Piatok, 3. december 2021. Meniny má Oldrich, zajtra Barbora.

Michal Hudák smúti za otcom (†83): Plne zaočkovaný podľahol COVIDU-19… Pred týždňom prišiel aj o strýka!

Michal Hudák prežíva obrovskú bolesť.
Michal Hudák prežíva obrovskú bolesť.
Zdroj: Jan Zemiar
22.10.2021 05:45

PREŠOV - Večne veselý televízny zabávač Michal Hudák (52) aktuálne veľa dôvodov na úsmev nemá. Život mu totiž uštedril rovno dve bolestivé rany. V pondelok prišiel o najdôležitejšieho muža svojho života. Otec (†83), po ktorom zdedil meno, podľahol Covidu-19. Smútok je o to väčší, že len pred týždňom pochovali aj strýka, otcovho brata.


Jedna rana za druhou! Pandémia Covidu-19 navždy poznačila životy miliónov ľudí po celom svete. S trpkosťou na ňu bude spomínať aj jojkár Michal Hudák. V pondelok totiž prišiel o svojho milovaného otca. Podľa denníka Plus 1 deň v domove pre seniorov, kde žil, pred pár dňami potvrdili ochorenie Covid-19. 


Obrovská rana pre Michala Hudáka: SMRŤ otca!


Operovalo sa teda s informáciou, že tomuto zákernému vírusu podľahol aj pán Michal. A to nám napokon potvrdil aj samotný zabávač. Nie je pravdou, že bol v nemocnici pripojený na umelej pľúcnej ventilácii, no je smutným faktom, že prehral boj s koronavírusom. Napriek tomu, že toto ochorenie nebral na ľahkú váhu a bol plne zaočkovaný. 

Pre rodinu Hudákovcov je to ďalšia veľká rana, keď sa ešte nestihli spamätať ani z tej prvej. Len pred týždňom sa totiž museli navždy rozlúčiť aj so strýkom - bratom pána Michala. Topky.sk vyjadrujú úprimnú sústrasť celej rodine.


Galéria

Michal Hudák prežíva obrovskú

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články