Superstar 2018 – Zaujímavosti zo speváckej šou | Topky.sk
Nedeľa, 11. apríl 2021. Meniny má Július, zajtra Estera.

Superstar 2018

Moderátorka SuperStar je tehotná: Prvé FOTO s veľkým bruškom!

Zorka Hejdová moderovala v roku 2013 SuperStar spolu s Romanom Juraškom.

Zorka Hejdová moderovala v roku 2013 SuperStar spolu s Romanom Juraškom.

Foto
20.10.2020 18:00

PRAHA - Uplynulo už 7 rokov, čo sa slovenským divákom predstavila česká moderátorka Zorka Hejdová (30). Vtedy ešte s priezviskom Kepková moderovala SuperStar spolu s Romanom Juraškom (41). A aktuálne má sympatická blondínka veľkú novinku - s manželom čakajú prvé dieťa! viac »

Šialená stávka moderátora SuperStar: Ak poruší TOTO, príde o svoje hriešne drahé Ferrari!

Šialená stávka moderátora SuperStar:
Video

31.03.2018 22:00

PRAHA - Fúha, ide o veľa! Moderátor speváckej šou SuperStar Leoš Mareš (41) sa v týchto dňoch dal na doslova šialenú stávku. Uzatvoril ju s kolegom z rádia Europa 2 Patrikom Hezuckým (48). A ak ju poruší, príde o svoje hriešne drahé Ferrari. Neuveríte, čo musí urobiť! viac »


Haberovi v SuperStar praskli nervy: Kam som sa to dostal, do pi*e?!

Haberovi v SuperStar praskli
FotoVideo

26.03.2018 10:30

BRATISLAVA - Poriadne sa rozohnil! Paľo Habera (55) bol v speváckej šou SuperStar vždy najobávanejším členom poroty. A aktuálne toto svoje postavenie opäť potvrdil - veď zatiaľ čo všetci ostatní porotcovia boli zo speváčky Báry Blaškovej (16) unesení, jemu sa jej spev absolútne nepáčil. Súťažiaca však napriek jeho názoru postúpila ďalej. A to kata ... viac »


Šokujúce priznanie porotcu SuperStar: Zaspomínal na svoju účasť v šou... Tak tomu neuveríte!

Šokujúce priznanie porotcu SuperStar:
Video

19.03.2018 09:00

BRATISLAVA - Ben Cristovao (30) sa do povedomia slovenskej a českej verejnosti dostal pred dlhými jedenástimi rokmi, keď vyskúšal svoje šťastie v speváckej šou SuperStar. Dnes je exotický fešák v projekte opäť - tentokrát však v úlohe porotcu. Zaujímalo nás preto, ako si na svoje účinkovanie v súťaži spomína... Tomu fakt neuveríte! viac »


Mrazivé slová tváre z Markízy: Speváčka priznala ANOREXIU!

Mrazivé slová tváre z

17.03.2018 13:00

BRATISLAVA - Tak tomu sa povie obrovská odvaha! Už zajtra večer sa na markíze diváci SuperStar stanú svedkami silného príbehu mladej speváčky, ktorá to v živote vôbec nemala jednoduché. Nedokázala sa zmieriť sama so sebou, mať sa rada a psychické problémy na ňu doľahli natoľko, že sa z nej stala anorektička... viac »


VIDEO Hviezda SuperStar s piesňou o pošte: Nie je to žiaden nováčik... Bodoval aj v inej šou!

VIDEO Hviezda SuperStar s
Video

15.03.2018 05:45

KOMÁRNO - Bude z neho hviezda? Ladislav Angyal (17) si získal srdcia neskutočného množstva divákov, ktorí uplynulú nedeľu sedeli pred televíznymi obrazovkami a dívali sa na nádejné talenty v hudobnej šou Superstar. Jeho bezprostredné vystupovanie, pokora a v neposlednom rade i nadanie a chytľavá pieseň z vlastnej tvorby dostali dokonca i obávaného ... viac »


Takto zostarol známy slovenský superstarista: Neuveríte, dnes oslavuje 40!

