Nedeľa, 26. jún 2022. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava.

SMRŤ obľúbenej moderátorky (†43): Fanúšikom to sama oznámila! Jej slová trhajú srdce

Galéria fotiek (2)
Zdroj: Getty Images

DUBLIN - Vedela, že jej koniec sa už blíži! Aideen Kennedy (†43), ktorá bola v Írsku obľúbenou moderátorkou, v sobotu prehrala svoj boj s chorobou. Deň pred tým, svojim followerom oznámila, že sa vrátila z nemocnice domov, aby tam mohla v pokoji umrieť...


„Takže, nevyvíja sa to dobre a je mi tak zle, ako keď som išla do nemocnice. V podstate idem domov zomrieť, ale dostanem paliatívnu starostlivosť. Deti o tom vedia. Ak na ne niekedy narazíte, dávajte na nich pozor. Sú to tie najláskavejšie a najmilšie deti,” napísala vo svojom poslednom príspevku Aideen Kennedy, ktorá po sebe zanechala syna Jacoba a dcéru Evu. 

V sobotu totiž svoj boj s chorobou prehrala. 

Aideen Kennedy
Galéria fotiek (2)
Aideen Kennedy
Zdroj: Twitter

Za sympatickou blondínkou smútia nielen jej kolegovia, priaznivci a deti, ale aj milovaní rodičia. Ako Aideen v minulosti prezradila, tí sa v minulosti museli vyrovnať so smrťou svojich troch detí. „Moji súrodenci zomreli mladí. Brat Dara mal 35 rokov, keď mal nádor na mozgu. 44-ročná sestra Fiona krátko po ňom zomrela na rakovinu. Mali sme brata Roryho, ktorý ako ročný zomrel pri tragickej nehode,” uviedla v jendom z rozhovorov redaktorka a moderátorka. 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články