Streda17. júl 2024, meniny má Bohuslav, zajtra Kamila

Spevák Polemicu po páde z pódia: NÁROČNÁ OPERÁCIA… Museli mu ZOSKRUTKOVAŤ ruku!

Braňo Bajza Zobraziť galériu (3)
Braňo Bajza (Zdroj: Instagram Polemic)

TRENČÍN - Ako sme vás už informovali, spevák Branislav Bajza vydesil fanúšikov skupiny Polemic pádom z pódia na festivale Pohoda. Lekári zistili, že má dvojitú fraktúru ruky a musel sa podrobiť náročnej operácii. Včera absolvoval trojhodinový zákrok...

Keď spevák Braňo Bajza spadol z pódia počas festivalu Pohoda, mnohým stuhla krv v žilách. Kapela sa však rozhodla dokončiť vystúpenie. „Pád člena kapely z pódia sme už zažili viackrát, ale odvoz záchrankou a zlomeninu ruky ako pamiatku na koncert - to je iná káva… Tuho sme zvažovali, či koncert dohráme, no Vaša energia a slová Bejza z lehátka v starostlivých rukách zdravotníkov rozhodli. Dohrali sme to aj za neho, lebo Vy ste si to zaslúžili,” uviedla skupina Polemic na svojej facebookovej stránke. 

Spevák Polemicu po páde
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Facebook Polemic)

Spevák utrpel dvojitú zlomeninu a včera sa podrobil 3-hodinovému operačnému zákroku. „Priatelia, fanúšikovia, známi aj neznámi, ďakujem Vám za tisícky povzbudivých odkazov. Operáciu dvojitej fraktúry mám za sebou a zotavujem sa pod dohľadom personálu nemocnice, ktorý si od primára po sestričky zaslúži obrovskú pochvalu,” odkázal z trenčianskej nemocnice. 

Ako Bejzo dodal, dokáže už pohnúť prstami a urobí všetko preto, aby sa čo najskôr opäť vrátil na koncertné pódiá. I keď röntgenové snímky vyzerajú pomerne desivo, fanúšikovia mu poslali množstvo podporných odkazov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Polemic (@polemicska)

Viac o téme: PolemicBraňo Bajza
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu