°C

Utorok, 25. február 2020. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Obrovské prekvapenie! Mareš dostal v Hlase stopku... moderátorkou bude TÁTO speváčka!

Poznáme meno novej moderátorky The Voice
Poznáme meno novej moderátorky The Voice
Zdroj: TV MARKÍZA
02.01.2019 10:30

BRATISLAVA - Už onedlho na obrazovky zavíta tretia séria The Voice Česko Slovensko. Známi sú už všetci štyria koučovia - do mentorských kresiel tento rok zasadnú Jana Kirschner, Vojta Dyk, Pepa Vojtek a raper Kali. Otázne teda zostalo, kto bude vysielaním sprevádzať divákov a stane sa moderátorom. Najnovšie prišlo poriadne prekvapenie - Leoš Mareš to nebude!


Množstvo divákov zrejme akosi automaticky rátalo, že Hlasom ich bude opäť sprevádzať Mareš, ktorý moderoval aj predchádzajúce dve série. Z toho však nič nebude. Tvorcovia sa rozhodli staviť na menej opozeranú tvár, ktorá na Slovensku síce veľmi populárna nie je, no u českých bratov patrí medzi pomerne veľké hviezdy. Štafetu po Marešovi preberie Tereza Kerndlová.

Moderátorom predchádzajúcich sérií Hlasu Česko-Slovenska bol Leoš Mareš.
Obrovské prekvapenie! Mareš dostal

Ostrieľaného profíka tento rok nahradí speváčka Tereza Kerndlová.
Tereza Kerndlová
Zdroj: Instagram

 Tá bola kedysi súčasťou dievčenskej skupiny Black Milk, no už niekoľko rokov je na sólovej dráhe a na svojom konte má dokonca aj niekoľko pomerne úspešných hitov. Sexi brunetka bude rozhodne ozdobou markizáckych obrazoviek, otázne však je, ako dopadne jej moderovanie. V šou, samozrejme, nebude chýbať ani moderátor za slovenskú stranu. A kto sa ním stane, sa dozviete už onedlho!


Galéria

Poznáme meno novej moderátorky Moderátorom predchádzajúcich sérií Hlasu Ostrieľaného profíka tento rok Tereza Kerndlová

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články