Pikošky o kandidátoch na prezidenta SR | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 17. júl 2019. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Pikošky z prezidentských volieb

Prokuratúra zrušila obvinenie Daňa, ktorý volil dvakrát

Ilustračné foto

Ilustračné foto

16.04.2014 14:57

BRATISLAVA - Prokurátor zrušil obvinenie Martina Daňa, ktorý počas prvého kola prezidentských volieb hlasoval viackrát a zverejnil to na internete. Vyplýva to z uznesenia Okresnej prokuratúry Bratislava V, ktoré Daňo tiež zverejnil na internete. viac »

Kandidátka na prezidenta Mezenská opäť šokuje: Pózuje na fotke s Jozefom Tisom!

Kandidátka na prezidenta Mezenská
Foto

04.03.2014 07:40

BRATISLAVA – Helena Mezenská šokuje opäť šokuje. Tento raz v rámci kampane na prezidenta obieha Slovensko a stretáva sa s fanúšikmi. Na jednom z mítingov sa zvečnila na fotografii s mužom, ktorý mal na sebe tričko s tvárou prezidenta slovenského vojnového štátu Jozefa Tisa. Kontroverzný prezident bol figúrkou v rukách Adolfa Hitlera a historikmi je ... viac »


Predvolebná hádka v priamom prenose: Mezenská sa skoro pobila s moderátorom!

Predvolebná hádka v priamom
Video

26.02.2014 14:34

BRATISLAVA - Vo včerajšej diskusnej relácii TA3 s prezidentskou kandidátkou Helenou Mezenskou bolo poriadne rušno. Moderátor jej začal klásť nepríjemné otázky, na ktoré mu Mezenská nechcela odpovedať. Následne jej pohrozil, že ukončí celú reláciu. Mezenská mu vrátila úder, keď tvrdila, že kladie otázky tendenčne a účelovo. Dokonca mala pocit, že nie ... viac »


Najuletenejší prieskum kampane: Pozrite si tie čísla, ktoré sú opradené záhadou!

Najuletenejší prieskum kampane: Pozrite
Foto

25.02.2014 00:00

BRATISLAVA – Prezidentský kandidát Jozef Behýl na svojej internetovej stránke publikuje naozaj zaujímavé prieskumy. Jeho preferencie podľa nich mieria rapídne nahor, v niektorých krajioch až na úroveň 23 percent. V niektorých krajoch sú výsledky doslova šokujúce, pretože podľa tradičných prieskumov zavedených agentúr, má Behýl sotva 1 percento. Tieto ... viac »


Incident na mítingu Andreja Kisku: Aktivisti na neho vytiahli úžeru a miliónové lietadlo!

Incident na mítingu Andreja
Foto

21.02.2014 23:21

NOVÉ ZÁMKY – Kandidát na prezidenta Andrej Kiska svoju kandidatúru ohlásil už pred vyše rokom a prakticky odvtedy robí politickú kampaň. V jej rámci obieha slovenské mestá, kde v kultúrnych domoch diskutuje s občanmi. Na jednom takomto predvolebnom mítingu v Nových Zámkoch Kisku zaskočili neznámi aktivisti, ktorí priniesli so sebou aj hanlivé transparenty. ... viac »


Mezenskej pomáha s kampaňou komunista Hopta: Obhajuje ho!

Mezenskej pomáha s kampaňou

20.02.2014 06:00

BRATISLAVA - Kandidátka na prezidenta Helena Mezenská má rôznych podporovateľov. Hlasy zbiera hlavne v táboroch nespokojencov, ktorí odmietajú tradičných politikov a hlásia sa k novým tváram nezašpineným od politiky. Neodmietla ani podporu od bývalého komunistu a človeka spájaného s ŠtB Ivana Hoptu, ktorý je v súčasnosti mestským poslancom za Humenné. ... viac »


Tajomstvo kandidáta Kisku odhalené: Vlastní luxusné lietadlo za milión dolárov!

Andrej Kiska
Foto

19.02.2014 18:15

BRATISLAVA – Prezidentský kandidát Andrej Kiska vystupuje v kampani ako bohatý podnikateľ, ktorý je však skromný a na luxus si nepotrpí. Topkám sa podarilo zistiť, že vlastní kúsok, ktorý by mu mohol závidieť nejeden Slovák. Prečo však tajil pri otázkach o majetku lietadlo, za ktoré pred pár rokmi vysolil milión dolárov? Nepovažuje to „dobrý anjel“ ... viac »


Prvý trapas v predvolebnej debate: Kiks Gyulu Bárdosa pri najcitlivejšej maďarskej téme!

