Piatok23. február 2024, meniny má Roman, Romana, zajtra Matej

Slávna speváčka si pár mesiacov po rozchode našla náhradu: Zbalila sexi herca!

Halsey má novú lásku Zobraziť galériu (4)
Halsey má novú lásku

LOS ANGELES - Svoju lásku už neskrývajú. V apríli tohto roka sa prevalil rozpad vzťahu speváčky Halsey (28) s jej partnerom Alevom Aydinom (40). Krátko na to sa však začalo hovoriť o tom, že si speváčka našla náhradu v podobe kanadského herca Avana Jogiu (31). Špekuláciám je už koniec!

Americká speváčka a skladateľka sa dala so svojím bývalým partnerom dokopy v roku 2021. Halsey vtedy oficiálne oznámila ich vzťah a svojim fanúšikom potvrdila aj ďalšiu radostnú novinku. S Aydinom totiž čakali ich spoločného potomka a hudobníčka v tom istom roku porodila syna Endera (1).

Halsey
Zobraziť galériu (4)
Halsey  (Zdroj: SITA)

V apríli tohto roka však fanúšikov dvojice prekvapili správy o ich nečakanom rozchode. Halsey vtedy podala na súd návrh na starostlivosť o ich syna a následne tieto špekulácie potvrdil aj zdroj z ich okolia. Bývalí partneri však mali zostať priateľmi a plne sa sústredili na výchovu Endera. 

Len pár mesiacov po týchto informáciách sa začalo hovoriť o tom, že umelkyňa si stihla za Aydina nájsť náhradu. Tou je kanadský herec Avan Jogia, ktorý sa objavil vo viacerých známych počinoch, ako je napríklad seriál Victorious. Ani jeden z nich sa k ich vzťahu doteraz nevyjadril, avšak počas tohto týždňa ho definitívne potvrdili. Dvojica sa totiž objavila v uliciach Los Angeles, kde pôsobila ako šťastný pár. Okrem toho, že sa po celý čas držali za ruky, si vymenili aj niekoľko bozkov a dali tým jasne najavo, že tvoria pár.

Halsey, Avan Jogia
Zobraziť galériu (4)
Halsey, Avan Jogia  (Zdroj: Profimedia)

Viac o téme: HalseyAvan Jogia
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu