Moderátorka markizáckeho Hlasu je poriadna ŠUPA: Jej sexi telo dostane aj vás! | Topky.sk

Nedeľa, 21. júl 2019. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Moderátorka markizáckeho Hlasu je poriadna ŠUPA: Jej sexi telo dostane aj vás!

Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová
Zdroj: Instagram T.K.
11.01.2019 00:10

PRAHA - Kouči aj moderátorky očakávanej speváckej súťaže Hlas Česko Slovenska sú už známi. K mikrofónu sa postavia za slovenskú stranu speváčka Mária Čírová (30) a za Čechov sympatická brunetka Tereza Kerndlová (32). A že sa bude na čo pozerať, o tom niet pochýb. Práve česká kráska je totiž poriadna kosť, ktorá dráždi svojimi zábermi na sociálnej sieti!


Už čoskoro odštartuje na obrazovkách televízií Markíza a Nova ďalšia séria speváckej súťaže Hlas Česko Slovenska. Do kresiel koučov zasadnú zvučné mená ako Jana Kirschner, Kali, Pepa Vojek a Vojta Dyk. Núdza nie je o známe tváre ani v úlohách moderátoriek. Tých sa za obe strany chopia talentované speváčky.

Českou moderátorkou bude Tereza Kerndlová.
Tereza Kerndlová
Zdroj: Instagram

Kým Slovensko bude reprezentovať nežná blondínka Mária Čírová, za Čechov nastúpi sexi brunetka Tereza Kerndlová. Práve ona svojimi zábermi na sociálnej sieti Instagram dráždi verejnosť. Rozhodne sa nemá za čo hanbiť a bol by doslova hriech sa takýmto telom nepochváliť.

Okrem toho, že má Tereza krásny hlas, ten hore jej nadelil aj na kráse a postave. Niet divu, že sa mnohokrát postaví aj pred objektív ako modelka a mnohými zábermi teší najmä chlapské osadenstvo svojej fanúšikovskej základne. Kerndlová je jednoducho šupa! Presvedčte sa sami.

Svojimi zábermi Tereza dráždi fanúšikov.
Moderátorka markizáckeho Hlasu je
Zdroj: Instagram T.K.

Ste spokojná/ý s výberom českej moderátorky?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 767Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram T.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články