SuperStar - logo
Foto

14.03.2018 11:00

BRATISLAVA – Čas nikto nezastaví! Zviditeľnil sa pred 14 rokmi v mega úspešnej speváckej šou SuperStar. Zo slovenského šoubiznisu sa však nevytratil, práve naopak, ako jeden z mála žne úspech jeden za druhým a milujú ho najmä deti. Reč je o spevákovi Mirovi Jarošovi, ktorý dnes oslavuje neuveriteľných 40 rokov. Pozrite, takto sa za tie roky menil. viac »


Porotkyňa SuperStar sa totálne zmenila: Po x experimentoch vyzerá TAKTO

Porotkyňa SuperStar sa totálne
Foto

14.03.2018 00:00

BRATISLAVA - Katarína Knechtová (37) má za sebou už 20 rokov kariéry a dnes už aj ona hodnotí nádejných spevákov v SuperStar. Mladí adepti možno ani netušia, ako dlho je brunetka na scéne a ako veľmi sa zmenila od čias, kedy začínala. Speváčka je žena mnohých tvárí... Teda, skôr vlasov. Pozrite sa, ako sa menila. viac »


Nechutná Knechtová v markizáckej SuperStar: Fuj, toto si si mohla odpustiť!

Nechutná Knechtová v markizáckej

06.03.2018 09:00

BRATISLAVA - Popustila uzdu svojim emóciám! Hoci je Katka Knechtová (36) v Superstar nováčikom, pri hodnotení výkonov nájdených spevákov si dokáže pustiť ústa na špacír a na rovinu povedať to, čo si o ich hudobnom prejave myslí. V poslednej časti ju falošná kakofónia vyhecovala natoľko, že nad jej komentárom sa pozastavil i obávaný kat Paľo Habera (55). viac »


Habera hotový z exotickej krásky: Najkrajšia baba, aká kedy v SuperStar bola!

Habera hotový z exotickej
Foto

27.02.2018 13:30

BRATISLAVA - Bol z nej vo vytržení! Spevák Pavol Habera (55) má síce po svojom boku krásnu top modelku Danielu Peštovú (47), no v aktuálnom ročníku SuperStar mu učarovala celkom iná žena. Obávaný porotcovský kat sa pred kamerami dokonca vyjadril, že ide o najkrajšiu babu, aká kedy v súťaži spievala! viac »


Stále bezdetná Knechtová to povedala na rovinu: Otvorená spoveď o bábätku!

Stále bezdetná Knechtová to
Foto

26.02.2018 13:00

BRATISLAVA - V jej veku to už nemusí prísť! Slovenskej speváčke Kataríne Knechtovej (36) už síce pomaly, ale isto dýcha na krk štyridsiatka, no stále nemá splnené to najdôležitejšie posolstvo v živote ženy – byť matkou. O tejto neľahkej životnej otázke prehovorila v nedávnom rozhovore s markizákom Jánom Tribulom (40)... Toto jej jej otvorená spoveď o bábätku! viac »


Medzi moderátormi SuperStar to bude iskriť: Pozrite, takto kedysi Mareš balil sexi Slovenku Alagič!

Medzi moderátormi SuperStar to
Foto

23.02.2018 05:45

BRATISLAVA – Tomuto sa bude manželka prizerať! Len pred niekoľkými týždňami sa verejnosť dozvedela, že moderátorkou novej série Česko-Slovensko hľadá Superstar bude krásna Slovenka Jasmina Alagič (28). V týchto dňoch Markíza prezradila, že jej moderátorským partnerom je česká hviezda Leoš Mareš (41), ktorý s našou kráskou pred takmer 3 rokmi randil. viac »


Nový moderátor Superstar je známy: Návrat starej legendy!

Nový moderátor Superstar je
Foto

22.02.2018 10:30

BRATISLAVA - A je to vonku! Len pred niekoľkými týždňami sa na verejnosť dostala informácia, že flek moderátorky novej série Česko-Slovensko hľadá Superstar dostala mladá kráska Jasmina Alagič. Iba tri dni pred štartom veľkolepej šou Markíza prezradila, kto bude počas celej súťaže stáť po jej boku a ujme sa postu jej pracovného partnera... viac »


Nová moderátorka SuperStar Jasmina Alagič: Bláznivá Balkánka s dušou chlapca!

Nová moderátorka SuperStar Jasmina
Video

12.02.2018 11:00

BRATISLAVA - Máme sa na čo tešiť! Len nedávno televízia Markíza ohlásila, že novou moderátorkou dlhoočakávanej šou SuperStar bude Jasmina Alagič, ktorá je verejnosti známa predovšetkým z pôsobenia vo Fashion TV. My sme sa s kráskou stretli ešte predtým, ako sa prevalilo, že získala lukratívny džob. Usmievavá moderátorka a príležitostná modelka nám ... viac »


Adelina náhradníčka je známa: Táto modelka dostala jej džob!

