Pondelok, 20. september 2021. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Markizácky miláčik divákov Oliver Oswald ukázal ženu svojho života: TOTO je ona!

Oliver Oswald
Oliver Oswald
Zdroj: Instagram O.O.
16.01.2020 12:58

BRATISLAVA - Oliver Oswald aktuálne patrí k najpopulárnejším hercom mladej generácie. Mladú umelec si popularitu získal vďaka markizáckym Oteckom, boduje aj ako youtuber. V stredu večer sa objavil na premiére filmu Dolittle, kam však tentokrát neprišiel v spoločnosti kamarátov. Na premiéru vzal tú najdôležitejšiu ženu vo svojom živote.


Reč je o jeho mamine, ktorá sa na podobných akciách doteraz často neobjavovala. Oliver aj napriek mladému veku pracuje ako starší herci, okrem účinkovaniu v televízii sa ale musí venovať aj štúdiu. A keď do toho príde nakrúcanie videí na youtube, moderovanie či ponuka na dabovanie, má toho naozaj viac než dosť a musí sa poriadne obracať. Mimochodom, pozvánka na film Dolittle taktiež nebola náhodou. Luky z Oteckov tam prepožičal hlas jednej z postáv. 

Oliver Oswald vzal na premiéru filmu Dolittle svoju maminu.
Markizácky miláčik divákov Oliver
Zdroj: profimedia.sk

Mladý herec priznáva, že voľného času veľa nemá, no ak si ho nájde, čas trávi rád práve so svojou rodinou.
Markizácky miláčik divákov Oliver
Zdroj: profimedia.sk

Ako sme už spomínali, mamina s ním na akcie chodiť nezvykne, preto sme sa ho spýtali, prečo tentokrát urobili výnimku. „Keďže mám málo voľného času, tak sa musím priznať, že veľa času s maminou v kine netrávim. Keď mi to však možnosti dovolia, veľmi rád vezmem maminu alebo ocina na večeru, len tak na prechádzku alebo práve do kina,” vysvetlil nám a dodal, že čas strávený s rodinou je pre neho na nezaplatenie. 

A ako pani Oswaldová reagovala na to, keď konečne nastal ten výnimočný moment a počula Oliverov hlas priamo v kinosále? „Na premiére som videl, aká bola na mňa pyšná, keď počula hlas svojho syna na veľkom plátne v kine. A keď sú moji rodičia hrdí a šťastní, som aj ja,” dodal spokojne mladý talent, z ktorého musia mať jeho príbuzní naozaj veľkú radosť. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

 


Galéria

Oliver Oswald Oliver Oswald vzal na Mladý herec priznáva, že Oliver Oswald

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články