Prvý trapas v predvolebnej
FotoVideo

18.02.2014 11:45

BRATISLAVA – V rámci série predvolebných rozhovorov s prezidentskými kandidátmi na RTVS sa v pondelok večer predstavil svojim voličom aj Gyula Bárdos. Rečnícky zdatnému kandidátovi sa však jazyk poplietol a známu Hedvigu Malinovú nazval Malina Hedvigová. Týmto vyjadrením kandiduje na „najlepší“ výrok celej prezidentskej kampane. viac »


Bilbordový trapas kandidáta na prezidenta: Pozrite sa, ako premenoval Slovensko

Bilbordový trapas kandidáta na
Foto

13.02.2014 00:25

BRATISLAVA – Poriadny prešľap sa stal kandidátovi na prezidenta Jozefovi Šimkovi. Podľa jeho bilbordov by chcel kandidovať na prezidenta REBUBLIKY. Čítate správne, volebnému tímu Šimka sa do slova republika primiešalo písmenko B. Veľký trapas kandidát na prezidenta nezapieral, vraj za to môže nepozornosť. Teraz ich čaká brigáda v prelepovaní písmen na bilbordoch. viac »


Veľká ANKETA slovenských osobností: Koho budú voliť za prezidenta!

Veľká ANKETA slovenských osobností:

12.02.2014 10:37

BRATISLAVA - Futbalový reprezentant Róbert Vittek, moderátorka Alena Heribanová, režisér Juraj Jakubisko a ďalší sa otvorene prihlásili k podpore Roberta Fica za prezidenta. Topky.sk náhodne oslovili viacero osobností spoločenského, športového a umeleckého života. Pozrite si, kto bude koho voliť a kto naopak voliť nechodí. viac »


Spoveď prezidentských kandidátov o manželkách: Zbalil vlastnú žiačku a frajer na svahu!

Spoveď prezidentských kandidátov o
Foto

24.01.2014 09:00

BRATISLAVA - Stretnúť tú pravú na prvý pokus alebo predvádzať sa pred neznámou študentkou na lyžovačke. Aj takéto príbehy zažili naši prezidentskí kandidáti so svojimi budúcimi manželkami. Oslovili sme ich, aby nám prezradili, kde a ako sa zoznámili so svojimi polovičkami, ktoré majú šancu stať sa prvými dámami. Presvedčí vás milý príbeh zoznámenia ... viac »


Kandidáti prezradili svoje tajomstvá: Kam chodia na dovolenky a čo počúvajú?

Kandidáti prezradili svoje tajomstvá:
Foto

24.01.2014 00:00

BRATISLAVA – Málokto z nás má čas pravidelne sledovať politické debaty a predvolebné hádky. V čase, keď sa pomaly schyľuje k tvrdým stretom medzi prezidentskými kandidátmi, budeme musieť politické šarvátky znášať častejšie. Kandidáti sa budú snažiť predstaviť v čo najlepšom svetle, aby získali naše hlasy. My vám ich teraz predstavíme z iného uhla. Opýtali ... viac »


Prezidentskí kandidáti zodpovedajú otázky na telo: Aký máme vzťah k homosexuálom!

Prezidentskí kandidáti zodpovedajú otázky
Foto

23.01.2014 09:00

BRATISLAVA - V rámci predstavovanie kandidátov na prezidenta vám prinášame ďalšie odpovede našich uchádzačov o palác. Tento raz sme sa pýtali kontroverzné otázky, ktoré vyvolávajú u mnohých ľudí dlhé debaty a spory. Vyžadovali sme jasnú odpoveď - ÁNO alebo NIE. Zhoda medzi kandidátmi, ktorí nám na otázky odpovedali, nepanuje ani zďaleka vo všetkých ... viac »


Kandidáti na prezidenta nám priznali majetok: Na čom jazdia a aký luxus využívajú?

Kandidáti na prezidenta nám

22.01.2014 10:00

BRATISLAVA – V prezidentských voľbách si volíme kandidátov, ktorých viac menej poznáme. Tento raz je prihlásených do boja o Grassalkovičov palác až 15 kandidátov. Niektoré mená sú známe, o iných toho príliš nevieme. Oslovili sme preto našich uchádzačov o prezidentské kreslo, aby prezradili niečo o svojom majetku a luxuse, ktorý si vychutnávajú. Pýtali ... viac »


Občiansky kandidát na prezidenta Radoslav Procházka: Nejasná správa z Planéty opíc!

Občiansky kandidát na prezidenta
Foto

22.01.2014 09:20

BRATISLAVA - Niekoľko januárových podvečeroch Radoslav Procházka trávi s čitateľmi v kníhkupectvách po celom Slovensku a rozpráva sa s nimi nielen o knihe. Nejasná správa z Planéty opíc je zbierkou Procházkových textov za ostatné tri roky. Blogy, zamyslenia, rozhovory či parlamentné vystúpenia dajú čitateľom možnosť spoznať jeho názory na Slovensko ... viac »


Hrušovského kontroverzná kampaň na juhu Slovenska: Bilboardy v maďarčine s hrúbkou!

Hrušovského kontroverzná kampaň na
Foto

21.01.2014 09:00

BRATISLAVA – Ako bude volebný súboj o prezidentský palác naberať na obrátkach, kandidáti sa budú uchyľovať čoraz viac k tvrdším praktikám ako získať voliča. Tento raz sa rozhodol Pavol Hrušovský, že zaloví v maďarských vodách a upúta pozornosť maďarskej menšiny. Na bilbord vyvesil maďarské heslo, aby dal najavo, že chce byť prezidentom naozaj všetkých ... viac »


Najmladšieho a najstaršieho prezidentského kandidáta delí 35 rokov

Helena Mezenská

20.01.2014 12:01

BRATISLAVA - Medzi najmladším a najstarším kandidátom na prezidenta SR je 35-ročný rozdiel. Najmladším kandidátom na prezidenta SR je poslankyňa Národnej rady SR Helena Mezenská (OĽaNO), ktorá sa o Prezidentský palác uchádza vo veku 40 rokov. Najstarší sú kardiochirurg Viliam Fischer a vysokoškolský pedagóg - vedec Milan Melník, majú 75 rokov. Informácie ... viac »


Kým pôjdete voliť, pozrite sa, aké chyby a trapasy urobili kandidáti na prezidenta

Kým pôjdete voliť, pozrite

17.01.2014 15:38

BRATISLAVA - Niektorí kandidáti na nového slovenskom prezidenta nepoznajú históriu alebo svojich súperov v priamej voľbe hlavy štátu a v kampani robia chyby. Ukázal to test, ktorému médiá podrobili záujemcov o prezidentský úrad. viac »


Prezidentská kampaň na Facebooku: Kto boduje na sociálnej sieti?

Prezidentská kampaň na Facebooku:
Foto

16.01.2014 06:00

BRATISLAVA – Dva mesiace nám zostávajú do prezidentských volieb a kandidáti sa čoraz častejšie objavujú v médiách. S pribúdajúcimi dňami o nich budeme počuť stále viac. V rámci svojej prezentácie v dnešnej dobe majú oveľa viac možností ako osloviť voliča. Stávka na sociálne siete, ktoré sú dostupné prakticky každému a zadarmo, je vynikajúcim spôsobom ... viac »


Smer zahladil trapas s novým videom Roberta Fica: Chyba zmizla, tu je dôkaz!

Smer zahladil trapas s
Video

15.01.2014 11:30

BRATISLAVA – Prezidentská kampaň sa nám ešte len rozbieha a už sa kandidáti predbiehajú v trapasoch. Najprv Fischer s Mezenskou v diskusnej relácii predvedú svoje nevedomosti, aby následne jediná ženská kandidátka pózovala na fotke s telefónom naopak. Chybe sa nevyhol ani najväčší favorit a predseda vlády Robert Fico. V sérii videí, ktoré publikuje ... viac »


Mezenská začala kampaň trapasom: Severokórejský diktátor a americký prezident v jednom!

Mezenská začala kampaň trapasom:
FotoVideo

14.01.2014 09:40

BRATISLAVA – Prezidentská kampaň začína a spolu s ňou pribúdajú aj prvé trapasy. Jeden sa podaril Helene Mezenskej, keď si vytvorila novú stránku na Facebooku a na profilovej fotke sa objavila s telefónom otočeným naopak. Po medializácii fotku stiahla a nahradila ju inou. Vo svete politiky nie je osamotená, kde sa jej podaril prešľap. Vtipné snímky ... viac »


Najčítanejšie články