°C

Streda, 28. október 2020. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Čerstvo zamilovaná Habancová vyvetrala priateľa, speváčka neodhadla outfit... Vyzerá ako cukrová vata!

Habancová s priateľom a Aless ako cukrová vata.
Habancová s priateľom a Aless ako cukrová vata.
Zdroj: Vlado Anjel
31.07.2019 13:30

BRATISLAVA - Kinosála na brehu Dunaja opäť raz prilákala mnohé známe tváre na slávnostnú premiéru. Tentokrát si film prišli vychutnať milovníci rýchlych áut a akčných scén. Nechýbala niekdajšia moderátorka Lucia Forman Habancová (37) po boku nového priateľa a speváčka Aless Capparelii (21), ktorá zvolila nie práve najšťastnejší outfit.


Dlhoočakávaný akčný film Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw prilákal na slávnostnú premiéru mnoho známych tvárí zo slovenského šoubiznisu. Novinku zo sveta rýchlych áut a nebezpečných naháňačiek si prišli vychutnať Lucia Forman Habancová, Aless Capparelli, Oliver Oswald, Karin Haydu či Matej Zrebný s priateľkou Erikou Bugárovou.

Hovorkyňa bratislavského samosprávneho kraja Lucia Forman Habancová prišla do kina ruka v ruke so svojím priateľom Ľuborom a úsmev jej z tváre neschádzal. Pred mesiacom blondínka priznala svojho nového partnera. „Asi mesiac je to. Ale máme pocit, že už asi sto rokov,” povedala vtedy pre topky.sk a dodala, že ide o kolegu z oblasti PR. Ich vzťah tak zrejme prekvitá, pretože obaja sršali šťastím.

Lucia Forman Habancová prišla ruka v ruke s priateľom Ľuborom. Šťastie z nich priam sršalo.
Čerstvo zamilovaná Habancová vyvetrala
Zdroj: Vlado Anjel

Medzi divákmi tentokrát nechýbala ani speváčka a raperka Aless Capparelli, ktorá zvolila vskutku pozornosť pútajúci outfit. Hoci ružový volánikový top môže sám o sebe vyzerať fajn, nežnej blondínke na kráse nepridal. Ba práve naopak, pôsobila skôr ako cukrová vata.

Ružový top nebol pre Aless najšťastnejšie voľba. Zbytočne jej pridal kilá a pôsobila ako rozkošná cukrová vata.
Čerstvo zamilovaná Habancová vyvetrala
Zdroj: Aless Capparelli

Diváci a milovníci série Rýchlo a zbesilo sa môžu na film tešiť už v auguste. Premiéra akčnej snímky je už 1. augusta 2019.

Patríte medzi fanúšikov série Rýchlo a zbesilo?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 240Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články