°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Obrovská hanba na Instagrame: Internete valcuje foto Ivany Gottovej ÚPLNE BEZ... zmazala ju neskoro!

Ivana Gottová a Karel Gott
Ivana Gottová a Karel Gott
Zdroj: TASR
02.06.2019 13:00

PRAHA - Fuuuu, tak tomuto sa povie totálny trapas! Hovorí sa, že čo raz človek zavesí na internet, na internete zostane navždy. To je aj prípad manželky Karla Gotta (79). Tá najnovšie na Instagrame omylom zverejnila nelichotivý záber, ktorého sa v priebehu niekoľkých minút rýchlo snažila zbaviť... Neskoro!


Ivana sa stará o instagramový profil svojho manžela, lenže aj majster tesár sa občas utne a instastories blondínke zrejme zatiaľ veľa nehovoria. Keď sa v piatok so svojím manželom vybrala prevziať cenu na detský filmový festival do Zlína, celý zájazd starostlivo dokumentovala. Fotografie sa následne objavovali na maestrovej stránke.

Neskôr však prišiel poriadny šok. Na spomínaných „stories“ sa objavil záber Gottovej s prapodivným výrazom a bez štipky mejkapu. Na fotke to pôsobí, akoby práve vstala z postele, má opuchnutú tvár a, čo si budeme hovoriť, ani zďaleka nepripomína distingvovanú a elegantnú dámu, ktorá pravidelne Karla sprevádza na spoločenských udalostiach.

Ivana Gottová je po boku Karla Gotta vždy dokonale upravená.
Sobáš mali v roku
Zdroj: Profimedia

Najnovšie však omylom zverejnila takýto nelichotivý záber.
Obrovská hanba na Instagrame:
Zdroj: Instagram

To si zrejme uvedomila rýchlo aj ona sama a podľa českého portálu Blesk.cz snímka po minúte z Instagramu zmizla. Aj to bolo však neskoro, keďže fotografia je už zavesená na internete, odkiaľ sa jej ju už tak ľahko odstrániť nepodarí. Nuž, nie každý deň je nedeľa a Ivana minimálne zdvihla sebavedomie ďalším dámam, keďže aspoň na chvíľu ukázala, že aj ona je v súkromí len normálna žena.

Spoznali by ste na fotografii Ivanu Gottovú?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 4475Galéria

Ivana Gottová a Karel Ivana Gottová je po Najnovšie však omylom zverejnila Ivana Gottová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články