Streda17. apríl 2024, meniny má Rudolf, zajtra Valér

Zuzana Tlučková: Trpím, ale nie som zatrpknutá

Zuzana Tlučková konečne prehovorila o rozpadajúcom sa manželstve so Štefanom Skrúcaným. Zobraziť galériu (12)
Zuzana Tlučková konečne prehovorila o rozpadajúcom sa manželstve so Štefanom Skrúcaným.

BRATISLAVA - Herečka Zuzana Tlučková (45) prežíva ťažké obdobie. Po dvadsiatich dvoch rokoch sa jej rozpadá manželstvo s hercom Štefanom Skrúcaným (47).

Svoje súkromie obohnala múrom mlčanlivosti a na otázky o manželstve neodpovedá. Až doteraz. Čo-to predsa len poodhalila pre týždenník Nový Čas Ľudia.

Pravda o jej rozpadávajúcom sa manželstve sa prevalila pred dvoma mesiacmi, keď Nový Čas priniesol usvedčujúce fotografie Skrúcaného s mladou milenkou Dominikou Lukáčovou (22). Hoci manželia na rozvod pomýšľali už dávnejšie, toto ich rozhodnutie urýchlilo.

Zuzane sa súkromný život prevrátil naruby, ale v práci jej hviezda znova začala žiariť. Herečka zmenila imidž, dala sa ostrihať a z tváre jej nemizne úsmev. Čo je zdrojom jej vnútornej sily a ako vychádza so Štefanom Skrúcaným po tom, čo sa dohodli na rozvode? Ako momentálne funguje ich vzťah? To všetko Zuzana prekvapivo prezradila pre týždenník Nový Čas Ľudia, ktorý nájdete v predaji už 7. septembra.

ČÍTAJTE V NOVOM VYDANÍ TÝŽDENNÍKA NOVÝ ČAS ĽUDIA

 

Zuzana Tlučková: Trpím, ale
Zobraziť galériu (12)
 (Zdroj: Nový Čas)
Čo všetko Zuzana prezradila o rozpadávajúcom sa manželstve so Štefanom Skrúcaným sa dočítate v aktuálnom vydaní Nového Času Ľudia!
   

NOVÝ ČAS ĽUDIA už dnes v predaji!

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu