Pikošky o kandidátoch na prezidenta SR | Topky.sk - Bleskovky

Štvrtok, 27. jún 2019. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Pikošky z prezidentských volieb

Prokuratúra zrušila obvinenie Daňa, ktorý volil dvakrát

Ilustračné foto

Ilustračné foto

16.04.2014 14:57

BRATISLAVA - Prokurátor zrušil obvinenie Martina Daňa, ktorý počas prvého kola prezidentských volieb hlasoval viackrát a zverejnil to na internete. Vyplýva to z uznesenia Okresnej prokuratúry Bratislava V, ktoré Daňo tiež zverejnil na internete. viac »

Trapas kandidátov na prezidenta v diskusnej relácii: Mezenská a Fischer "excelovali"!

Trapas kandidátov na prezidenta
Video

13.01.2014 14:40

BRATISLAVA – V diskusnej politickej relácii Ta3 sa stretli dvaja občianski kandidáti na prezidenta Viliam Fischer a Helena Mezenská. Moderátor vyzvedal názory a postoje na rôzne témy, ale ešte predtým vyskúšal vedomosti kandidátov malým kvízom. Obaja zostali zaskočení a na predložené otázky nevedeli odpovedať. Niektoré z odpovedí naozaj stáli za to. viac »


Vylepšené VIDEO s Ficom baví internet: Zasmejte sa aj vy!

Vylepšené VIDEO s Ficom
Video

10.01.2014 12:20

BRATISLAVA – Internetom koluje ďalší hit. Po tom, čo Robert Fico zverejnil v rámci kampane video, na ktorom voličom poodkryl svoju mladosť, neprajníci to ihneď využili. Pri spomalenej rýchlosti prehrávania kandidát na prezidenta totiž rozpráva ako keby bol pod vplyvom alkoholu. Okamžite sa vyrojili posmešné komentáre návštevníkov stránky, ktoré ho porovnávajú ... viac »


Nový prezidentský seriál Roberta Fica: Moje detstvo mi môžete závidieť!

Nový prezidentský seriál Roberta
Video

09.01.2014 08:50

BRATISLAVA - Vyzerá to tak, že sa na nás neodvratne valí prezidentská kampaň. Neklamným znakom sú pribúdajúce reklamy, bilbordy a mediálna prezentácia kandidátov. S najnovšou zbraňou teraz vyrukoval premiér Robert Fico. Spolu so šéfom volebného štábu Marekom Maďaričom natočili video, kde sa úprimne rozprávajú o detstve malého Roberta. Vo videu sa dozviete ... viac »


Poriadny trapas v správach STV: Čarnogurský chce legalizovať sobáše gayov!

Ján Čarnogurský
Foto

08.01.2014 15:20

BRATISLAVA – Vo včerajších správach RTVS sa udial poriadny trapas. Tvrdému konzervatívcovi Jánovi Čarnogurskému v hlavných večerných správach priradili titulok, ktorý nemá ani náhodou v úmysle zrealizovať. Tak sa stalo, že pri osobe prezidentského kandidáta zasvietilo „Čarnogurský chce legalizovať sobáše gayov“. Samotný kandidát nemá nič také v úmysle a ani to nikdy nepovedal. viac »


Bilbordy Fica zaplavili Bratislavu: Pozrite sa, kde všade ho stretnete!

Bilbordy Fica zaplavili Bratislavu:
Foto

07.01.2014 08:40

BRATISLAVA - Prezidentské voľby tu budú o dva mesiace, presne 15. marca pristúpime k urnám, aby sme si zvolili novú hlavu štátu. Už teraz sa však môžeme tešiť na kampaň, v ktorej nás budú uchádzači presviedčať o svojich kvalitách. Preto sme sa boli pozrieť, ako sú na tom kandidáti s bilboardmi v hlavnom meste. Čakalo nás ale prekvapenie. Po našej trase ... viac »


Najčítanejšie články