Promi snúbenica v bikinách: Pohľad na jej telo vyrazí dych aj vám! | Topky.sk

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Promi snúbenica v bikinách: Pohľad na jej telo vyrazí dych aj vám!

David Guetta
David Guetta
Zdroj: SITA
20.11.2019 22:00

MIAMI - Bujné vnady, vypracované brucho! Známy francúzsky DJ David Guetta (52) a jeho frajerka Jessica Ledon (27) si v týchto dňoch užívajú chvíle plné oddychu. Na pláži im robili spoločnosť aj paparazzi. Nečudo, že ich prominentná dvojica zaujala. Brunetka totiž v bikinách vyzerá ako hotová bohyňa.


Má sa čím pochváliť! David Guetta má po svojom boku výstavnú kočku, ktorú mu môže závidieť nejeden rovesník. O 25 rokov mladšia herečka predviedla v plavkách postavu zaoblenú na tých správnych miestach i dokonale vypracovné brucho. Pri pohľade naň niet pochýb, že pravidelné cvičenie je pre ňu samozrejmosťou. Rovnako tak aj pre Davida. Ten potvrdzuje, že aj muži po 50-tke dbajú o svoju kondíciu a zdravie. 

David Guetta a Jessica Ledon ohurujú dokonale vypracovanými postavami.
David Guetta a Jessica
Zdroj: profimedia.sk

Dvojica sa počas šantenia vo vlnách nebránila nežnostiam. Tie sú dôkazom, že láska medzi Davidom a jeho kráskou nie je len akýmsi pobláznením. DJ a producent dokonca v roku 2017 pred Jessicou pokľakol a požiadal ju o ruku. V minulosti bol už raz ženatý. Jeho manželstvo s Cathy súd rozviedol v roku 2014 po 22 rokoch. 

Aj podľa vás má Jessica skvelú postavu?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 625


 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články