Tragická dopravná nehoda pri Nitre - správy z vyšetrovania | Topky.sk - Bleskovky

°C

Štvrtok, 20. február 2020. Meniny má Lívia, zajtra Eleonóra.

Tragická dopravná nehoda pri Nitre

Tínedžer je po nehode autobusu naďalej v kritickom stave, z Nitry prepustia dvoch ľudí

V autobuse smrti sa viezli predovšetkým stredoškoláci

V autobuse smrti sa viezli predovšetkým stredoškoláci

18.11.2019 16:00

NITRA – Vo Fakultnej nemocnici v Nitre ležia stále traja pacienti, ktorí boli v stredu 13. novembra zranení pri tragickej dopravnej nehode pri obci Malanta. Podľa slov hovorkyne nemocnice Tatiany Timkovej by však dvaja z nich mali ísť domov v utorok 19. novembra. viac »

Po tragickej nehode autobusu smúti celé Slovensko, srdcervúce slová v mene obetí: Mama, prosím, neplač...

V obci Kolíňany vládne
Foto

18.11.2019 11:00

KOLÍŇANY - Až deväť z dvanástich obetí havárie autobusu pri Nitre pochádzalo z obce Kolíňany. Smútok, ktorý tu vládne, je neopísateľný. Od soboty sa rodiny, kamaráti a známi lúčia s milovanými, ktorých už nikdy neuvidia. Dojemný odkaz v mene zosnulých, ktorý obec zverejnila aj na svojej stránke, trhá srdce. viac »


Rozlúčili sa s nimi navždy! Pochovali prvé obete tragickej havárie pri Nitre, bol to najťažší deň

Rozlúčili sa s nimi

17.11.2019 14:22

KOLÍŇANY - Obec pri Nitre včera prežívala obrovský smútok. Ľudia v Kolíňanoch sa rozlúčili s obeťami tragickej nehody, ktorá vzala život dvanástim ľuďom, medzi ktorými boli aj študenti strednej odbornej školy i gymnázia. Príbuzní sa s obrovskou ranou a stratou mladých ľudí vyrovnávali veľmi ťažko. Bol to zatiaľ najťažší deň pre Kolíňany. viac »


Poslanec Hrnko súcití s najbližšími tragickej nehody: Dojemné slová do neba a bolestné spomienky

Poslanec za SNS Anton
Foto

15.11.2019 19:19

BRATISLAVA - Slovensko práve upadlo do hlbokého smútku po stredajšej tragickej nehode, pri ktorej vyhaslo 12 ľudských životov. O strate tých najbližších vie svoje aj poslanec za SNS Anton Hrnko, ktorý ešte začiatkom marca tohto roku prišiel o najbližšiu rodinu v dôsledku leteckého nešťastia v Etopii. viac »


Slovensko sa zahalilo do štátneho smútku: Spomienka na obete z autobusu smrti, plače celá krajina

Slovensko sa zahalilo do
FotoVideo

15.11.2019 19:16

BRATISLAVA – Tragédia, ku ktorej došlo v stredu 13. novembra, šokovala celé Slovensko. Pri zrážke medzimestského autobusu plného cestujúcich a nákladného auta vyhaslo až 12 životov. Medzi obeťami boli aj deti. V piatok sa na Slovensku začal štátny smútok, počas ktorého si pripomenieme tých, ktorí sa už domov nikdy nevrátia. viac »


Spovede ľudí, ktorých spojilo šťastie v nešťastí: Príbehy z tragédie pri Nitre so šťastným koncom

Spovede ľudí, ktorých spojilo
Foto

15.11.2019 15:00

BRATISLAVA - Celé Slovensko dnes smúti. Po tragickej nehode, pri ktorej zahynulo dvanásť ľudí a dvadsať sa zranilo, otriasla všetkými. Andreas nehodu prežil a najradšej by na nehodu zabudol. Barbora si myslela, že prišla o celú svoju rodinu. Obaja opísali hrôzu, akú prežili. viac »


Pre pozostalých po stredajších tragédiách sa zatiaľ vyzbieralo viac než 38-tisíc eur

