°C

Nedeľa, 7. marec 2021. Meniny má Tomáš, zajtra Alan, Alana.

Syn legendárneho Mariána Kochanského (†50) Marek: Dnes ho čaká veľmi náročná operácia… Prosba o modlitby!

Marek Kochanský má dnes podstúpiť už siedmu operáciu.
Marek Kochanský má dnes podstúpiť už siedmu operáciu.
Zdroj: Facebook M.K.
22.01.2021 05:45

BRATISLAVA - Koncom novembra minulého roka sa na verejnosť dostala informácia, že syn legendárneho hudobníka Mariána Kochanského (†50), Marek Kochanský (44), musel urgentne podstúpiť operáciu hlavy. Vtedy síce tvrdil, že už je všetko v poriadku, ale... Dnes ho čaká veľmi náročná operácia. Vraj už siedma!


Pred trinástimi rokmi legendárny slovenský spevák Marián Kochanský prehral svoj boj so zákernou chorobou. Nepríjemné zdravotné problémy však aktuálne trápia aj jeho syna Mareka. Už koncom novembra skončil na operačnom stole Neurochirurgickej kliniky na bratislavských Kramároch. Informoval o tom vtedy novycas.sk.

„Je to normálna vec, ktorú má možno milión ľudí, len o tom ani nevedia. Jednoducho tam potom po úrazoch niečo zostane, zaschnutá krv, ktorá tam nemá čo robiť, a teraz to tam našli a vyčistili. Nešlo o žiadny nádor ani vážnejšie ochorenie, bola to len krvná zrazenina, ale všetko je už v poriadku,“ opísal Kochanský vtedy svoj stav spomínanému portálu.

Marek Kochanský má dnes podstúpiť náročnú operáciu.
Syn legendárneho Mariána Kochanského
Zdroj: Facebook M.K.

Najnovšie informácie však hovoria o tom, že v skutočnosti hudobníkov syn bohužiaľ zdravotne ok rozhodne nie je. Speváčka Dominika Stará vo štvrtok zverejnila na Instagrame prosbu o modlitby za Mareka Kochanského. Dnes ho vraj čaká veľmi náročná operácia, ktorá má byť dokonca v poradí už siedmou.

„Priatelia, práve som dostala smutnú správu. Môj dobrý priateľ Marek Kochanský, ktorého mnohí určite poznáte z hudobného sveta, ma zajtra veľmi náročnú operáciu, už siedmu v poradí. Veľmi prosím o modlitby,“ zverejnila na svojom profile známa Slovenka, ktorá sa práve dnes vydáva. Veríme, že všetko dobre dopadne a prajeme veľa síl!

Marek Kochanský je synom legendárneho Mariána Kochanského.
Marián Kochanský
Zdroj: TASR/Zuzana Čižmáriková


Galéria

Marek Kochanský má dnes Marek Kochanský má dnes Marián Kochanský Marián Kochanský Marián Kochanský

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články