Adelina náhradníčka je známa:

07.02.2018 08:35

BRATISLAVA - Parádny skok v kariére! Markíza už čoskoro prinesie ďalšiu sériu šou SuperStar. A ako sme už informovali, Adela Vinczeová (37) sa k moderovaniu speváckej súťaže vrátiť nemieni. Namiesto nej stavili v Záhorskej Bystrici na tvár známu z prehliadkových mól a Fashion TV. viac »


Adela dala Markíze košom: Toto už nikdy viac!

Adela dala Markíze košom:

24.01.2018 18:00

BRATISLAVA - Moderátorka Adela Vinczeová (37) je dlhé roky spätá s televíziou Markíza a rovnako tak bola kedysi neodmysliteľnou súčasťou šou SuperStar. Už čoskoro odštartuje ďalšia séria súťaže a hoci porota je známa, moderátorské mená sú stále záhadou. Ako sme sa však dozvedeli, známa blondínka sa do tohto projektu už nikdy vrátiť nemieni. viac »


Nelichotivý pohľad na porotkyňu markizáckej šou (62): Preboha, veď jej vidno celé prsia!

Nelichotivý pohľad na porotkyňu
Foto

23.06.2016 13:30

PRAHA - Odvaha jej nechýba! Gábina Osvaldová (62) sa do povedomia slovenskej verejnosti dostala v roku 2011, keď v úlohe porotkyne účinkovala v speváckej šou SuperStar. Nedávno sa vychytená česká textárka objavila na krste novej audioknihy. A všetky pohľady doslova strhávala na seba. Dôvod? Mala na sebe síce nenápadné čierne tričko, no pod nim žiadnu... viac »


Najhoršia moderátorka na Markíze: Ale telo má skvelé, pozrite!

Najhoršia moderátorka na Markíze:
Foto

29.12.2015 00:00

PRAHA - Mala by iba pózovať! V markizáckej SuperStar sa tento rok predviedla aj česká misska Jitka Nováčková (23). Podľa diváckych reakcií nešlo o dobrý výber a všetci volali po výmene moderátorky. No krása sa blondínke uprieť nedá. A potvrdila to aj pred pár dňami, keď sa na sociálnej sieti vystavila iba v plavkách. To telo je naozaj božské... viac »


Víťazka SuperStar bola jasná dopredu: Dôkazy, prečo musela vyhrať práve ona!

Víťazka SuperStar bola jasná
768

08.12.2015 06:00

BRATISLAVA - Nedeľa na Markíze so sebou priniesla aj meno novej česko-slovenskej SuperStar. Stala sa ňou Emma Drobná (21). Mnohí na vyhlásenie výsledkov čakali s napätím, ale skalní fanúšikovia šou vedeli o víťazke dopredu. Pozrite, aké dôkazy svedčili o tom, že to vyhrá práve Slovenka. viac »


Hriešne šaty markizáckej porotkyne: Klára veď... Si skoro NAHÁ!

Hriešne šaty markizáckej porotkyne:
Foto

07.12.2015 16:50

BRATISLAVA/PRAHA - Odvážna! V nedeľu večer Česko a Slovensko spoznalo svoju novú SuperStar. Najviac divákov zaujala Emma Drobná (21), ktorá celú súťaž vyhrala. Zaujať sa však počas večera podarilo aj extravagantnej porotkyni Kláre Vytiskovej (30). Češka známa svojimi uletenými módnymi kreáciami sa tentokrát objavila v modeli, ktorý by sa pokojne dal... viac »


SuperStar má svoju víťazku: Nikto jej to prvé miesto neprial!

SuperStar má svoju víťazku:
1740

07.12.2015 06:00

BRATISLAVA - A je koniec! V nedeľu vyvrcholila tohtoročná SuperStar. V poslednom kole o priazeň divákov bojovali dvaja Slováci a jeden Čech. Z víťazstva sa napokon tešila naša krajina - na prvej priečke sa umiestnila Emma Drobná (21). Zvláštne ale je, že pre bývalých finalistov favoritkou nebola. Pri otázke, komu by dopriali výhru, jej meno nepadlo ani jediný raz. viac »


Najčítanejšie články