Pre pozostalých po stredajších

15.11.2019 12:35

BRATISLAVA – Do zbierky, ktorú v stredu spustili na portáli ludialudom.sk, sa zapojilo viac ako 2 300 ľudí. Pre pozostalých obetí nehody autobusu pri Nitre a nešťastia v Revúcej spolu doposiaľ vyzbierali vyše 38-tisíc eur. Vyplýva to z informácií zverejnených na portáli. viac »


Tragická nehoda autobusu pri Nitre: Nové správy o zranených, náročný boj o život aj návraty domov

Stav pacientov po nehode

15.11.2019 11:44

BRATISLAVA - Stav pacientov, ktorých v stredu 13. novembra priviezli po tragickej nehode autobusu do nemocnice v Nových Zámkoch, zostáva nezmenený. Situácia sa nezmenila ani v nitrianskej nemocnici. Zo zariadenia v Leviciach prepustili dve pacientky. Tretia, ktorá utrpela vážne zranenia, ostáva naďalej v starostlivosti lekárov. viac »


VIDEO Na Slovensku sa začal štátny smútok, pripomína obete nehody pri Nitre

VIDEO Na Slovensku sa
FotoVideo

15.11.2019 08:30

BRATISLAVA - Na Slovensku sa začal štátny smútok, ktorý pripomína 12 obetí tragickej dopravnej nehody pri Nitre. Od 08.00 do 20.00 h budú štátne vlajky spustené na pol žrde. viac »


Prezidentka si v piatok uctí obete nehody: Zúčastní sa na pietnej spomienke

Prezidentka SR Zuzana Čaputová

14.11.2019 23:00

BRATISLAVA – Program prezidentky SR Zuzany Čaputovej sa v piatok (15. 11.) z dôvodu štátneho smútku upraví. Ráno o 8.00 h si v Nitre na strednej odbornej škole techniky a služieb pripomenie pamiatku obetí tragickej dopravnej nehody. Vo štvrtok to potvrdil jej hovorca Martin Strižinec. viac »


Prezidentke pre tragickú nehodu kondoloval aj poľský prezident Duda

Andrzej Duda

14.11.2019 22:00

VARŠAVA - V súvislosti so stredajšou (13. 11.) tragickou nehodou pri Nitre kondoloval prezidentke Zuzane Čaputovej aj poľský prezident Andrzej Duda. Informoval o tom hovorca prezidentky Martin Strižinec. viac »


V prímestských autobusoch nie sú bezpečnostné pásy povinné, jazdia na linkách do sto kilometrov

V prímestských autobusoch nie

14.11.2019 18:15

BRATISLAVA - V mestských ani medzimestských autobusoch nemusia byť bezpečnostné pásy, predpisy pre schvaľovanie vozidiel ich totiž nevyžadujú. Povinné bezpečnostné pásy sú iba v autobusoch na diaľkových a medzinárodných linkách. Potvrdili to Ministerstvo dopravy a výstavby SR (MDV) a Zväz autobusovej dopravy (ZAD) v súvislosti so stredajšou tragickou ... viac »


Ministerstvo vnútra vyzvalo na úpravu vlajkovej výzdoby, dôvodom je štátny smútok

Ministerstvo vnútra vyzvalo na

14.11.2019 16:00

BRATISLAVA – Ministerstvo vnútra (MV) SR vyzvalo všetky štátne orgány a inštitúcie, ako aj orgány územnej samosprávy na úpravu vlajkovej výzdoby na znak štátneho smútku. Dôvodom je tragická nehoda autobusu s nákladným autom, ku ktorej došlo v stredu (13. 11.) na zlatomoravskej ceste I/65 neďaleko Malanty pri Nitre. Informoval o tom tlačový odbor MV SR. viac »


Zlatomoravecká cesta, na ktorej vyhaslo 12 ľudských životov, je už prejazdná

Zlatomoravecká cesta, na ktorej

14.11.2019 15:30

NITRA - Zlatomoravecká cesta, na ktorej v stredu vyhaslo 12 ľudských životov, je už prejazdná. Informovala o tom polícia na sociálnej sieti. Policajti s hasičmi odstraňovali následky nehody do neskorých nočných hodín. Policajti boli na mieste aj dnes dopoludnia. Okolnosti tragédie vyšetrujú. Začaté je trestné stíhanie pre všeobecné ohrozenie. viac »


