°C

Piatok, 3. apríl 2020. Meniny má Richard, zajtra Izidor.

Preboha, to čo so sebou porobil?! Známy exsuperstarista šokuje výzorom... Úplne si zohyzdil tvár

Známy exsuperstarista si úplne zohyzdil tvár.
Známy exsuperstarista si úplne zohyzdil tvár.
Zdroj: Instagram
02.06.2018 06:00

PRAHA - Tvár si zohyzdil tetovaniami a pírsingmi! Prešlo už päť rokov, čo sa spevák Jaro Smejkal (27) objavil v súťaži SuperStar. No hoci vtedy pôsobil skôr nenápadným dojmom, dnes sa jeho výzor stal doslova synonymom extravagancie. S jeho novým šokujúcim imidžom, by ste ho na ulici zrejme ani len nespoznali...


Jaro Smejkal sa v roku 2013 zviditeľnil  v populárnom hudobnom projekte SuperStar. Ten síce nevyhral, no prebojoval sa až do samotného finále, v ktorom ako historicky prvý súťažiaci nahral vlastnú pieseň aj s klipom ešte počas účinkovania v šou.

Takto vyzeral Jaro Smejkal v období SuperStar 2013.
Preboha, to čo so
Zdroj: Instagram

Hoci ho mnohý z nás máme zafixovaného ako nenápadného mladíka s obrovským talentom, teraz je všetko inak. Speváka, ktorý pred rokmi priznal, že sa mu páčia muži, by ste totiž pre jeho totálne zmenený výzor už ani len nespoznali.

Jaro od čias svojej najväčšej publicity viditeľne schudol, zamakal na svojej postave, telo si nechal "počmárať" viacerými tetovaniami a zopár ornamentov či pírsingov mu už dokonca pribudlo aj na tvári. Extravagantný Čech niekoľkokrát zmenil aj farbu svojich vlasov – od ružovej, cez modrú až k aktuálnej vyperoxidovanej blond.

Zo známeho exsuperstaristu je dnes skrátka úplne iný človek. Veď pozrite!

Jaro Smejkal si úplne zohyzdil tvár nezmyselnými tetovaniami a pírsingmi.
Preboha, to čo so
Zdroj: Instagram

Spoznali ste Jara Smejkala na jeho najnovších záberoch?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 526Galéria

Známy exsuperstarista si úplne Takto vyzeral Jaro Smejkal Jaro Smejkal si úplne Bývalý superstarista Jaro Smejkal Jaro Smejkal sa na

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Instagram, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články