°C

Nedeľa, 20. september 2020. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Tajnosti Markízy po odštartovaní SuperStar: Moderátori chýbajú... Nikto o nich nič nevie!

Kto bude tento rok tvárou obľúbenej šou?
Kto bude tento rok tvárou obľúbenej šou?
Zdroj: TV MARKÍZA
18.02.2020 05:45

BRATISLAVA - Počas uplynulých ročníkov sme si už zvykli, že televízia Markíza oznamovala mená moderátorov speváckej šou SuperStar v predstihu, čím taktiež lákala svojich divákov pred obrazovky. Tento rok je však všetko inak a o moderátoroch niet ani chýru...


SuperStar je šou obrích rozmerov a na televíznych obrazovkách sa udomácnila už pred neuveriteľnými pätnástimi rokmi. Tajomstvom nie je ani to, že moderovanie tejto megašou je vskutku prestížnou záležitosťou a tvár, ktorej sa tento džob ujde, si príde i na peknú sumu peňazí. Kto sa však na obrazovke objaví tentokrát, je stále nejasné.

Kým po minulé ročníky zvykla televízia mená moderátorov už dopredu oznámiť, tento ročník hádanku nie a nie rozlúštiť. Známa je zatiaľ iba modelka Saša Gachulincová, ktorej dala Markíza príležitosť prostredníctvom doplnkovej relácie Superstar X-tra. Druhým známym menom je moderátor a rádiový spíker Matúš Krnčok, ktorý by mal divákom sprostredkúvať pohľad do zákulisia počas hlavných prenosov.


Poznáme meno druhého moderátora Superstar: Je ním TENTO muž!


Matúš Krnčok sa divákom bude prihovárať zo zákulisia.
Tajnosti Markízy po odštartovaní
Zdroj: Jan Zemiar

Kto ale bude finálovými prenosmi sprevádzať nielen divákov, ale aj samotných súťažiacich, to zostáva naďalej zahalené rúškom tajomstva. A zdá sa, že televízia sa s odtajnením mien príliš neponáhľa. „Tento rok má SuperStar vôbec prvý raz v histórii piatich porotcov, ktorí vtipne a trefne komentujú vystúpenia a príbehy súťažiacich. Samozrejme, SuperStar bude mať svojho moderátora. Bližšie informácie sa diváci a fanúšikovia dozvedia včas,“ uviedla PR manažérka projektu SuperStar Saša Hrušková.

Predchádzajúcu SuperStar moderovali Jasmina Alagič a Leoš Mareš.
Tajnosti Markízy po odštartovaní
Zdroj: Jan Zemiar

Snáď v tomto prípade zafunguje porekadlo, že na dobré sa dlho čaká a výber nakoniec ulahodí väčšine divákov. Už od nedele je totiž pod paľbou kritiky porota, ktorá hrá momentálne v šou hlavnú rolu.

Sledujete šou SuperStar?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 921Galéria

Kto bude tento rok Matúš Krnčok sa divákom Predchádzajúcu SuperStar moderovali Jasmina Príležitosť dostala aj modelka

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články