Ministri vyjadrili úprimnú sústrasť: Nehodu považujú za jednu z najtragickejších

Ministri vyjadrili úprimnú sústrasť:

14.11.2019 15:15

BRATISLAVA – Ministri pred štvrtkovým mimoriadnym rokovaním vlády SR vyjadrili úprimnú sústrasť pozostalým obetí po stredajšej (13. 11.) tragickej dopravnej nehode autobusu s nákladným autom pri Nitre. Niektorí členovia vládneho kabinetu považujú nehodu za jednu z najväčších tragédií, ktoré sa stali na slovenských cestách. viac »


Saková: Príčiny tragickej nehody pri Nitre je predčasné komentovať, čaká sa na expertízu

Denisa Saková

14.11.2019 13:10

BRATISLAVA - Príčiny dopravnej nehody autobusu, pri ktorej pri Nitre zahynulo 12 osôb, je zatiaľ predčasné komentovať. Povedala to ministerka vnútra Denisa Saková (Smer-SD) po štvrtkovom rokovaní vlády s tým, že treba počkať na výsledky expertízneho skúmania. viac »


Zverejnili mená obetí z autobusu smrti: Zahynuli tri dievčatá, dvaja chlapci aj manželský pár

Tragická nehoda autobusu pri
Foto

14.11.2019 13:02

NITRA – V medzimestskom autobuse, ktorý sa po zrážke s kamiónom prevrátil do priekopy, zomrelo dvanásť ľudí. Takmer polovica obetí boli študenti z dvoch nitrianskych škôl. Pochádzali najmä z neďalekej obce Kolíňany. Informovala o tom televízia Markíza, ktorá zverejnila aj vek nebohých. Topkám sa podarilo zistiť ďalšie podrobnosti. viac »


Ľudia z havarovaného autobusu sú stále v nemocnici: Najmladší pacient je v ohrození života!

Stav pacientov po nehode

14.11.2019 13:00

NOVÉ ZÁMKY - Najvážnejšie zranený pacient po stredajšej nehode autobusu pri Nitre zostáva vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou Nové Zámky v umelom spánku v ohrození života. Zdravotný stav zranených, ktorých previezli do nemocníc v Leviciach a Nitre, sa nezmenil. viac »


Premiér Pellegrini otvorene: Slovensko by malo zdieľať smútok s rodinami obetí

Peter Pellegrini
Foto

14.11.2019 12:40

BRATISLAVA - Slovensko by malo zdieľať smútok s rodinami obetí a uctiť si pamiatky tých, ktorí sa domov nevrátili. Povedal na brífingu po mimoriadnom rokovaní vlády premiér Peter Pellegrini v súvislosti s vyhlásením štátneho smútku. Vláda dnes rozhodla, že Slovensko si uctí obete stredajšej tragickej havárie autobusu v piatok od 8:00 do 20:00. viac »


Šiestich zranených už prepustili z nemocníc, potvrdila Kalavská: Jeden je v kritickom stave

Fakultná nemocnica v Nitre

14.11.2019 12:23

NITRA – Z Fakultnej nemocnice v Nitre ešte večer 12. novembra prepustili jedného účastníka tragickej nehody autobusu a nákladného auta. Dnes pôjde domov aj šesťročný chlapec, ktorého stav si nateraz nevyžaduje hospitalizáciu. Informovala o tom hovorkyňa nemocnice Tatiana Timková. viac »


Lubyová navštívila žiakov, ktorí boli po nehode autobusu hospitalizovaní

Martina Lubyová

14.11.2019 12:10

BRATISLAVA - Ministerka školstva, vedy, výskumu a športu Martina Lubyová (nominantka SNS) bola v krízovom centre v Jelenci a následne vo večerných hodinách osobne navštívila všetkých žiakov, ktorí boli po nehode hospitalizovaní. Informoval o tom odbor komunikácie a protokolu rezortu školstva. viac »


Najčítanejšie články