videami, na ktorých je zachytený jeho súkromný rozhovor s podnikateľom Mariánom Kočnerom. Sulík sa už o veci radil s niektorými ľuďmi v strane. Definitívne stanovisko ešte nepovedal. Liberáli za svojim šéfom stoja. viac »


Väčšina členov SaS stojí za Sulíkom

Väčšina členov SaS stojí

24.02.2012 11:12

BRATISLAVA - V poslaneckom klube SaS prevažujú názory, že predseda strany Richard Sulík by sa nemal vzdať vedúcej pozície na kandidátke pre rozhovory s kontroverzným podnikateľom Mariánom Kočnerom. viac »


Víťazka ankety čitateľov Topiek o najsexi kandidátku: Nie som moc na akty!

Víťazka ankety čitateľov Topiek

22.02.2012 08:58

BRATISLAVA – Politička strany Sloboda a solidarita Katarína Augustinič prekvapila v hlasovaní čitateľov Topiek o najkrajšiu ženu na predvolebnej kandidátke. Z pomerne neznámej Bratislavčanky, ktorá o vyše 300 hlasov predbehla aj takú matadorkou, akou je playmate Andrea Járová, sa stala rázom známa osobnosť. Prinášame vám s ňou krátky rozhovor o tom, ... viac »


Najčítanejšie články