Sobota2. marec 2024, meniny má Anežka, zajtra Bohumil, Bohumila

Muž nedokáže sexuálne uspokojiť manželku: Chce jej dovoliť spať s iným! Ale má jednu podmienku

Ilustračné foto Zobraziť galériu (2)
Ilustračné foto (Zdroj: Getty Images)

NEW YORK - Znepokojený manžel sa obrátil na vzťahovú guru so žiadosťou o radu, či by mal súhlasiť s tým, aby jeho žena spala s iným mužom. Ako uviedol, on sám nedokáže uspokojiť jej sexuálne potreby. Manželka navrhla, že by to mohol dokázať mladší klient, ktorého v práci trénuje.

Muž, ktorý z pochopiteľných dôvodov neprezradil svoju identitu, napísal do poradne "Drahá Abby" v denníku New York Post po tom, ako začal mať problémy vo vzťahu. So svojou manželkou je už tridsať rokov a opísal ju ako najúžasnejšiu ženu na svete. Zároveň ale priznal, že nie je v rovnakej forme ako ona. Živí sa totiž ako osobná trénerka. Chlapík v posteli podľa vlastných slov nedokáže podávať také výkony, aké od neho žiada jeho polovička. Skúsil aj lieky na erektilnú dysfunkciu, no očakávaného výsledku sa nedočkal.

Muž nedokáže sexuálne uspokojiť
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: Getty Images)

Vo svojom liste vysvetlil, že manželka sa nedávno spýtala, či by sa o jej sexuálne potreby mohol postarať mladší klient, ktorého trénuje v práci. Táto myšlienka ho zatiaľ neznepokojuje. "Súcitím s jej túžbami, pokiaľ sa nezamiluje," uviedol. Obrátil sa však na vzťahovú expertku Abby, aby sa jej opýtal, čo si o tom myslí. Poukázal pritom na to, že chce pre svoju manželku len to najlepšie.

"Vy traja ste dospelí a schopní robiť svoje vlastné rozhodnutia, ale váham, či tomu mám požehnať, pretože je to riskantné," poznamenala poradkyňa. Muža zároveň varovala, aby sa ubezpečil, že on a jeho žena sú na rovnakej vlne v tom, ako bude nový vzťah vyzerať. "Môže sa zamilovať do svojho klienta, on sa môže zamilovať do nej. Alebo aj nie," dodala Abby s tým, že muž by sa mal najprv poriadne zamyslieť nad následkami, než niečo podobné odobrí svojej manželke.

Viac o téme: SexManželstvoVzťahNevera
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu