Najznámejší DJ sveta sa má: Randí s o polovicu mladšou herečkou | Topky.sk

Sobota, 20. apríl 2019. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Najznámejší DJ sveta sa má: Randí s o polovicu mladšou herečkou

David Guetta
David Guetta
Zdroj: SITA
07.11.2018 00:03

LOS ANGELES - Svetoznámy DJ David Guetta dnes oslavuje 51 rokov a vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Na zmenu jeho imidžu mala zrejme vplyv aj mladá priateľka, takmer o polovicu mladšia modelka a herečka Jessica Ledon (26).


David Guetta je mimoriadne úspešný DJ, ktorý spolupracuje s tými najznámejšími spevákmi. Predal viac ako 9 miliónov albumov a 30 miliónov singlov po celom svete. Medzi jeho najznámejšie hity patria piesne The World is Mine, Sexy Bitch, Memories, Who's That Chick?, Titanium, Love is Gone, Hey Mama... 

David nikdy nepatril k lámačom ženských sŕdc, jeho imidž s dlhými vlasmi naozaj nepôsobil príliš príťažlivo. Na výslnie sa dostal ako ženatý muž – s manželkou Cathy ho súd rozviedol v marci 2014 po dlhých 22 rokoch spoločného života. 

David Guetta so svojím starým imidžom
David Guetta
Zdroj: SITA

V máji 2015 sa dal známy DJ dokopy s modelkou a herečkou, ktorej meno predtým veľmi známe nebolo. Jessica Ledon je navyše od neho poriadne mladšia – vo februári oslávila 26. narodeniny. Zdá sa však, že hrdličkám to klape. Stále sú spolu a počas tohto vzťahu prešiel David poriadnou premenou. 

Na svoje staré ja sa už takmer ani nepodobá. Kratší zostrih mu sekne viac a nezdôrazňuje tak veľmi jeho netypický nos. Snáď sa už k svojmu starému imidžu nevráti. 

Najznámejší DJ sveta sa
Zdroj: SITA


Galéria

David Guetta David Guetta so svojím David Guetta a Jessica David Guetta a Jessica David Guetta a Jessica David Guetta a Jessica Jessica Ledon Jessica Ledon

Nástroje k článku


ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články