°C

Nedeľa, 24. január 2021. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Koniec! Markizácky pár išiel od seba... Slová plné bolesti, on sa úplne zrútil!

Markizácky pár išiel od seba!
Markizácky pár išiel od seba!
Zdroj: TV MARKÍZA
28.11.2020 06:00

BRATISLAVA - A je to definitívne! Hovorí sa, že láska prenáša aj hory, no sú prípady, keď, bohužiaľ, ani to nestačí. Koniec spoločnej rozprávky musel najnovšie predýchať obľúbený markizácky pár. Sára Adamčíková a Erik Zahorjan.


Ako sme informovali už vo štvrtok večer, farmárskemu vzťahu zazvonil umieračik. Zaľúbenci sa totiž museli proti sebe postaviť v dueli a už od začiatku bolo zrejmé, že vrátiť sa môže iba jeden z nich. Celá situácia pritom vznikla iba kvôli tomu, že Erik porušil pravidlá. Evelyn následne rozhodla, že sa automaticky stane prvým duelantom a súpera mu vyberú ostatní súťažiaci. 

A tí si nenechali ujsť príležitosť, aby svojho konkurenta poriadne zdeptali. Po vzájomnej dohode takmer všetci vyriekli meno jeho Sáry a už o deň nato sa dvojica stretla v aréne. Mladá fitneska síce podraz od svojich kolegov znášala ťažko, no v súboji sa nevzdala. A radosť im neurobil ani Erik. Jeho priateľku totiž zvolili v nádeji, že to Zahorjan vzdá a zbavia sa ho. Ibaže zaľúbenci sa rozhodli, že s nimi vypečú a žiadna rezignácia sa nekonala. 

Sára a Erik sa proti sebe museli postaviť v napínavom dueli
Koniec! Markizácky pár išiel
Zdroj: TV Markíza

Lenže Erik už v troch predchádzajúcich dueloch dokázal, že je mimoriadne silný súper. Hoci Sáre občas nechal náskok, nakoniec ju na plnej čiare porazil. Vyhral v šípkach, prenášaní lotičky i v lovení jabĺk v kadi s vodou. Na svoje konto si tak pripísal už štvrtý duel, ktorý vyhral 3:0. Sára však svoju prehru prijala so vztýčenou hlavou a svojej láske víťazstvo dopriala. Držala sa až do momentu, keď sa začali lúčiť. 

Zrejme najťažšie vnímala slová Lukáša Stanislava, ktoré hovorili za všetko. „Rozbilo sa niečo krásne, úprimné a odvážne. A to ma mrzí. Lebo obidvaja to majú veľmi ťažké od začiatku. A je mi veľmi ľúto, že to tak skončilo. A možno boli iba nepochopení,” povedal, pričom sám zadržiaval plač, no Sáre slzy predsa len vybehli.

Napokon sa so všetkými rozlúčila a nikomu nič nevyčítala. Práve naopak. Všetkým venovala niekoľko vrúcnych slov. A zdalo sa, že až vtedy si začali uvedomovať, čo spôsobili a že ju zbytočne obetovali. 

Erik Sáru porazil 3:0
Koniec! Markizácky pár išiel
Zdroj: TV Markíza

Sára Adamčíková sa musela s Farmou rozlúčiť
Koniec! Markizácky pár išiel
Zdroj: TV Markíza

Napokon Sára s úsmevom Farmu opustila a na prekvapenie mnohých Erik bol ten, ktorý sa opustil. Po návrate na statok si sadol za duelantskú búdku a keď za ním prišli Katka či Xénia, rozplakal sa. A plakal aj počas toho, ako za ním chodili zvyšní farmári a vlastne aj počas zvyšku dňa. „Stalo sa to, že som prišiel do kuchyne a ona tam nie je,”  zrútil sa pred kamerou. Ostatní mali však v niečom predsa len pravdu. Čas všetko zahojí a po Farme sa títo zaľúbenci určite opäť stretnú. 

Erik Sárin odchod nezvládol
Koniec! Markizácky pár išiel
Zdroj: TV Markíza

Erik plakal takmer celý zvyšok dňa
Koniec! Markizácky pár išiel
Zdroj: TV Markíza


Galéria

Markizácky pár išiel od Sára a Erik sa Erik Sáru porazil 3:0 Sára Adamčíková sa musela Erik Sárin odchod nezvládol Erik plakal takmer celý

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články