Pondelok, 20. september 2021. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Hviezdu z Oteckov zadržali na letisku, takmer nestihol lietadlo: Náboj v batožine!

Oliver Oswald takmer nestihol lietadlo, kvôli náboju v batožine!
Oliver Oswald takmer nestihol lietadlo, kvôli náboju v batožine!
Zdroj: Vlado Anjel
12.08.2019 09:00

BRATISLAVA/EGYPT - Tak tomu sa povie nepríjemná situácia, akú by nechcel zažiť nikto z nás. Hviezda markizáckeho seriálu Oteckovia Oliver Oswald (18) si spoločne s mamou a sestrou prežil chvíle plné stresu, keď sa vracali z dovolenky. Na letisku v Egypte im totiž v batožine našli náboj!


Mladá herecká hviezda Oliver Oswald si pred pár rokmi užil s mamou a sestrou krušné chvíle. Hoci bol vtedy ešte dieťa, bál sa, aby ich náhodou nezavreli. Dokonca jeho vinou. „Ja som bol na policajných dňoch a zbieral som tie náboje, čo vystrelili policajti. Tie vystrelené náboje som zbieral a dával som si ich do obalov od telefónu, hracích konzol," prezradil nám začiatok problému herec.

Na tom, že náboje zbieral, by nebolo v zásade nič zlé, keby na jeden z nich nepozabudol a nevybral sa s ním na dovolenku do Afriky. „Šesť sedem rokov to mohlo byť, keď sme šli cez letisko smerom zo Slovenska do Afriky, tak to nič. To bolo všetko v pohode. Ale z Egypta naspäť prišiel ten týpek a hovorí, že tu je náboj," rozrozprával sa Oliver.

Nechcel tomu veriť, no kontrola na letisku napokon mala pravdu. Keď im otvorili kufor a obal od hernej konzoly, odrazu, vtedy ešte malému chlapcovi, zaplo. „Pozerám, do prčíc! A teraz vysvetľovať, že to je slepý náboj, že je to z nejakých slovenských policajných dní a takéto hovadiny," povedal Oswald a zároveň dodal, že ich tam držali asi hodinu.

Oliver Oswald si pár rokov dozadu prežil s mamou a sestrou poriadny stres.
Hviezdu z Oteckov zadržali
Zdroj: Instagram O.O.

„Ledva sme stihli let a báli sme sa, že nás tam zavrú. Však to boli ľudia, ktorí tam chodili so samopalmi, však viete ako to funguje na letiskách tam. Boli sme fakt, že v strese," uzavrel spomienky na nepríjemný zážitok mladý herec.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Oliver Oswald takmer nestihol Oliver Oswald si pár Oliverovi našli pred pár Ako dieťa prežil s Oliver Oswald aktuálne hrá Oliver Oswald a jeho

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
VIDEO: Martin Bublavý,
FOTO: Vlado Anjel, Ján Zemiar, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články