Slávny spevák môže skákať od šťastia: Bude trojnásobným otcom! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Slávny spevák môže skákať od šťastia: Bude trojnásobným otcom!

Robin Thicke
Robin Thicke
Zdroj: SITA/AP
22.08.2018 15:30

LOS ANGELES - Americký spevák Robin Thicke a jeho priateľka April Love Geary budú mať druhé spoločné dieťa. Budúca dvojnásobná mamička o tom informovala v utorok prostredníctvom služby Instagram.


"Niekto sa tu stane na budúci rok staršou sestrou. Sme naozaj nadšení, že vám môžeme oznámiť, že som opäť tehotná. V sobotu sme sa dozvedeli, či to bude chlapec alebo dievča. Čo si myslíte vy? Zabudla som spomenúť, že dátum pôrodu stanovili na Robinove narodeniny," napísala April Love Geary. Dvojica tento rok vo februári privítala na svete dcéru Miu Love. Štyridsaťjedenročný interpret, ktorý oslavuje narodeniny 10. marca, už má aj osemročného syna z manželstva s Paulou Patton. S herečkou sa rozviedol v roku 2015, po desiatich rokoch manželstva.

Robin Thicke debutoval v roku 2003 albumom A Beautiful World, po ktorom nasledovali nahrávky The Evolution Of Robin Thicke (2006), Something Else (2008), Sex Therapy: The Session (2009), Love After War (2011), Blurred Lines (2013) a Paula (2014). S predposlednou menovanou sa mu podarilo dobyť americký aj britský rebríček, pričom z nej pochádza aj jeho najúspešnejší hit Blurred Lines, na ktorom spolupracovali aj T.I. a Pharrell Williams.


Galéria

Robin Thicke Robin Thicke Robin Thicke Robin Thicke Robin Thicke, April Love

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články