Poslanec Hrnko súcití s najbližšími tragickej nehody: Dojemné slová do neba a bolestné spomienky | Topky.sk

°C

Pondelok, 27. január 2020. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

Poslanec Hrnko súcití s najbližšími tragickej nehody: Dojemné slová do neba a bolestné spomienky

Poslanec za SNS Anton Hrnko vie, čo je to prísť o tých najbližších
Poslanec za SNS Anton Hrnko vie, čo je to prísť o tých najbližších
Zdroj: TASR - Milan Ivanič, Topky/Vlado Anjel
15.11.2019 19:19

BRATISLAVA - Slovensko práve upadlo do hlbokého smútku po stredajšej tragickej nehode, pri ktorej vyhaslo 12 ľudských životov. O strate tých najbližších vie svoje aj poslanec za SNS Anton Hrnko, ktorý ešte začiatkom marca tohto roku prišiel o najbližšiu rodinu v dôsledku leteckého nešťastia v Etopii.


Hrnko ešte v marci prišiel o celú svoju rodinu, ktorá zahynula na linke jednej z etiópskych aerolínií. Lietadlo smerovalo do kenskej metrololy Nairobi. Na palube neprežil nikto z cestujúcich. "S hlbokým smútkom oznamujem, že moja drahá manželka Blanka, syn Martin a dcéra Michala zahynuly počas leteckej katastrofy v Addis Abebe dnes v ranných hodinách. Kto ste ich poznali, venujte im tichú spomienku," zdieľal vtedy na sociálnej sieti svoj zármutok Hrnko.

Slovenskom otriasla dopravná nehoda, po ktorej zomrelo 12 ľudí, práve dnes, po tejto udalosti, plynie štátny smútok
Poslanec Hrnko súcití s
Zdroj: Facebook/Denisa Saková - Ministerka vnútra SR

Nepríjemnú a smutnú udalosť mu pradepodobne pripomína aj tohtotýždňová "čierna streda". Člen národniarov v týchto dňoch poslal na sociálnu sieť dojímavý odkaz, v ktorom hovorí o stredajšom nešťastí. "Len ten, kto príde o svojich najbližších, vie úplne pochopiť bôľ najbližších pozostalých, ktorí prišli pri Nitre o svoje všetko, o svoju budúcnosť," píše Hrnko. 

Poslanec Hrnko súcití s
Zdroj: Facebook/Anton Hrnko

"Nech Pán Boh pomôže im prekonať tento bôľ. Hoci sám viem, že je to veľmi ťažké. Vyjadrujem pozostalým úprimnú sústrasť, budem sa za nich modliť. Nech im je zem ľahká," pokračuje poslanec za SNS.

Smutná udalosť, ktorá pripomína tragédiu z marca

Hrnko v statuse tvrdí, že len ten, kto príde o najbližších vie pochopiť bolesť, ktorú teraz prežívajú rodiny obetí z tragickej nehody pri Nitre. Sám si totiž podobnou tragédiou prešiel a vyrovnáva sa s ňou ťažko.

Hrnko prišiel o rodinu po marcovej leteckej nehode
Anton Hrnko sa rozlúčil
Zdroj: Facebook, CK BUBO, Topky

Anton Hrnko prišiel po marcovej leteckej tragédii o celú rodinu - manželku Blanku, syna Martina a dcéru Michalu. Rozlúčiť sa s nimi mohol až o niekoľko mesiacov neskôr.


Galéria

Poslanec za SNS Anton Slovenskom otriasla dopravná nehoda, Hrnko prišiel o rodinu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články